Zaman: 16 Eyl 2021, 13:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 97 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 23. Hafta | A. Hatayspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 19:25 
Kullanıcı avatarı

Erol Bulut’un çekirge misali sıçradığı bir başka maç daha izledik. Futbol şansı mı, Erol Bulut balı mı bilemedim. Altay maçın kahramanı oldu, ötesi var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 23. Hafta | A. Hatayspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 19:29 

@Cage

hocam konu futbol olunca, gördüğümüzü yazınca, çok abes hakem kararları olmazsa tartışma çıkmamalı zaten.Ama maç başlamadan hakem feneri kollamazsa yenilirler tarzı yorumlar insanı geriyor.Yoksa kör değiliz bizde, oynadığımız oyunu görüyoruz.O yüzden yaz lütfen

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 19:33 

Şampiyon olmak için kötü oynadığın maçlarda da kazanabilmek gerek. Fenerbahçeyi bu manada başarılı buluyorum.
Ama kötü oynadığı maç sayısı fazla. İlla patlar böyle olursa. Erol bulut un kötü oyuna müdahelesi yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 20:05 
Kullanıcı avatarı

erol bulut'u allah koruyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 20:10 

kendi kendimizi cokta gommemek lazim.
su ligde 4-5 hafta onceye kadar basaklar ve kotunun iyisi besiktas var.
cok ekstra 3 puan aldik. birazda biz bala gote gidelim. haftasonu da 3 puani alirsak ben eminim takimin cehresi degisecek. erol bile engel olamaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 21:59 

caGe yazdı:
bunca senedir maç izliyorum bu kadar şanslı bir dönem geçiren Fenerbahçe hatırlamıyorum. bildiğin kötü oynuyorlar ama bunu ilginç bir şekilde taktiğe çevirmiş durumdalar.

belki de bu sene tribünlerde taraftar olsa bundan en çok zarar görecek takım FB olurdu. hiç bir istanbul takım seyircisi böyle kötü futbola ve taktiğe tahammül edemez.

uzun süredir tartışma çıkmasın diye yazmıyordum ama artık yazayım dedim. bakalım FB ne kadar böyle sonuçlar almaya devam edecek ilginç bir sezon izliyoruz.

arkadaş siz çokmu iyi oynuyosunuz. bana iyi oynadığınız bir maç söyle mesela.

bugün ilk yarı gayet iyiydik. 2.yarı gustavo çıkınca pelkasta olmayınca orta saha düştü haliyle zaten iyi takım olan hatayda asıldı maça. cumartesi görecez kimin ne olduğunu

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 23. Hafta | A. Hatayspor 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 22:05 

Bu takım bu sene şampiyon olursa bu erol bulut sayesinde olmaz şu 21 haftada gözüken bu ama bu kadar da gömmemek lazım,gs son 2 hafta top oynamadan son dk golüyle(o da 30 mt den kaleci hatası) ve antebi yendi.biz ikisine de kaybettik 6 puan verdik.bugun gulliano penaltıyı atsa maç farklı bitse lige havlu atacaklardı belki de.ne olursa olsun son 9 maçın 8 ini kazanmış bir takım ve rekor deplasman galibiyet serisi var.gs maçını kazanırsak çok farklı şeyler konuşulur.gustavo olmayınca böyle oluyor,uımarım sakatlıgı ciddi değildir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 22:30 
Kullanıcı avatarı

Biz de kötü oynuyoruz Galatasaray da kötü oynuyor. Bizim daha iyi bir kadromuz var ama sene başından beri sakatlığı, cezası, covidi yakamızı bırakmadı. Bu takım tam kadro olduğunda da bu topu oynarsa her futbolsever haklı olarak eleştirir hiçbir lafım olmaz.

Ancak bugün zaten eksik olan Pelkas, İrfan ve Sosa'ya 1-0 öne geçip ilk yarıda da fena bir oyun oynamazken Gustavo eklendi. O dakikadan sonra özellikle Ferdi ve Cisse de girdikten sonra sahada as oyuncumuz olmayan en az 4 kişi vardı ve orta sahada formsuz Ozanla kabiliyetsiz Mert Hakan oynuyordu sadece.

Bugün sahada olanlardan Thiam, Valencia, Mert Hakan, Cisse ve Ferdi tam kadro olduğumuzda bu takımın belki anca yedeği olabilir.

Hatay deplasmanı zaten zor deplasman, 1-0 öne geçince muhtemelen psikolojik olarak biraz çekilecektik, Gustavo da çıkınca takım tamamen kapandı ve top tutamadı. Tabi ileride güven veren, top tutabilen bir santrafor olsa bu kadar sinik bir oyun yine oynamazsın. Takımda eksik kalan tek mevki de orası oldu gibi gözüküyor şu anki tabloda.

Derbide gerçekten de iki takımı birbiriyle karşılaştırma fırsatı bulacağız, zira ilk yarıda Arena'daki maç çok hikayeden oynanmıştı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2021, 23:34 

Fenerli arkadaslar kusura bakmasında bu Mert Hakan ne iş yapar adam her türlü çok itici sevimsiz;hem oyun olarak hem karakter olarak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

caGe yazdı:
bunca senedir maç izliyorum bu kadar şanslı bir dönem geçiren Fenerbahçe hatırlamıyorum. bildiğin kötü oynuyorlar ama bunu ilginç bir şekilde taktiğe çevirmiş durumdalar.

belki de bu sene tribünlerde taraftar olsa bundan en çok zarar görecek takım FB olurdu. hiç bir istanbul takım seyircisi böyle kötü futbola ve taktiğe tahammül edemez.

uzun süredir tartışma çıkmasın diye yazmıyordum ama artık yazayım dedim. bakalım FB ne kadar böyle sonuçlar almaya devam edecek ilginç bir sezon izliyoruz.
Daum döneminin başı da böyleydi. Bireysel Hooijdonk cıkar macı alırdı sonraki sene Alex geldi vs vs ama öyle bir isleket kadro kuruldu ki 2015 yılında bozdular o iskeleti.

Bunlar zamanla olacak seyler.Bastan takım kur Erol Bulut'a gel pas yaptır bas yüklen diyemezsin kolay değil. Ha ben Erol Bulut'u beğenmiyorum çok başarılı olacağına da inanan biri değilim ama yüklenmek anlamsız çok erken oyun sisteminin olması.Bu takım 3 senedir mülteci kampı gibi kimin gelip gittiği belli değil.

Fenerbahce yine kötü oynar yine kazanır bireysel olarak iyi takım.Hatay'ın forvetinin 5 pozisyonda yapamadığını tek pozisyonda gol yaptılar.Nerede duracağını nereye topu atacağını biliyorsan yeterli.Bu iş böyle.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 97 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, Atalay1925, Bambino, Bing [Bot], DBK01, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kenzel, kirmasti16, Kocaeli, Lular, Pomak_1925, skorp

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye