Zaman: 05 Ara 2021, 15:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2021, 09:57 
Kullanıcı avatarı

Lağım ağızlı hemşerilerimiz ve hezeyanları. Göztepe yi takibe devam, varlık sebebiniz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2021, 19:32 

Şirketin ilk amaçları arasına tesis yapmak yazmışlar, tabi lafta kalmaması önemli olan. Resim

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2021, 23:00 
Kullanıcı avatarı

Resmi açıklama bir gelsin daha detaylı artı ve eksileri oturulur konuşulur ancak gelenler yatırımcı. Kimse para kaybetmek için yatırım yapmaz. Dedikodulara göre hisselerin %25'inin devredildiği söylentileri var. Umarım resmi açıklama şeffaf olur , kaç paraya bu hisseler devredildi , ne gibi şartlar sunuldu bunu herkesin bilmesi gerekir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 09:46 

Samimi olarak merak ediyorum. Hepimiz kulübün geleceğini önemsiyoruz o ayrı bir konu ama şu kim ne almış, ne kadar para harcanmış, ne kadar yatırım yapmış konularını merak etmeyi biraz anlamsız buluyorum. Hala zaman zaman kabullenmekte zorluk çeksek dahi Göztepe A.Ş. Mehmet Sepil'e ait bir şirket. Dün itibariyle bir kısmı da yatırımcı gruba ait bir hale geldi. Dolayısıyla ticari sırlarını, çalışma şekillerini, aldıkları ya da harcadıkları paraları açıklamak zorunda değil hiç kimse. O yüzden ülke futbolunun bir kaç adım önünde zihniyete sahip bir grup tarafından yönetildiğimizi unutmamakta fayda var. Göztepe'yi geçtim kendi ceplerine zarar gelmesini istemediklerine eminim ben. O yüzden ben tadını çıkarıyorum. Sportif başarılar da gelirse 3-5 sene içerisinde her şey şahane olacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 09:53 

Atalay1925 yazdı:
Samimi olarak merak ediyorum. Hepimiz kulübün geleceğini önemsiyoruz o ayrı bir konu ama şu kim ne almış, ne kadar para harcanmış, ne kadar yatırım yapmış konularını merak etmeyi biraz anlamsız buluyorum. Hala zaman zaman kabullenmekte zorluk çeksek dahi Göztepe A.Ş. Mehmet Sepil'e ait bir şirket. Dün itibariyle bir kısmı da yatırımcı gruba ait bir hale geldi. Dolayısıyla ticari sırlarını, çalışma şekillerini, aldıkları ya da harcadıkları paraları açıklamak zorunda değil hiç kimse. O yüzden ülke futbolunun bir kaç adım önünde zihniyete sahip bir grup tarafından yönetildiğimizi unutmamakta fayda var. Göztepe'yi geçtim kendi ceplerine zarar gelmesini istemediklerine eminim ben. O yüzden ben tadını çıkarıyorum. Sportif başarılar da gelirse 3-5 sene içerisinde her şey şahane olacak.

Dediklerine %100 katılıyorum İllaki bir harcama merak ediyorsak ve açıklanacaksa hentbolden başlasın açıklanmaya.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 10:03 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:

Bilakis; lig ortalamasının altında bir vizyonla yönetiliyoruz uzun süredir. 6 senede altyapıdan tek oyuncu çıkaramayıp, sebep olarak hayali beton tesisleri gösteren aciz bir zihniyet. Altyapıda liyakat yerine torpil revaçta.

Transferlere hiç girmeyelim. Güzel dostlar kazanacak diye milyonlar kaybettik.
Koskoca kulüp, yalnızca çalışan azınlığı mutlu eden; disiplinsiz bir çiftlik haline geldi.

Biz bu yapıdan, düzenden razı değiliz. O yüzden Erk Toros gibilerin yetkilerini öğrenmek hakkımız. Yönetimi zora sokacak, kalem kalem harcama açıklamasını elbette beklemiyorum. Fakat genel gelir-gider tablosu açıklanabilir pekala.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 12:01 

Atalay1925 yazdı:

Allahtan öndeler önde olmasak demekki :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 13:48 

ekono0635 yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Tam olarak anlatmaya çalıştığım şey bu dostum. Sportif açıdan değerlendiriyorsunuz sadece. Salak değilim. Ben de mutlu değilim saha içinde olanlardan. Ancak bu idari istikrar eninde sonunda başarıyı getirecek. Ben sabırla beklemeye razıyım. Asansör takım olmak yerine bu seviyelere razıyım. Buna vasat sevicilik diyecek arkadaşlar var aportta bekleyen :) Onların da canı sağolsun şimdiden.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 14:14 

Atalay1925 yazdı:
ekono0635 yazdı:
[quote="Atalay1925"]Samimi olarak merak ediyorum. Hepimiz kulübün geleceğini önemsiyoruz o ayrı bir konu ama şu kim ne almış, ne kadar para harcanmış, ne kadar yatırım yapmış konularını merak etmeyi biraz anlamsız buluyorum. Hala zaman zaman kabullenmekte zorluk çeksek dahi Göztepe A.Ş. Mehmet Sepil'e ait bir şirket. Dün itibariyle bir kısmı da yatırımcı gruba ait bir hale geldi. Dolayısıyla ticari sırlarını, çalışma şekillerini, aldıkları ya da harcadıkları paraları açıklamak zorunda değil hiç kimse. O yüzden ülke futbolunun bir kaç adım önünde zihniyete sahip bir grup tarafından yönetildiğimizi unutmamakta fayda var. Göztepe'yi geçtim kendi ceplerine zarar gelmesini istemediklerine eminim ben. O yüzden ben tadını çıkarıyorum. Sportif başarılar da gelirse 3-5 sene içerisinde her şey şahane olacak.

Tam olarak anlatmaya çalıştığım şey bu dostum. Sportif açıdan değerlendiriyorsunuz sadece. Salak değilim. Ben de mutlu değilim saha içinde olanlardan. Ancak bu idari istikrar eninde sonunda başarıyı getirecek. Ben sabırla beklemeye razıyım. Asansör takım olmak yerine bu seviyelere razıyım. Buna vasat sevicilik diyecek arkadaşlar var aportta bekleyen :) Onların da canı sağolsun şimdiden.[/quote]

Mehmet Sepil 2014'de söz verdi şeffaflık için, 2021'de yine aynı sözü verdi. Hisselere değer kazandırıp halka açarak kar etmek istiyorlarmış zaten öyle olursa açıklamak zorundalar bilançoyu. Taraftarın bunu bilmek istemesi normal, ticari sırları, çalışma şekilleri bilanço da olmaz. %100 şirket olan Chelsea gibi üyelik sistemi getireceğiz demişti Mehmet Sepil, yine bu da olursa açıklanmak zorunda bilanço, bu dediklerim gerçekleşmese bile bir zararı yok bilanço açıklamanın. İdari olarak iyi yönetiliyormuyuz bunu da biliriz, Akhisarspor, Gençlerbirliği yıllardır idari açıdan iyi yönetiliyor deniyordu öyle olmadığı ortaya çıktı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 15:04 
Kullanıcı avatarı

Chelsea üyeliği nedir bilmiyorum ama benim anladığım kadarı ile maç bileti almada öncelik, antrrmanları seyretme, imza alma, müze, ürün avantajı, kitap, kalem falan filan gibi şeyler. Öyle kar payı, hisse payı ne bileyim oy hakkı, söz hakkı gibi şeyler değil. Yada varsa öyle bir şey ben bilmiyorum.

https://www.chelseafc.com/en/tickets--- ... membership

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayaz, Bing [Bot], cepni, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenBlack34, körfezlee, körfezli_celik, LB14DT, Pomak_1925, sadece1966, saffet8, umittek, YeşilBeyaz37

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye