Zaman: 20 Haz 2021, 01:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 20. Hafta | Sivasspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:10 

sadece bizim ozelimiz de degil, genel konusuyorum.
ergenlikti, 20li yaslarin basi ve ortalariydi tribun kovalamak falan cok keyifli. ne olursa olsun tutkuyla takiminin pesinden gidiyosun. verdigi hazzi burada hemen herkes biliyodur diye dusunuyorum. belli bi yastan sonra istesen de eskisi gibi olmuyor, biraz daha futbolun kendisine bakiyosun.
ya kardesim bu oyunun asil amaci izleyenlere keyif vermek, stresten bi nebze olsun uzaklastirmak falan degil mi?
ya cik sampiyon falan olma ama bi heyecanlandir, yarinlar icin umut ver. ne bileyim hic bisey yapamiyosan 15-16 yasinda cocugun birini izlet bana hayal kurayim.

her mac gotunu sika sika 3 puan pesinde kosup
bana, bize sinir krizleri gecirtip, bilmem kac tane denyoyu milyoner etme ya.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:23 
Kullanıcı avatarı

Orta sahamız yok. Gustavo olmasa orta sahada yani bomboş. Gustavo sanki hayali bir kapının kolu gibi aynı. Kapının kendisi yok ama kolu var.

Pelkas oyunda yok. Ne top tutabiliyor,ki takımı ileri çıkarsın,ne çalım atıp adam geçebiliyor.. Thiam ise uğraşıyor,bir kaç ver-kaç,ince pas denedi ilk yarı ama Samatta takip edemedi. Samatta ise klasik Fenerbahçe forveti. Sen forveti topla gerektiği yerde buluşturmazsan nasıl sana yararlı olsun,gol atsın?

Novak çok tutuk. Sanki öylesine oynuyormuş gibi.

Bir tek Nazım diri oynuyor ama sadece pozisyon bilgisi ve kondisyon ile. Sadık bu maç özelinde Anadolu topçusu misali elinden geleni yapıyor. Ama Lemos sanki hala sahanın yanında ısınan futbolcular gibi. Valencia bal yapmayan arı,saha da geziyor. Gerçi bindirme yapsa ne olacak? Adam mı var orta kessin yada top atan mı var boş alana koşu yapsın.

Ve son olarak ; bu ligi kim,neden izlesin be abi? Valla Portekiz 3.ligi kalitesinde bir Süper Lig. Başka bir şey değil.

Valla orta sahayı güçlendiememiz lazım.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:26 
Kullanıcı avatarı

Sivas , Fenerbahçe'nin sene başından beri oynamak istediği gibi oynuyor sahada. Yani bir tarafta olmak istenen oyun, bir tarafta daha olmamış oyun, o yüzden sivas'ın oyunu daha baskın sahada.

Sorun şu ki sivas'ın oyunu da kötü, yani topu merkezden yataya açayım sonra orta açayım çok demede bir oyun stili ve erol bulut bu demode stili bile oturtamadı aylardır.

Son olarak mert hakan'ın tahkime bırakmadan verilen tek maçlık cezasından sonra bugünsaçma şekilde penaltı kazandırmasına şaşırmadım takımın, fener'de bir oyuncu kırmızı görmediyse o maç içinde ya da bir sonraki maç kahraman olur vs.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:42 
Kullanıcı avatarı

valencia aynı fakır mahallesındekı zengın çocugu gibi sanki top onun kafasına göre takılıyor istedigi topa mudahale edıyor istemedıgıne koşmuyor bile

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:54 

takimda mental problem var.
bu da once hocaya sonra yonetime yazar.
esekleri toplayip at gibi kosmalarini bekleyemezsin.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 20. Hafta | Sivasspor 1 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:04 

Benim şahsen mağlubiyet beklediğim bir maçtı. Şu zor şartlarda bu maçtan 1 puan alabilmek çok ekstra oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:27 

samatta soldan gelen ortaya mal gibi vurmasa kazanıp dönmüştük.

cisse neden iyice unutuldu, caner neden yedek kaldı bunların cevabını harbi harbi merak ediyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:30 

Erol hoca sağolsun Aykut Hocayı aratmıyor, nasıl korkak bir futbol bu.Saha ve hava şartları korktuğumuz gibi değildi ama esas korkmamız gereken hocaymış.Bu anlayışa iyidir bir puan

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:36 

Parçalıaşk yazdı:
Sivas , Fenerbahçe'nin sene başından beri oynamak istediği gibi oynuyor sahada. Yani bir tarafta olmak istenen oyun, bir tarafta daha olmamış oyun, o yüzden sivas'ın oyunu daha baskın sahada.

Sorun şu ki sivas'ın oyunu da kötü, yani topu merkezden yataya açayım sonra orta açayım çok demede bir oyun stili ve erol bulut bu demode stili bile oturtamadı aylardır.

Son olarak mert hakan'ın tahkime bırakmadan verilen tek maçlık cezasından sonra bugünsaçma şekilde penaltı kazandırmasına şaşırmadım takımın, fener'de bir oyuncu kırmızı görmediyse o maç içinde ya da bir sonraki maç kahraman olur vs.
senin için üzülüyorum artık, ciddi bir kişilik sıkıntısı yaşıyorsun Fenerbahçe yüzünden.Daha geçen hafta rezil ettin kendini, herkes seninle billur geçti ama hala sıkılmadan kafa aynı.Bunun açıklaması renk sevdası değil.Sende bir kişilik problemi var.Muhakkak destek al, hayatta başka yerlerde de sıkıntıya sokacak bu seni muhtemelen.İhmal etmemen gerekiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:55 

İzlerken çok sıkıldım ama şu mac 16 da oynatılıp Beşiktaş maçı 19 da olamaz miydı?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Michy

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye