Zaman: 09 May 2021, 05:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe’ye Yeni Ortak
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2021, 11:17 

Otonom yazdı:
Forumdaki Altaylı ve Ksk liler Göztepe ile ilgili gelişmelerde yeşilçam filmlerindeki balkondan balkona çiğdem çitleyerek onu bunu çekiştiren teyzeler gibi :-) size buradan ekmek çıkmaz önce kendi evinizin önünü süpürün.

Yok ya valla öyle değil :D Bu şekilde içini rahatlatıcaksan buyur devam et ama inan böyle bi şey yok. Kimse olduğunuz yerde bu şekilde olmayı istemez. Aynısını biz yada Karşıyaka yapsa emin ol susmazdınız :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2021, 11:24 

Demişim ki bu başlıklarda birbirinize laf sokmayın artık. Herif gelmiş bana gsli başkanınız vs sakın laf sokmakla uğraşma diye laf sokmuş. Benim harbiden bu ülke insanından ümidim yok. Harbiden hakettiğimiz gibi yönetiliyoruz.[/quote]

10 parmağın 10'u bir değil. Her takımın taraftarında konuşup tartışabileceğin ve asla laf anlatamayacağın insanlar var bu yüzden anladığı dilden konuşmanın yada hiç konuşmamanın kendin için çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bazı takım taraftarlarını gözlemlersen 10 parmağın 8-9 unun aynı olduğunu çok rahat görebilirsin. O yüzden bence ona göre yaklaş :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2021, 12:36 

Arkadaşlar konu dışı olacak ama desteğinizi bekliyoruz. 25 TL hiç birimizi zengin etmez ama Duru kardeşimizi kurtarmak için bir şans olabilir. Elinizden hic bir sey gelmiyorsa en azından RT yaparak daha çok kişiye ulaştırarak destek verebilirsiniz. Lütfen destek verelim

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2021, 14:59 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
rayzi yazdı:
tam göztepe'ye laf sokacam, kendi kulübümün menajerler elinde oyuncak olduğu aklıma geliyor sokamıyorum. herkes kendi payına kendi kulübü hakkında kendi gerçekleri ile yüzleşsin. beş para etmez menajerlere para kaynağı olacağına adam gibi girdisi çıktısı belli şirket olarak yönetilmek daha revadır. forumlarda artık senin bokun daha lacivert tarzı başlıklarda sidik yarıştırmanın modası geçeli çok oluyor. taraftarlık olgusu zaten pasolige ortak tepki gösterilmeyip boyun eğildiği zaman bitmişti. o yüzden kimse burda güzel klavyesini yormasın boşuna.

Laf sokmakla bence hiç uğraşmayın.. Daha geçen gün Galatasaraylı başkanınız dernek statüsünde yönetiliyoruz ama biz yatırımcı olarak geldik dedi.. Üstüne borcunuz 100 milyona yaklaşmış. Verdiği parayı da hibe etmeyeceğini dolaylı yollarla söylemiş zaten. 17-18 milyonluk borcunuz olmuş 88 milyon. Bu sene süper lige cikamazsaniz sonun başlangıcı olur.

Ben çok yüzsüz insan gördüm ama sizin kadarını tanımadım. Nasıl da herşeyi kolayca kabullenip bide utanmadan statü olarak yanından geçemeyeceginiz camialara laf atıyorsunuz. Ben sizi Ak Parti’ye benzetiyorum, malum en büyük fetöcü onlar ama herkese fetöcü diyorlar ya. Yazık gerçekten, çok yazık. Şurada iki kelime öz eleştiri yapsanız insanlar belki size anlamaya calısacak ama sizde ne gezer

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2021, 18:20 
Kullanıcı avatarı

bende sizin sinsiliğinizi yahudilere benzetiyorum....

yıllardır saman altından götürmeler ..stadın sadece tabelasında isminiz yazdı diye stad bizimdir diye inlemeler...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2021, 18:42 
Kullanıcı avatarı

Senelerce bize kira verip lütfetmemiz sayesinde oynayabildin, şimdi ne anlatıyon dayım sen? Trenden attıklarımız gelmiş stat diyor. Kapan semtine, entarili arapların geleceği günü bekle sen. Güzelyalı doğumlu muymuş sattığınız yüzde 25'in sahipleri de? Sindirmek için bahanenizi bekliyorum hala kimse yazmadı, formsuzsunuzzz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2021, 19:38 
Kullanıcı avatarı

malum 2 takım taraftarı var Göztepeye bulaşabilceğimiz birşey olsun diye aportta bekleyen,gider başlık açarlar konulara salca olurlar vs. yıllar geçti bu durum değişmedi. Şahsen Göztepe bu takımlardan alt ligde,aynı veya üst ligde olsun o hafta maçımız onlarla değilse umrumda olmaz hiçbirşeyleri. Açıklama bekleyen araştırmacı gazeteci hesabındaki arkadaşlar bir hukuksuzluk olduğunu düşünüyolarsa mahkemelere başvuru kolay gidip dava açabilirler gerisi boş muhabbet oluyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2021, 11:27 
Kullanıcı avatarı

Karşıyakalılar da gelir makarasini yapar oturur tartışırız da bunlar işi iyice arsızlığa döküyorlar. Bin iki bin tane taraftarları var , türlü türlü huyları var.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2021, 12:52 
Kullanıcı avatarı

Klasik izmirli başlığı...

Çadır karışmış yine... Halbuki ne gereği var ?

Herkes işine baksa da, İzmirden bir şampiyon çıksa artık :?:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 01:34 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
Karşıyakalılar da gelir makarasini yapar oturur tartışırız da bunlar işi iyice arsızlığa döküyorlar. Bin iki bin tane taraftarları var , türlü türlü huyları var.

En azından sizin gibi yarısı Galatasaraylı değiller...Bizde Kafa kağıdında resmî olarak adı ALTAY yazan bin tane kardeşimiz var tribünde!

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, Khanfer

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye