Zaman: 25 Haz 2021, 13:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:22 
Kullanıcı avatarı

İlhan Palut ne kattı Göztepeye? 1 yıldan fazla kaldı burda tek yaptırmaya çalıştığı kontra atak futboluydu Serdarla Halil formdayken başarılı olduk sonrası malum kontradan başka oyun oynatabildi mi? Elinde uygun oyuncu yok denilebilir, ben hoca diye elindeki kadrodan maksimum verim alabilen kişiye derim öyle bir katkısıda olmadı en son ayrılırken rakibe şut çekemeyen orta sahayı zor geçen takım bıraktı. 2-3 hafta önce kurtulsaydık daha fazla puanımız olcağına eminim.

Bundan sonra bizim için en iyi olcak şey elimizde kendini salmaya çok müsait oyuncular var onları hep diri tutcak mekanizma mı ceza ödül sistemi mi hoca mı bilmiyorum motive etmek lazım. Birde bu oyuncu grubu kontradan başka birşey oynamadığından uzun zamandır yeniliğe kapalı durumda bunuda yeni gelcek hocanın kırması lazım tabi kaliteli transferlerle. Yarın birgün işler yolda gitmediğinde Antalya gibi topu bize verirler kaleciye ortalar açarız sadece. Bir de maç kazandıran oyun okuyan hocaya o kadar hasret kaldık ki vasatlığı bile lütuf sayıyoruz, şu kalitesiz ligde şimdiye kadar yapılan yanlışların yarısını doğruya çevirsek ne rahat lig geçiriyoruz deriz. Peter transferi çok mantıklı oyuncu milli takımına seçilebilmek için oynamak ve birşeyler vermek zorunda oyuncu içinde Anderlecth içinde bizim içinde mantıklı bir iş . Böyle adamları kiralıkta olsa alıp şu seneyi kazasız geçmek lazım

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:26 
Kullanıcı avatarı

Düşünsene bir de Gürsel Aksel'de ilk Avrupa maçında yine golünü atıyor : :shock: :D

zamanında çok eleştirdik, çok kızdık ancak Elazığ macerası onu kendine getirdi bence. yoksa 2.lig 3.lig dolanıyordu şimdi. ayrıca bu sene gerçekten farklı oynuyor, seyirci olsa 1 tık daha üzerine koyardı. sakatlıksız, temiz bir sezon geçirsin inşallah. Totti gibi olmasını ben de çok isterim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:32 

Jossings yazdı:
Palut ve ekibi baştayken takımın kaç tane kontra atağını hatırlıyorsunuz. Gittikleri hafta 2 tane kontradan gol bulduk. Üstüne takım kontra atak yapabildiğini ispatladı. Dün kaybetseydik bile görüşüm aynı olurdu. İlhan palut ve ekibi haftalardır takıma el freni oldular. Transferi vs bırakın bu takım kaleye şut denemiyordu. Bunun iyi kötü oyuncuyla alakası yok. Hoca faktörü çok önemli. Şimdi üstüne yapıcağımız kaliteli 3 transferle seviye atlarız. Golü koklayan santrafor istiyoruz! Ndiaye ile ideye çöpü yerine Ege Özkayımoğlu kalsa daha fazla gol atardı. Şu takıma senede 14-15 gol atıcak adam bulmak bu kadar mı zor anlam veremiyorum.

Palut ilk geldiğin de Leipzig Göztepe deniyordu 1 galibiyet ile her şeyi unuttuk, Doğanlar son Galatasaray maçı, 2.devre ilk Antalyaspor maçı, salgın öncesi son galibiyet Antalyaspor maçı 2 kontra gol, zaman geçtikçe azalıyor tek oynayabildiğimiz kontratak olunca. Şut sayımız yine azdı 6 şutla ligin en az şut çekeni olduk yine.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:34 

asalet yazdı:
Palut kararı hayırlı olsun. Doğru bulmuyorum kararı. transferlerle (zulj vs) hoca ve ekibi devam etseydi konya’yı yine yener toparlardık ama artık yapacak bir şey yok. Hocaya katkıları için kendi adıma teşekkür ediyorum. İnşallah başta bizim için sonra hoca için doğru bir ayrılık olmuştur

Zulj çok yerinde bir transfer gibi görünüyor. Ayakları iyi bilekler kadife denen cinsten. Oyun zekası üst düzey.nereye koşacağını pas tercihlerini çok iyi biliyor inşallah devamı gelir bu performansının. Böyle transferlere alışık olmayınca insan şaşırıyor mesafeli yaklaşıyor iyi transfer diyemedim öyle görünüyor dedim deli ettin bizi Göztepe :)

Td meselesini acil çözmemiz lazım.. aykut kocaman’ı çok isterdim ama salgın bitene kadar takım çalıştırmayacakmış. Şu durumda yönelmemiz gereken tek isim kalıyor o da Hamza Hamzaoğlu... sunalım teklifimi ikna edelim getirelim takımın başına keyfimize bakalım daha iyi bir seçenek göremiyorum

Bu arada vts kardeşim 22 yaptık kalan 2 maçla min. 24-25 bandına geçeceğimizi hala iddia ediyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zulj iki gol attı ama beğenmedim ayakları pek iyi değil ara sıra dolanıyor. Hamza Hamzaoğlu, Aykut Kocaman Göztepe'yi ikna etmeli vasat teknik direktörler. Bu arada Halilin Totti en önemli oyuncu olduğu takım için 13. sıra başarıdır maalesef.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:53 
Kullanıcı avatarı

Dünkü galibiyetten sonra transferler askıya mı alındı yoksa :?:

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 16:54 
Kullanıcı avatarı

Burak Süleyman’ı tamamen küstürdük sanıyorum. Instagram hikayesindeki atarlı giderli laflar kulüple ilgiliyse..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 18:25 

Küsme bu kadar kolay mı, tamam pek futbolcu geliştiren bir kulüp değiliz ama dünyada da örnekleri var ne futbolcular var yedek kalıyor küsmüyorlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 18:31 
Kullanıcı avatarı

asalet yazdı:

Bu arada vts kardeşim 22 yaptık kalan 2 maçla min. 24-25 bandına geçeceğimizi hala iddia ediyorum :)

Birbirimizi kandırmayalım şimdi. Hocanın gidişi topçulara biraz olsun silkelenme imkanı verdi. Baş aşağı giderken nefeslendik. İnşallah 25 değil 28 yaparız, orası ayrı tabii.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 18:52 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 19:08 

Unal Karaman la anlasilmis. Kaynak klup içinden bir arkadaş.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, anka06, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lupus7

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye