Zaman: 16 May 2021, 00:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 217 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Fenerbahçe - Göztepe maçını kim kazanır
Anket 22 Şub 2021, 20:27 tarihinde bitecek
Fenerbahçe 3%  3%  [ 1 ]
Berabere 14%  14%  [ 4 ]
Göztepe 83%  83%  [ 24 ]
Toplam oy : 29
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 26. Hafta | Fenerbahçe 0 - Göztepe 1
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:01 
Kullanıcı avatarı

Benim düşünceme göre Erol hoca da ısrar edilmemeli. Ayrıca Erol hocada birazcık olsun onur ve gurur varsa Ersun hoca gibi istifa eder.

Benim adayım Inter - Conte (Juve efsanesi) örneğinde ki gibi Okan Buruk hoca. Bu takımı adam edecek,bir oyun oynatacak,bir planı olan hoca Okan Buruk'tur.

Ha,olur mu olur. Haftaya gider Trabzon'u,Trabzon'da yeneriz. Birazda iyi futbol olur,paslaşmadır atak olgunluğudur felan. İşte o zaman yine güzel ama geçici yalancı bir hava oluşuverir. Ee o zaman ne olacak?

Ama ben ne olursa olsun artık bi önlem alınmalı diye düşünüyorum. Lig asla böyle gitmez.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:05 
Kullanıcı avatarı

Demba Ba'nın Man United'a attığı golün çok benzerini attı Göztepe. Halil Akbunar gibi topçuları seviyorum. Eski tarz, takıma aidiyeti yüksek, elinden geleni yapan.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:10 
Kullanıcı avatarı

ankettede büyük çoğunluk göztepe demiş doğrusuda bu. Dün gs son 25 dakika defansa yapıştılar forvetleri bile ceza sahası önündeydi. Bugün önde göztepe ama bukadar yaslanmadı. hatta feneri çözmüşler ozan sosa özil pelkas gibi hucum adamları arkada koca bir boşluk. orayı göztepeliler kendileri doldurdu ve etkili ataklar yapabilmek için.

göztepe hak ettiği galibiyeti aldı.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:29 

FeBa yazdı:
Benim düşünceme göre Erol hoca da ısrar edilmemeli. Ayrıca Erol hocada birazcık olsun onur ve gurur varsa Ersun hoca gibi istifa eder.

Benim adayım Inter - Conte (Juve efsanesi) örneğinde ki gibi Okan Buruk hoca. Bu takımı adam edecek,bir oyun oynatacak,bir planı olan hoca Okan Buruk'tur.

Ha,olur mu olur. Haftaya gider Trabzon'u,Trabzon'da yeneriz. Birazda iyi futbol olur,paslaşmadır atak olgunluğudur felan. İşte o zaman yine güzel ama geçici yalancı bir hava oluşuverir. Ee o zaman ne olacak?

Ama ben ne olursa olsun artık bi önlem alınmalı diye düşünüyorum. Lig asla böyle gitmez.

Okan Buruk Gs’lı sanmam yani Fb yönetiminin teklif yapacağını ama para işleri değişik işler işin içine maddiyat girerse camia filan dinlemez gider çalıştırır başarılı olurmu sanmam medya rahat bırakmaz ama Erol hoca ile gitmez yani bu hafta olmasa bile önümüzdeki hafta bir mağlubiyetde kesin yollar ayrılır Volkan -Emre -Selçuk üçlüsü şu anda takımı yönetse daha başarılı bir grafik olurdu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:34 
Kullanıcı avatarı

Maç öncesi sakatlıklar canımızı sıksada Fenerin orta sahayı görünce umudum arttı. En son 1 sene önce oynamış Mesut,36lık Sosa derken Ozan falan tek başına birşey yapamazdı. Bizim Diabete ilk defa işe yaradı asist yaptı 1-2 defa top kazanıp iyi çıktı ama o kadar. Sahada kalması yanlıştı son saniyelere kadar. Ünal hoca geç müdahale etti oyuna gol yeseydik çok yazık olcaktı. Takım iyi niyetle mücadele ediyor böyle maçlar vitrin maçı herkes oynamak ister hocada takımı iyi hazırlamış doğruya doğru. Bir eleştiri konusuda Yalçın olabilir. Genç oyuncu özür diledi pişman oldu sebebi o mu bilmiyorum ama takımda Soner tipinde tek oyuncu Kubilayın gerisine düşcek adamda değil 21 yaşında daha kazanmalıyız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 00:38 

Fenerbahce'nin her agresif, rakibe karsi cirkeflik yapan oyuncuyu takim efsanesi yapma huyundan vazgecmesi lazim. Emre mesela 6 sampiyonluk gormus 4'u Galatasaray, 2'si Fenerbahceyle. Galatasaray taraftari transferine sinirlenip kufur etti Emre Galatasaray maclarinda bize karsi cirkef oynadi diye adami Fenerbahce efsanesi yaptilar. Her sene hoca degismekle cozulse hocalarin hepsi mi kotu. Tamamiyle kokmus bir sistemleri var. Volkani, Emresi 12 numarasi, transfer calimi hevesi, zengin baskan arayisi Fenerbahcenin tum gundemi bunlar. Futbol konusmaya baslarlarsa elbet duzelirler omur boyu boyle gidecek hali yok.

Goztepeli arkadaslari tebrik ederim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 01:19 

Maçın adamı ; Atınç ya da Cherif.

Gerisini sabah yazarım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 01:22 
Kullanıcı avatarı

Sadece Erol Bulut'un gönderilmesi FB'yi toparlamaz.
Erol Bulut yerine yabancı bir TD.
Caner,Gökhan,Serdar,Ozan kadro dışı
Emre görev değişikliği.
Volkan,Selçuk şut.

Ali Koç bunları yapabilirse ancak FB Şampiyonlukta yürür.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 01:30 

Bozkurt1903 yazdı:
Sadece Erol Bulut'un gönderilmesi FB'yi toparlamaz.
Erol Bulut yerine yabancı bir TD.
Caner,Gökhan,Serdar,Ozan kadro dışı
Emre görev değişikliği.
Volkan,Selçuk şut.

Ali Koç bunları yapabilirse ancak FB Şampiyonlukta yürür.

Bu saatten sonra hiçbir şey olmaz.Rakiplerin durumu kaderlerini belli eder.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 08:42 
Kullanıcı avatarı

Bu maçtan puan alacağımızdan emindim.Lakin maçtan 1 gün önce,3 önemli oyuncumuzun sakatlık nedeniyle forma giyemeyecek olması,hoca'nın ekstra ofansif kadro ile sahaya çıkması canımızı sıkmadı değil.Lakin oyuncularımızın özverili mücadelesi, Ünal Hoca'nın otoritesi birleşince 3 puan güle oynaya geldi.Tebrikler çocuklar,darısı diğer maçlara inşallah...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 217 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, 1914Alsancak, abraxas, asalet, aslangibisavaş, b10, Bing [Bot], birkarasevda, BristolCity, Brute, DeLaGuarda55, Faroz, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hannibal35, Hep YEK, hsm35, İzmirAltay, Jameican1912, Kabaoğlu, KafalarTam35, KapkaraAşk, Kare, kasadaparayok, KsT_SuC, May17, mecbur, mmcg, Oguzzz1903, Overkill, ozerctnky, Ressambob, smt55, Stabil35, tribününruhu, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye