Zaman: 12 May 2021, 23:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1660 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 166  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 1.Lig 20/21 | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminleri
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2021, 17:27 
Kullanıcı avatarı

İlk yarı itibariyle, her maç öncesindeki beklentilere göre, takımların ilk yarıdaki performans yüzdeleri. 110 üstünü beklenenden yüksek performans, 90 altını beklenenden aşağıda performans ve 110-90 arasını ise yaklaşık olarak bekleneni vermiş olarak düşünebilirsiniz.

Eklentiler:
perfrank1.png
perfrank1.png [ 16.15 KIB | 1607 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 15:33 

Bu kaleci Osmanlıyı ligde tutar,çok acayip bişey.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 21:49 
Kullanıcı avatarı

Eskişehir gibi büyük bir camianın düşmesi kötü bir durum. Bu saatten sonra işleri çok zor. Umarim güçlü bir şekilde dönerler.
Sonraki 2 takım için de aday takımlarım şöyle;
Ankaraspor
Balıkesirspor
Menemenspor
Akhisarspor
Boluspor
Adanaspor
Altınordu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 23:29 

Giresunspor, ligdeki son 8 maçını da üst üste gol yemeden kazanmış. :shock:
Çok acayip istatistik helal olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 14:14 

ankaraspor ümit özat’ı takımın başına getirmiş, dün maçı izlerken farkettim. normalde yeni td geldiğinde futbolcular bir reaksiyon gösterir ama hiçbir varlık gösteremediler.bir önceki hocaları en azından top oynatıyordu, mücadele ediyorlardı. ümit özat’la kesin olarak düşerler artık. bizim uzay kadrosunun içine sıçmış adamı ne diye takımın başına getirirler anlamak mümkün değil. allah akıl fikir versin.

giresun bu hafta takılırsa yukarı biraz daha çorba olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 20:53 
Kullanıcı avatarı

Kendi kulübüm için bu saatten sonra en hayırlısı; Samsunspor ve Adana Demirspor'un ligi ilk 2'de bitirip bizim bir şekilde kendimizi play-off'lara atıp oradan şansımızı denememiz. Samsun veya Adana Demirspor play-off'lara kalırsa ipi göğüsleyen onlar olur, Giresun, İstanbul, Tuzla vs diğer kim kalırsa bir şekilde ümitlenebiliriz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 22:00 

İzmirAltay yazdı:
Kendi kulübüm için bu saatten sonra en hayırlısı; Samsunspor ve Adana Demirspor'un ligi ilk 2'de bitirip bizim bir şekilde kendimizi play-off'lara atıp oradan şansımızı denememiz. Samsun veya Adana Demirspor play-off'lara kalırsa ipi göğüsleyen onlar olur, Giresun, İstanbul, Tuzla vs diğer kim kalırsa bir şekilde ümitlenebiliriz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yıllardır playofflardan kimin çıkacağı belli olmamıştır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 23:16 

Şimdiden uyarayım, şayet kalırlarsa play-off'lardan Tuzlaspor veya İstanbulspor çıkar. Yıllardır alt liglerin yazılı olmayan kuralıdır, play-off'larda İstanbul takımı veya takımları varsa genelde onlardan biri çıkıyor. Kasımpaşa 3 kere play-off yaptı Ptt'de, 3'ünde de şampiyon olup Süper Lig'e çıktı. Karagümrük 2 sene arka arkaya play-off şampiyonu olup 2 lig atladı Süper Lig yaptı. Tuzla da geçen sezon sezon play-off şampiyonu olup çıktı Tff-1'e çıktı. Benim hatırladığım bir Ümraniye 2018'de çıkamamıştı. O yüzden İstanbul takımlarına dikkat diyorum :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 00:10 

burakerdim yazdı:
Şimdiden uyarayım, şayet kalırlarsa play-off'lardan Tuzlaspor veya İstanbulspor çıkar. Yıllardır alt liglerin yazılı olmayan kuralıdır, play-off'larda İstanbul takımı veya takımları varsa genelde onlardan biri çıkıyor. Kasımpaşa 3 kere play-off yaptı Ptt'de, 3'ünde de şampiyon olup Süper Lig'e çıktı. Karagümrük 2 sene arka arkaya play-off şampiyonu olup 2 lig atladı Süper Lig yaptı. Tuzla da geçen sezon sezon play-off şampiyonu olup çıktı Tff-1'e çıktı. Benim hatırladığım bir Ümraniye 2018'de çıkamamıştı. O yüzden İstanbul takımlarına dikkat diyorum :D

Bu ligin gerçekten yazılı olmayan çok kuralı var ve genelde de işliyor, alttan gelen 1 takım transit geçer kontenjanını gözüme kestirdim :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 00:49 

serhat5552 yazdı:
burakerdim yazdı:

Bu ligin gerçekten yazılı olmayan çok kuralı var ve genelde de işliyor, alttan gelen 1 takım transit geçer kontenjanını gözüme kestirdim :D

Ciddi söylüyorum Tff 2'den 1'e çıkmak 1'den Süper Lig'e çıkmaktan daha zor. Buradan alt lig üst ligden daha kaliteli sonucu çıkmasın, tabii ki değil. Sen güçlü bir camiasın ama düştüğün ligi kendine uyduramıyorsun, o lig seni kendine uyduruyor. Tff 1.Lig sirkülasyonun çok fazla olduğu bir lig. 10 sene öncesiyle karşılaştırdım, Boluspor, Giresunspor ve Adanaspor dışındaki takımların hepsi değişmiş. Ama Tff 2.Lig'de dinozor takımlar var, hiçbir yere kımıldamadan oraya kazık çakmışlar. Tff-2'nin 10 sene öncesine baktım takımların yarısı aynı :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1660 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 166  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beytulma, Bing [Bot], cepni, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, İzmirAltay, Kare, KsT_SuC, mecbur, mmcg, obafemi, Stabil35, todorov

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye