Zaman: 26 Tem 2021, 16:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 23:07 
Kullanıcı avatarı

Devre arası transferleriyle birlikte alternatifli kadromuz oldu kim ne derse desin geriye oyunculardan verim almak var sadece.Para günü gününe yatıyor herhangi bir kupa avrupa hedefide yok bir zahmet ligde kalsınlar. Doğru tercihlerle takım dahada oturur. Sadece Diabateden katkı almamızın zor olduğunu düşünüyorum Her oyuncunun güçlü zayıf yönleri olur bu arkadaşın iyi olduğu bir tarafı hiç göremedim. Hocada bunu farkedip farklı tercihler veya genç oyuncuları hazırlayacağını düşünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 00:22 
Kullanıcı avatarı

Ünal hoca hücum konusunda takıma güzel katkı sağlamaya başladı. Savunmayı da biraz daha diri yapabilirsek baya iyi takım olabiliriz. Zaman zaman göze hoş gelen oyun bile sergiliyoruz.

Son 3 haftadır ısrarla Ünal hocayı savunuyorum ancak şunu söylemem lazım. Maç sırasında oyuncu değişikliklerini başarılı bulmuyorum hocanın. Soner, Jahovic, Zulj, Halil çıktı. Ondan sonra fazlasıyla defansif oynadık. Kontra şanslarını da zora soktuk. Takımı hücumda tutan bütün oyuncuları çıkarıp savunmacı almaktansa orta sahayı kuvvetlendirmek daha doğru olabilirdi bence. Çünkü biz savunmaya yığılınca rakibe de karambol şansı veriyoruz. Onun dışında maç boyunca az pozisyon vermemize rağmen o az pozisyonlarda gol yemeyi de başarıyoruz. Bu konularda gelişme sağlarsak ben Ünal hocadan çok memnunum.

Takımın geçiş oyunu, paslaşması, yardımlaşması, farklı atak kombinasyonlarını denemesi keyif veriyor. İlk iki maç olan Denizli ve Bjk maçı dışında tüm maçlarda sahaya ağırlığımızı koyduk. Bu takım ve Ünal hoca birbirine alıştıkça daha iyi de olabiliriz. Biraz da futbol şansı lazım.

Ünal hoca gelirken hocanın Ts dışındaki performansı ve kariyeri beni endişelendirmişti ama hiç ummadığım kadar iyi top oynatıyor takıma. Denizli maçı sonrasında özellikle eyvah dedim. Ama sonraki oynadığımız futbola şaşırdım açıkçası. Savunma ve oyuncu değişiklikleri konusunda da umarım daha iyi olabiliriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 09:59 
Kullanıcı avatarı

Cherif'in kanada geçmesi çok iyi oldu bence ofansif taraf için doğru kadro bu. hoca gassamayı terlikle mi dövdü naaptı bilmiyorum bu maçta bir asisti 2-3 xabi alonso modeli isabetli çapraz uzun pası var. yediğimiz golde fauldu değildi bilmiyorum ama işin içindeydi yine malesef. biraz defans işini çözse keske ama ofans anlamında gassama biraz toparlanmıştı.

70'den sonra murat girince ak ile kara gibi fark gözüktü bana kalırsa. gassamadan olmuyorsa kerimi deneyelim ama muratı artık rotasyonda tutalım nolur. bir de burekovici gorebilsek, o adam bu kadar mı geride berkandan?

esitiyi beğendim ayrıca direnç artırmak istediğimiz her maç oynar. diabate en fazla kulübeden sonradan girer.

ofans yapmaya başladık defans yapabilme kabiliyetimiz halen kısıtlı. umarım fenerbahçe maçında çok kapanmaya çalışarak başlamayız hucum hattımıza güveniyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 10:28 
Kullanıcı avatarı

Gassama dan bu maç asist bekliyordum ama öyle bir adam ki herşey güzel gderken cepte bombayla dolaşıyor sonuçta. Adam kaçırmasını ve takip sıkıntısını biliyoruz ama dünkü müdahalesi de aşırı kötüydü yediğimiz golde. O adama o şekilde girmez herhangi bir bek. Top adama daha yakın ve araya atlarsan çalımı yersin, adama arkadan sadece baskı yaparak rahatça püskürteceği bi pozisyondu oysa.
İlginç ama ilk 11 oynaması da sonradan çıkarılması da doğruydu bence (:

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 10:42 

Başakşehir maçında yediğimiz golle ilgili Bünyamin Gezer çok net bir faul var dedi , bu pozisyon ile son dakikada Rafael'in Ndiaye'ye yaptığı faul birbirinin adeta kopyası, her iki pozisyonda da topa gitmeye çalışan oyuncumuzu rakip sol ayağı ve sol kolu ile iterek engelliyor.. Burada Gassama'yı suçlamak çok doğru değil sanırım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 11:10 
Kullanıcı avatarı

Hem Gassamanın hem Berkanın bu maç fazla sırıtmamasının nedeni Ndiaye ve Halilin hem ofansta hemde defansta olağanüstü gayretlerinden kaynaklandı. Bekler konusunda bu yıl böyle idare edeceğiz. Ndiaye ve Halil topun önüne iyi geçip ancak faul ile durdurulabiliyorlar, rakip bekler bu yüzden fazla ileri destek veremiyor. Rakip açıklarda her ikisinin yaptığı presten dolayıda dikine gitme fırsatını pek bulamıyorlar.
Ancak Gassama her türlü eksikliğine rağmen Paluliden üstün.
Adis ilk golde iki stoperi yanında götürdü, Soner yaptığı güzel koşu ile bomboş kafayı vutdu. Adis rakip stoperleri tedirgin ediyor, bu özelliğii bile Adisin fayda sağlayacağının göstergesi.
Esiti acayip bir adam ama insan Obinnaya da kıyamıyor. Her ikisi oynasa bu sefer Zulj gibi her an gole yakın bir silahını çıkarmak zorundasın. Soner olmaz çünkü oyunu iki yönlü oynayabiliyor. Bana göre en mantıklısı Zulj ile başlamak. Obinna yada Esiti form durumu ve maçın gidişatına göre ikisi birden mi oynar artık ona göre tercih edilir.
Stoper konusunda tercih şansımızın artması iyidir. İyi ve formda bir Alpaslan her zaman kafadan yazılır. Maç sonu gözyaşı dökmesi eleştirilerden yıprandığını gösterdi. Eh be birader sende bunca zaman kendini gösterseydin. Millet senin gerçek performansını bildiği için kızdı. Oyna sezon sonuna kadar gerçek topunu, gidicekmisin, kalacakmısın en azından arkandan laf eden olmaz. Miho, Atınç, Titi stoperde alternatif arttı iyi oldu.
Ünal hoca da stresli ama inadından vazgeçmesi ve doğru kadroyu sahaya sürmesi hem kendisine hem takıma yaradı.
Bu arada İdeye oyuna giremedi ya, vah, vah. Hepimiz ağıtkar yaktık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 12:42 
Kullanıcı avatarı

Herif maç bitti ağladı yahu bana aşırı ucuz geliyor şu hareketler. Yahu sen sene başından beri ne oynadın da hemen ilk fırsatta başrole soyunup shov yapıyorsun?
Hocan gayet iyi oynayan gol de atan Mijojevic i kesip sana şans vermiş oyna geç işte nedir bu şekiller? Alpaslan ın hiçbir konuda dengesi yok, bana göre profesyonelliği tartışılır. Umarım sağ salim ayrılırız sene sonu. (Bunları 2 yıl önceki olayın gereksiz büyütüldüğünü düşünen biri olarak söylüyorum)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 14:14 

Öncelikle Göztepe bu herşeyi yaşayacaksın diyelim. Hiç umudun olmadan Adis diye bir adam alırsın gol kralı olur. Gol umudu olarak Adis alırsın 2 haftada 2 gol engeller. Bu ancak bizim başımıza gelir. Adis'i oyun içinde olumlu buluyorum bu arada. İnce bir sitem diyelim.

Başakşehir maçı özelinde, hepimizi mest eden bir ilk yarı vardı. Ünal Hoca'nın orta saha ve forvet hattı olarak ilk defa doğru bir dizilişle sahaya çıktığını söyleyebiliriz. Geri 4lü de her bir pozisyon için %50 şansı var zaten. Kimi oynatsa neden diye soramayacağımız bir durumdayız. Ben Marko'nun kesilmesinden rahatsız oldum sadece. Aslanlar gibi savaşarak geldi olduğu duruma. Perfect değil tabi ki ama böyle hemen kesilmesi ne bileyim. Bunun dışında Ünal Hoca'nın değişiklik yapmayı bilmediğine yemin edebilirim ama ıspatlayamam.

Dün ki maç özelinde saha zeminimizle gurur duydum. İzmir iklim şartlarımızın tarafımıza avantaj olarak dönmesini görmek çok güzel. Bu işlerin ekonomik olarak çok kolay olmadığını düşünüyorum. +1 transfer mi böyle bir saha zemini mi diye sorsalar, ben şahsen bu saha zeminini seçerim.

1 galibiyetle pembe tablo oluşturmak istemiyorum. Yönetimin hala bir çok eksikleri var. Fakat yakın zaman da Gözgöz internet, Gözgöz kredi kartı gibi kulübe gelir elde edilebilecek projeler yapılmasını olumlu karşılıyorum.

Kulübün daha iyi gelir elde etmesi ( Tam anlamıyla stad gelirleri, galibiyet primlerinin artması, dışarıdan yatırımcı) ve daha iyi transferler yapmasıyla birlikte başka bir noktaya doğru gidebiliriz.

Ben bir taraftar olarak, eğer bizleri ligde kalmak başarı gibi alıştırıyorlarsa, yönetimden güzel bir altyapı tesisi kazandırmalarını bekliyorum. Bana senede 1 tane az transfer yapsınlar ama altyapı tesisine de başlasınlar görüşündeyim. Resmi olmamakla birlikte bu konuyla ilgili de bir şeyler olduğunu duydum.

Bu hafta buralardaki gündemi oluşturacak linki de aşağıda paylaşayım.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/goz ... r-41740388

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 14:42 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 14:51 

Bunun hakkında bilgi verebilecek ?

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], davidluiz4, extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, İzmirAltay35, Josh1912, Pazasco, Pomak_1925, ShaneFalco, sherald, SixtyOne61, StrangerThings, VahapÖzALTAY

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye