Zaman: 24 Eyl 2021, 03:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 394 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2021, 02:14 
Kullanıcı avatarı

FeBa yazdı:
Puan açısından düşmeme garantisi var ise eğer şöyle böyle isimlerle uğraşmamak gerek. Altyapı hocası varsa,o bile yönetse bu sezon için olur aslında.

Madem maddi durum ve kadro durumu böyle, o zaman en iyi tercih masrafa girmemek.
Ayyynen öyle kardeş. Getireceğimiz adam adım gibi eminim 5 maç sonra istifa eder gider. Bu arada şuan 29 puandayız 40-42 bandında puan alırsak düşmeyiz gibi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2021, 23:50 

başlığınızdaki bütün yorumları her gün düzenli okurum,niye düşmeden bahsediyorsunuz anlamadım.hedefler 1.cilikti ama takım kötü gidince gardınız düştü.ama playoffla aranızda 3 puan fark var,ya da playoffa kalmayıp gene o stresi çekmemek te bir tercihtir.her ne kadar bizle sizin playofflarda yüzümüz hiç gülmese de gene de heyecanı yeter.belki bu sene olur ne olacağı bilinmez,sonra 2.ligte transfer yasağı kalkar ve 2022-2023 sezonunda gene o demir attığınız tff 1.ligde olursunuz. :wink: ümidinizi kesmeyin hayat varsa ümitte vardır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 00:11 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:
Bizim altyapıdan giden Erol'un lisansı hala çıkmamış. 6 ayı doldurmadı mı daha. Merak ediyorum performansını. Bunun yerine başka çocuğu aldılar a takıma. O da devre arası Keçiörene gitti.

Abi maalesef Amatör ve Altyapı ligleri başlamadığı için lisansları yok. Bugün ligler başlasa 6 ay daha bekleyecekler. Zaten Amatörler ve Altyapılar umrunda bile değil federasyonun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 11:25 

Topçu kardeşlerimizin hepsi canımız ciğerimiz olur böyle şeyler.Hem bir üst lige çıkıp transferi açıp bazı kardeşlerimiz gideceğine hocalar gelip gitsin ve Karşıyaka Spor Kulübü son profesyonel ligde yıllarca devam etsin.Kardeşlerimiz üzülmesin yeter.Hem kazanırken iyiydi de üst üste 4 maç kaybedince toplamda 5 maçta 1 puan alınca mı kötü oldu.İlla ki kendilerine göre haklı sebepleri vardır mesela ; Soner hoca kötü bir adam olabilir veya küfür ediyordur yada yönetim primleri belki de paralarını yatırmamış ve kardeşlerimizde saga sola borç yaptığından maça odaklanamıyordur hemen kızmayalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 09:49 
Kullanıcı avatarı

Hocanın geliş ve gidişlerinden ayrı yaşattıklarından ayrı 4 sezon netflix dizisi çıkar.
Sövsek sövemiyoruz,kızsak kızamıyoruz ama sevmemizede müsade etmiyor.Bu gidiş şeklini bir türlü hazmedemiyorum.Sanki sezon sonunda bu takım play-off dışında bile kalsa sana kalkıp tek kelime eden çıkacaktı.

Aralık ayında yönetimin yapamayız demesine rağmen senin ısrarlarınla bu takım 1 hafta bu yoklukta o masraflarla kampa girdi kuşadasında.5 maçta 1 puan içinmiydi o kamp.Söylenecek çok şey varda hatrı büyük.Yolu açık olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 10:02 
Kullanıcı avatarı

Spanksk yazdı:
Hocanın geliş ve gidişlerinden ayrı yaşattıklarından ayrı 4 sezon netflix dizisi çıkar.
Sövsek sövemiyoruz,kızsak kızamıyoruz ama sevmemizede müsade etmiyor.Bu gidiş şeklini bir türlü hazmedemiyorum.Sanki sezon sonunda bu takım play-off dışında bile kalsa sana kalkıp tek kelime eden çıkacaktı.

Aralık ayında yönetimin yapamayız demesine rağmen senin ısrarlarınla bu takım 1 hafta bu yoklukta o masraflarla kampa girdi kuşadasında.5 maçta 1 puan içinmiydi o kamp.Söylenecek çok şey varda hatrı büyük.Yolu açık olsun.

Hala aciklama yapmamasi bize buyuk saygisizlik cidden. Kulubun duyurusunun ise sadece alacagi yoktur demeside baska yakisiksiz hareket ne donduyse o devre arasi artik.

Bu arada dizi isi mantikli :D Sunderland Till I Die belgeselinin bu kadar tuttugu platformda bizimkini ceksek oscar alir. Aslinda telif melif vs guzel para kaliyosa kulube denemek lazim sansimizi bi.

Edit: Tekrar dusununce goztepeninki olsa daha atraksiyonlu olur :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 11:26 
Kullanıcı avatarı

Karşıyakada bu yasak her sene ikiye katlanıyor herhalde ? Geçen sene 10 milyon tl diye konuşulmuyormuydu ? Şimdi 28 olmuş, 2 seneye 100 olur o zaman da artık yasağın kaldırması değil başka şeyler konuşulur. Üç beş milyona halledilip kulübün önü tamamen açılırdı, bu borç neden bu kadar ötelendi? Öncelikle bence kulübü tekrar üst liglere döndürelim amacıyla gelmiş bir yönetim yok, mottoları günü idare edelim basketbolla eğlenelim herhalde.. Ellerinde de ne çıkacak ne batacak bir şekilde 3. ligte play off'a oynayacak tribünü uyutacak bir kadroda var. İnsan şaşıyor gerçektende.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 11:49 
Kullanıcı avatarı

mert05 yazdı:
Karşıyakada bu yasak her sene ikiye katlanıyor herhalde ? Geçen sene 10 milyon tl diye konuşulmuyormuydu ? Şimdi 28 olmuş, 2 seneye 100 olur o zaman da yasağın kaldırması değil başka şeyler konuşulur. Üç beş milyona halledilip kulübün önü tamamen açılırdı, bu borç neden ötelendi ? Bence kulübü tekrar üst liglere döndürelim amacıyla gelmiş bir yönetim yok , mottoları günü idare edelim basketbolla eğlenelim herhalde.. Elde ne çıkacak ne batacak bir şekilde 3. ligte play off'a oynayacak, tribünü uyutacak bir kadroda var. İnsan şaşıyor gerçektende.

Sözleşme detaylarını bilmiyoruz.Eğer sözleşmeler döviz cinsinden yapıldı ise bu borcun güncel kurlarla artması gayet normal faizler ile birlikte.2 sene içerisinde 4 den 8 e fırlayan bir dolardan bahsediyoruz.

Ben mevcut yönetime ön yargılı olsamda zamanla güvenmeye başladım icraatlari yüzünden.Fakat şu transfer yasağı ve stad mevzusunda hala dişe dokunur somut bir adım atabilmiş değiller.O yönden büyük eksi yazdırıyorlar kendilerine.En azından çıkıp detaylı bir açıklama ile bize gereken para bu,elimizdeki para bu,olması gerekende bu diye bir açıklama, bilgilendirme yapsalar zaten insanların kafasındaki soru işaretleri gidecek.Tabloyu okuyan herkes transferin açılabileceğine/açılamayacağına kanaat getirir ve çatlak sesler azalır.Ama oda yok.

Diğer başlıktada berlitmiştim hadi bu mevcut yönetim pek girmiyor o toplara eyvallah.Ama dışarıdan bir tane muhalif olanda yok biz yaparız çekilin kenarı diye.Yani tablo bahsettiğimizden daha karanlık olabilir.Bir an önce bununla ilgili ciddi bir bilgilendirme yapmaları gerekiyor.Hele takım vitesi tam tersine takmışken.

Bu sene biraz acaba olduk ama mevcut kadronun özellikle Doğukan'ında iyice salmasıyla işler herzamanki haline evrildi.Orta sıralarda ucundan play-off kovala.Fazlasını beklemek sezon başında benimde yaptığım gibi hayalcilik olur.Kaza bela bir üst lige atarsak kendimizi bu transfer yasağı mevzusu iyice ayyuka çıkar.Başka türlüsü şuan için zor hatta imkansız görünüyor.

Benim birde merak ettiğim bu bankalar birliği anlaşması bizleri kapsamıyormu ?
Millet çatır çutur anlaşmaların yaptı ve hunharca yapıyor transferlerini.Bu anlaşmalardan alt ligler faydalanamıyor mu ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 13:06 
Kullanıcı avatarı

mert05 yazdı:
Öncelikle bence kulübü tekrar üst liglere döndürelim amacıyla gelmiş bir yönetim yok, mottoları günü idare edelim basketbolla eğlenelim herhalde.. Ellerinde de ne çıkacak ne batacak bir şekilde 3. ligte play off'a oynayacak tribünü uyutacak bir kadroda var. İnsan şaşıyor gerçektende.

Bu yazılanları bizden biri söylese ne basket düşmanlığı kalır ne yönetime düşmanlar, ondan böyle söylüyorlar eleştirileri eksik kalır

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 15:06 

Hocanın staff ekibinde Gökhan Ünal'ın ne işi var.

Yazıklar olsun !!

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 394 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], uzalaite

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye