Zaman: 16 Eyl 2021, 14:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Beşiktaş - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 17:20 

Ligin basi aksine rakip iyi bir form yakaladi, sergen hoca biraz da maddi zorluklar nedeniyle geldi, geldiğinde başarılı olacağını tahmin ediyordum, her ne kadar disiplinsiz gibi gözükse de bence futbolu bilen oyunu okuyabilen realist bakan zeki bir hoca..
Elindeki kadroyu kapasitesinin üstüne dogru koyarak oynatmasi rakibin avantaji, rakibin eksikliği var mi var oralara dogru zamanda gerekli hamleleri.basarili yaparsak olur, bu tür maçlarda pozisyonu ilk yakaladığın an atarsan birseyler olabilir, one geçsek de direnci takima.karsi skoru koruyamıyorduk umarım Ünal hoca gerekli önlemleri alır
Orta sahanın sert durması lazım orta saha iyi çalışan bi rakip var

Palut denilen lisanssizla gitsek kesin fark yememek için kapanirdi, bu da topcuyu da etkiliyor, kesin mağlup olur.donerdik.

Bu maçta yükselen formu ve şampiyonluk havasıyla Beşiktaş olsa da bence puan almak supriz olmaz bizim için.

Tek.korkum titi denilen futbol oynamayı bilmeyen el bombasının oynamasi

Rıdvan bizim.macta cok iyi oynamıştı ve ilk defa süre almıştı iyide maç çıkarmıştı halilin oraya gelirse halili tutabilir iyi bir sol bek olacak o.cocuk bence..

İki bekimiz Allah'lik ilerideki kanatların bir şekilde beke yardıma gelmesi lazım yoksa kenardan gelip cok pozisyon bulurlar.
Ona rağmen son maçta Genclere attigimiz son gol gibi defans arasında atılan toplarda stoperleri cok agir kalir

Sakin başlayıp skoru tutabilirsek iyi şeyler olur taki titi denilen adamın bireysel hatasına kadar, son maçta beto çıkarmasa son dakikada burak atıyordu golu.
Cok tavim bu titi gitse de kurtulsak

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 17:43 
Kullanıcı avatarı

Son 3 Beşiktaş deplasmanına Tamer Tuna'yla çıkmış olmamız büyük şanssızlık. Böyle maçlar için en ufak planı yoktu. Ünal Hoca umuyorum ki bu seriyi kıracaktır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 17:46 
Kullanıcı avatarı

Geçen sene İstanbuldaki maçta tandemde Titi-Sanneh vardı. Kalede de yılın en takozu Beto. En azından saçma sapan goller yemeyiz aşırı bi şanssızlık olmadıkça.
Bakalım Titi mi Atınç mı oynayacak. Kanatta ise yine eksik kalıcaz. Formu normal düzeyde olan 2. bi kanadımız yok.
Rıdvan geçen yıl Halili tutamadı ama bu yıl pişmiş, oturmuş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 19:54 

En sakat eşleşme Larin Paluli olacak.Nwaekeme Paluli yokmuş gibi oynuyordu fiziğiyle.Umarım ekstra oynar.BJK topa dahip olmayı seviyor.Bizde öyle oyunu seviyoruz.BJK nün solbekten kırmızı bekliyorum,Halille denk geldiğinde.Yurtta Zulj,cihanda Zulj

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 19:57 

Karşılıklı atışmalardan falan bağımsız olarak şu arkadaşı ayıklamak lazım https://twitter.com/sefaozkan35/status/ ... 16/photo/1
şimdi denk geldim twitterda, bu yazdığı yanına kalmamalı normal bir ruh hali değil gerekirse kulüp hukuksal olarak hesabını sorsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 20:14 

Weed yazdı:
Karşılıklı atışmalardan falan bağımsız olarak şu arkadaşı ayıklamak lazım https://twitter.com/sefaozkan35/status/ ... 16/photo/1
şimdi denk geldim twitterda, bu yazdığı yanına kalmamalı normal bir ruh hali değil gerekirse kulüp hukuksal olarak hesabını sorsun

Yazık insan olabilmeyi başaramamak bu kadar zor olmamali

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 21:16 

atadangözgöz yazdı:
En sakat eşleşme Larin Paluli olacak.Nwaekeme Paluli yokmuş gibi oynuyordu fiziğiyle.Umarım ekstra oynar.BJK topa dahip olmayı seviyor.Bizde öyle oyunu seviyoruz.BJK nün solbekten kırmızı bekliyorum,Halille denk geldiğinde.Yurtta Zulj,cihanda Zulj
Nwaekeme kötü oynamıştı bizim maç 17 ikili mücadeleden 4'nü kazanmıştı sadece. Larin hava topunda zorlar ama yerden hızıyla durdurabilir belki.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 21:26 

Dolmabahçe yazdı:
Toteminiz bittiyse maçla alakalı bizde karalayalım bir şeyler.
Kolay maç olmayacak, bu ligde artık kolay maçta yok.
Yeni teknik direktör değişikliği ekstra motive sağlayabilir Göztepe'ye. Ünal Karaman seçimi bence doğru bir seçimdi. Umarım Göztepe'de başarılı olur. Hakettiği yerde yarışını sürdürür Göztepe.

Biz de takım olarak çok iyi durumdayız, takım için de arkadaşlık inanılmaz.
Sergen hoca gelinen nokta itibariyle beni ters köşe yaptı,
Sergen hocaya çok fazla güvenim yoktu, kırılgan bir yapısı olduğunu düşündüm hep ve olumsuz bir dönemde taraftarla da kapışır diye düşündüm ama olmadı.
Maça gelirsek kendi sahamızda oynamanın da avantajıyla, kolay da olmayacak ama sahadan üç puanla ayrılacağımızı düşünüyorum.
Umarım yanılmam.
Hakemin de konuşulmadığı bir maç olmasını dilerim.

Sanane oğlum insanların toteminden, oku geç sonra ne yazıcaksan yaz; totem yapılıyor yazamazsın mı denildi burada neyin laf güzaflığı yapıyorsun.

Göztepe formasının hakkını versinler, mücadele etsinler skor tabelasından bağımsız gurur duyacağımız bir istek ve arzuyla oynasınlar bizler için yeterli. Sevdamızın onların şampiyonluklarından daha büyük olduğunu yedi düvel biliyor.

İnternette yarası olan herkese ama istisnasız herkese elbet bir gün yine o akıtamadığınız, dökemediğiniz kanın akması için denk geleceğiz. Maçkanın tapusuna talibiz böyle biline

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 21:57 

bu sefer zincire katılamadık hayırlısı olsun napalım :)
dürüst olmak gerekirse Beşiktaş çok formda. biz 2 maç aldık ama beceriksiz Konya ve çok kötü Gençlere karşı aldık. Bizim problemimiz kesinlikle sağ bek. Genel olarak karşı takımın oyununa göre reaksiyon veriyoruz ancak sağ taraf hataya çok açık. kartlar ve sakatlıkların olmaması bizim açımızdan çok önemli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 22:53 
Kullanıcı avatarı

ins yazdı:
Dolmabahçe yazdı:
Toteminiz bittiyse maçla alakalı bizde karalayalım bir şeyler.
Kolay maç olmayacak, bu ligde artık kolay maçta yok.
Yeni teknik direktör değişikliği ekstra motive sağlayabilir Göztepe'ye. Ünal Karaman seçimi bence doğru bir seçimdi. Umarım Göztepe'de başarılı olur. Hakettiği yerde yarışını sürdürür Göztepe.

Biz de takım olarak çok iyi durumdayız, takım için de arkadaşlık inanılmaz.
Sergen hoca gelinen nokta itibariyle beni ters köşe yaptı,
Sergen hocaya çok fazla güvenim yoktu, kırılgan bir yapısı olduğunu düşündüm hep ve olumsuz bir dönemde taraftarla da kapışır diye düşündüm ama olmadı.
Maça gelirsek kendi sahamızda oynamanın da avantajıyla, kolay da olmayacak ama sahadan üç puanla ayrılacağımızı düşünüyorum.
Umarım yanılmam.
Hakemin de konuşulmadığı bir maç olmasını dilerim.

Sanane oğlum insanların toteminden, oku geç sonra ne yazıcaksan yaz; totem yapılıyor yazamazsın mı denildi burada neyin laf güzaflığı yapıyorsun.

Göztepe formasının hakkını versinler, mücadele etsinler skor tabelasından bağımsız gurur duyacağımız bir istek ve arzuyla oynasınlar bizler için yeterli. Sevdamızın onların şampiyonluklarından daha büyük olduğunu yedi düvel biliyor.

İnternette yarası olan herkese ama istisnasız herkese elbet bir gün yine o akıtamadığınız, dökemediğiniz kanın akması için denk geleceğiz. Maçkanın tapusuna talibiz böyle biline

Kusura bakma abi.
Özürdilerim.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: b10, Bambino, Bing [Bot], Bozkurt1903, Bulut1912, devo35, erşankuneri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, kuzeyinkrali, Pomak_1925, Sekai, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye