Zaman: 21 Haz 2021, 00:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Merih Demiral, Juventus'ta
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020, 15:30 
Kullanıcı avatarı

Merih tabanca gibi. Eminim iyi çalışıp toparlayacaktir ama her müdahalede özellikle ilk zamanlar aklı hep ayağında olacak. Acaba tekrar kopar mi falan. Umarım eskisinden iyi olur.

Ne kadar çok olmaya başladı bu olaylar. Özellikle genç futbolcularda oluyor. Yeterli kas gelisimi tamamlanmadan aşırı tempodan dolayı mı oluyor. Üst adeleler çok önemli. Ben de çapraz bağ, kova sapı yırtığı ve menisküs ameliyatı olmuştum ayak komple elden geçti. Tedavi olduğum yerde çapraz bağ ameliyatından önce daha çabuk toparlaması için üst adeleleri kuvvetlendiriyorlardi. Rehabilitasyon dönemi çok önemli. Neyseki iyi ellerde. En kısa zamanda dönecektir sahalara.

Stoper rotasyonumuz iyi ama Merih'in eksikliğini hissederiz. Kaan Ayhan ve Ozan'la açığı kapatmaya çalışacağız. Onlar sakatlanmasa bari.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020, 16:03 

evet stoper rotasyonumuz iyi ama hiçbiri merih değil bana göre
ayrıca bu çocuk juvede tam forma bulmaya başlamıştı ki çok yazık oldu
geçmiş olsun umarım çabuk toparlar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020, 16:37 

inadına_körfez yazdı:
Merih tabanca gibi. Eminim iyi çalışıp toparlayacaktir ama her müdahalede özellikle ilk zamanlar aklı hep ayağında olacak. Acaba tekrar kopar mi falan. Umarım eskisinden iyi olur.

Ne kadar çok olmaya başladı bu olaylar. Özellikle genç futbolcularda oluyor. Yeterli kas gelisimi tamamlanmadan aşırı tempodan dolayı mı oluyor. Üst adeleler çok önemli. Ben de çapraz bağ, kova sapı yırtığı ve menisküs ameliyatı olmuştum ayak komple elden geçti. Tedavi olduğum yerde çapraz bağ ameliyatından önce daha çabuk toparlaması için üst adeleleri kuvvetlendiriyorlardi. Rehabilitasyon dönemi çok önemli. Neyseki iyi ellerde. En kısa zamanda dönecektir sahalara.

Stoper rotasyonumuz iyi ama Merih'in eksikliğini hissederiz. Kaan Ayhan ve Ozan'la açığı kapatmaya çalışacağız. Onlar sakatlanmasa bari.

Caglar mert muldur mert cetin de var mert muldur de zimba gibi oda seri a da oynuyor ben milli takim icin fazla uzulmedim sadece tam futbolun en zirvesinde temsilcilerimiz oldu sukur diyorduk iki tanesi kafadan gitti yusuf ve merih

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020, 17:47 
Kullanıcı avatarı

Ah be kardeşim nazar değdirdik sana. Son zamanlarda en sevdiğim futbolcuydu. Yürekli oynaması, hareketleri filan mest ediyodu beni. Büyük geçmiş olsun

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Moskov1925 yazdı:
Caglar mert muldur mert cetin de var mert muldur de zimba gibi oda seri a da oynuyor ben milli takim icin fazla uzulmedim sadece tam futbolun en zirvesinde temsilcilerimiz oldu sukur diyorduk iki tanesi kafadan gitti yusuf ve merih

Hocam Mert sag bek oynuyor genelde.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 15:40 

Moskov1925 yazdı:

evet, ikisine de çok üzüldük fakat bu oyuncuların yerlerine de yine gençler oynayacak. bu tip turnuvalar yeni yıldızlar kazandırır genelde. cengiz'in, merih'in, yusuf'un yannına yeni oyuncu gönderme şansımız artacak.

bu turnuva ile tabir-i caizse takımımızın kıvama geleceğini düşünüyorum dünya kupası için. cengiz'in önümüzdeki iki seneyi daha sağlıklı geçireceğini umarak oyununu superstar seviyesini çıkartacağını düşünenlerdenim. çağlar'ın iyi bir transfer yaparak oyununu taçlandıracağını, yusuf''un ise komple bir yıldıza dönüşeceğinden şüphem yok. gelecek adına heyecanlanmamak elde değil.

keşke ikisi de oynayabilse.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 23:24 

Bu pirloyu kim teknik direktor yapmis juventusun anasini dikti halen kovulmadi m.demiral oynadigi her mac takimin en iyilerinden son iki inter macinda lukakuya goz actirmadi resmen gol kurtarma rekoru kiriyor yerine yine ya yasli banucci yada sari de light oynuyor merihin olmadigi her mac juventusun yedigi goller pirloya monte oluyordur umarim

Not simdi portodan yedikleri golü izlemeyen varsa izlesin bir zahmet

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 23:28 

Moskov1925 yazdı:
Bu pirloyu kim teknik direktor yapmis juventusun anasini dikti halen kovulmadi m.demiral oynadigi her mac takimin en iyilerinden son iki inter macinda lukakuya goz actirmadi resmen gol kurtarma rekoru kiriyor yerine yine ya yasli banucci yada sari de light oynuyor merihin olmadigi her mac juventusun yedigi goller pirloya monte oluyordur umarim

Aynen kral. Pirlo oyunculuğunun hakkını veremedi. Hücum hattında da çok yanlış tercihler yapıyor bence.
Merih inşallah İngiltere'ye gider.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 23:35 

Eyvallah hocam birde izlemediysen az once yedikleri gole bakmani tavsiye ederim defansin kaleciye dandik pasi ve gol

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2021, 08:56 

Moskov1925 yazdı:
Eyvallah hocam birde izlemediysen az once yedikleri gole bakmani tavsiye ederim defansin kaleciye dandik pasi ve gol

Yedikleri o gol sonrası, defanstan yine kısa pasla çıkmaya çalışmaya devam ettiler. Porto'nun önde baskısı yine onlara hata yaptırdı. Pjanic'i gönderip Arthur'u aldılar ama neredeyse fayda alamadılar. Özellikle orta saha oyuncularındaki kaliteleri çok düştü. Üstüne Pirlo'nun da neredeyse her maç farklı taktik diziliş ve oyuncular denemesi ile de istikrarsız bir takım haline geldiler.
Yaşlanan ve sürekli sakatlık sorunu yaşamaya başlayan Bonucci-Chiellini ikilisi yerine De Ligt ve Merih'i alarak yatırım yaptılar ama Pirlo beraber oynadığı bu adamlara duygusal yaklaşarak forma veriyor sanki.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], raulmadrid

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye