Zaman: 11 May 2021, 08:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19.Hafta | Ümraniyespor 2 - Samsunspor 2
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:46 
Kullanıcı avatarı

Dje Dje ne bekliyordu topa vurmak için anlamadım. Gol gayet nizami oldu, etik veya değil kurnaz davrandı ve attı golü adam. Sonrası tam bir karmaşa oldu TV ye gelen seslerden belliydi. Hakem de zaten golden sonra kontrolü kaybetti ne yaptığını kendi de bilmiyordu. Ümraniyenin hocasını tebrik etmek lazım herkes yapmaz o hareketi. Bizim maçta rol yapıp Özerin atılmasına sebep olan Samsunlu futbolcu ne düşünüyor acaba bugün olanlarla ilgili.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:46 

Bence asıl suçlu Djedje. Hakem topu bırakıyor adam bekliyor. Hem de baya beklemiş. Samsun çok kötü oynuyor. Şampiyonluk onlar için zor ama play off kesin olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:47 

beşnumara yazdı:
Hakem kesinlikle iyi niyetli değil.
Devre arası yazmıştım. İlk yarı maçı izleyen niyetini çok net anlardı. Maçı bu hale hakem getirdi. Maçı çok gerdi. Görevini yerine getirdi. Haftaya ödüllendirirler.
Ne olursa olsun yenmeliydik ama hakem sağolsun saha içini çok gerdi.
Ümraniyeli oyuncu da tam sahtekar. Golü atıp yere yatıyor sakatım ayağına. Ayağın kopsun senin *******

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:48 

Hakem atışı sonrası, gol olabilmesi için topun en az 2 oyuncuya değmesi gerekmiyor mu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Okan dışında kimseye değmedi top ve gol oldu. Kale vuruşuyla devam etmesi gerekmiyor mu.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:49 
Kullanıcı avatarı

abicim kafanız mı güzel sizin, adamlar son 20 dakikadır yatmaya başlamış, takım arkadaşları yerdeyken oyun durmuş. izleyen herkesi irite edecek şekilde futbolcu müsvettesinin birisi gelip golü atmış, sevinmiş. teknik direktör kırmızı, 3 tane futbolcu sarı kart görmüş. düdüğü maçın başından beri ağzından ayırmamış hakem, maçın uzatmasını bile oynatmamış, sonra ümraniye kendine yakışanı yaptı. ümraniye'ye o dakikadan sonra yakışan, o golü attıysan, fair-play, hak, adalet ne derseniz diyin umursamadan, o golün arkasında durup 3 puanı alması olurdu. canına kurban olduklarım sizi, nasıl birden herkes, nizami-nizami değilci olmuş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:50 

Kural hatası var.Maç tekrar edilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:51 

beşnumara yazdı:
beşnumara yazdı:
Hakem kesinlikle iyi niyetli değil.
Devre arası yazmıştım. İlk yarı maçı izleyen niyetini çok net anlardı. Maçı bu hale hakem getirdi. Maçı çok gerdi. Görevini yerine getirdi. Haftaya ödüllendirirler.
Ne olursa olsun yenmeliydik ama hakem sağolsun saha içini çok gerdi.
Ümraniyeli oyuncu da tam sahtekar. Golü atıp yere yatıyor sakatım ayağına. Ayağın kopsun senin *******

Kardeş kusura bakma ama Samsunspor ilk golu attıktan sonra iyi top oynamadi.Mac bu olaylar olmasa da 1-1 biterdi.Ertugrul Saglam'da sürekli kadronun değişmesi sonucu ideal 11'i de bulamıyor sanırım.Bilmiyorum sağ bek transferi yaptı mı Samsunspor ama ne Erhan Kartal ne Caner orayı kaldıracak performansta değiller.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:52 

Maç sonu olaylarını bir tarafa bırakırsak Samsun skandal derecesinde kötü bir oyun oynadı. Yani ben bu sezon Ümraniye'nin iç sahadaki birçok maçını izledim, bu sahada birçok takım Ümraniye'yi kevgire çevirdi. Samsunlu oyuncular ise 2 pas arka arkaya yapamadılar. Ümraniye daha organize ve istekli olan taraftı. Devre arası Trabzonspor'dan kiralanan Ahmet Canbaz kalitesini ve kumaşını belli etmeye başladı. Attığı golde topu çekerek köşeye yaptığı gol vuruşu çok temizdi.

Sahanın en kötüsü hakem Ramazan Keleş. Maçın 8.dakikasında Djedje'ye bir sarı kart gösterdi alakası yok. Sonrasında arka arkaya 2 topa müdaheleye faul çaldı, o an dedim bugün hakemde bir tuhaflık var diye. Hava topu mücadelesi oluyor, 2 futbolcu birlikte yükseliyor ve birbirlerine hiçbir temasları yok faul çalıyor inanılmaz. Maç öncesinde birşeyler mi yaşadı, hanımla mı kavga edip geldi ne oldu özelinde bilemem ama pek sağlıklı bir ruh halinde değildi bugün. Son golde ise hakemin yapabileceği birşey yok. Kurallara göre gol kararı vermesi gerekirdi, iptal yetkisi yok orada. Ama orada Samsunlu oyuncu da mal gibi bekliyor. Abi neyi bekliyorsun kullansana, sanki 1 puan için zamana mı oynuyorsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:52 

Okan sakatlanıyor hoca oyunu durduruyor sağlık ekibi sahaya giriyor. Kimseye kart çıkmıyor ama Okan dışarı çıkmıyor hoca ona rağmen başlatıyor oyunu aynı Okan golü atıyor golden önce 2 tane hata var çok net ama kural hatası mı hakem hatasını onu bilmiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:57 
Kullanıcı avatarı

Kural hatası bu.. Umarım maç tekrar edilir ve o Okan denen ******* arkadaşın suratına suratına vururuz..

Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 168 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], x1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye