Zaman: 13 Haz 2021, 20:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 38  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Samsunspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 22:16 

Gökhan Karadeniz katkı sağlar.
Dje Dje, bu ligin üstünde.

Süper lige çıktığımız 2010-2011 sezonu, devre arasında 5 transfer yapmıştık, katkılarını görmüştük.

Bu sezonda, 6-7 transfer yapacağız. Benzer senaryo bekliyorum. İkinci yarı çok başka olacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 12:55 

1.Lig'de ilk yarı istatistiklerine bakıldığında maç başına ortalama %55 topla oynama oranıyla ilk sıradayız. Maç başına ortalama 11.7 şut ile bu alanda da zirvedeyiz. Ne var ki bu şutların gole dönüşmesi noktasında problem yaşıyoruz. 24 golle ligde en çok gol atan takımlar sıralamasında 7.sıradayız. Demek ki ortada ciddi bir bitiricilik sorunu var. Dolayısıyla bitirici bir santrafora, skorer kanat oyuncularına ihtiyacımız olduğu açıkça ortada. Umarım hücum hattına yapacağımız transferlerde başarılı oluruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 16:05 

Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal Lig Radyo'ya konuk oldu. Aztopal, Gökhan Karadeniz ve Djedje transferlerinin dışında 3 ya da 4 transfer daha yapılacağını, ağırlıklı olarak Türkiye liglerinden oyuncularla görüşüldüğünü, mutlak surette 1 santrafor ve 1 kanat oyuncusu alınacağını ifade etti. İlk yarıda bekleneni veremeyen Plumain Belçika'da bir kulübe kiralık olarak gidiyor. Yine geleceğe yönelik bir transfer olarak görülen Yameogo da Avrupa'da düzenli oynayabileceği bir kulübe kiralanacak. Gyasi büyük ihtimalle takımda kalacak. Yapılacak transferlerle ilgili herhangi bir isim telaffuz edilmedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 16:53 

Mustafa Aztopal, büyük ihtimalle 4 oyuncu daha alacağız dedi.

Radyo programını baştan sona dinledim, güzel oldu.

2 transfer yapıldı. Diğer 4 kişi de yurt içinden olacakmış.

6 transfer, takımın kimyasını pek etkilemez. Zaten Djedje 1.5 aydır takımla birlikte.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Hocam 3-4 oyuncu dedi. Bence 3 transferle kapatılır. Bir de yanlış duymadıysam 'genellikle' yurt içinden bakıldığını söyledi. Yani Türk oyuncular yurt içinden olurken yabancı oyuncu(lar) dışardan gelecek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 01:08 

babacem yazdı:
Brice Dje Dje de geldi. Para problemi yaşamayacağını düşünürsek gerçekten çok iyi bir transfer yaptık. Allah sakatlık vermesin. Mevlüt'ün ismi geçiyor. Şu hücum sorununu da çözersek yani iyi kanat oyuncularını transfer edebilirsek ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum.

çok ıyıyse nıye takım bulamadı ?

tek yonlu futbolcu samsunspor ayarında değil..

şu ana kadar en ıyı transferiniz gökhan karadeniz.

mevlut tek forvet oynuyamaz..çift santrafor oynarsa takıma buyuk katkı sağlar...yan ortalarda ön direğe gelen topları boş geçmez..bizde doukara ile bayagı katkı sağlamıştı..mevlut un yanında hızlı bır forvet olmalı.. 4 4 2 yada 3 5 2 oyununun adamı mevlut.
dje dje savasçı ama bu ligin üstünde değil..ben olsam abuzukeyi alırdım..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 01:16 

karabudun yazdı:
Ben Gökhan Karadeniz'den verim alabileceğimizi sanmıyorum, umarım yanılırım. Dje Dje'den de o kadar ümitliyim. Hakkımızda hayırlısı olsun ama hâlâ adam akıllı bir forvete hatta mümkünse iki forvete ihtiyaç var. Özellikle onların haberlerini bekliyorum ben. Sosyal medyada Sissoko haberleri geçiyor. Bence en fes bir transfer olur, kan yapar.

gökhan direk oynuyan kaleyi gördümü şut atan rahat adam geçer..2015 teki finalde takımın en ıyılerındendi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 10:55 
Kullanıcı avatarı

FONTE yazdı:

mevlut tek forvet oynuyamaz..çift santrafor oynarsa takıma buyuk katkı sağlar...yan ortalarda ön direğe gelen topları boş geçmez..bizde doukara ile bayagı katkı sağlamıştı..mevlut un yanında hızlı bır forvet olmalı.. 4 4 2 yada 3 5 2 oyununun adamı mevlut.

Para için huzursuzluk çıkaran oyuncuyu Türkiye'de bu şartlarda herhangi bir takım istemez. Türkiye'de de, yurtdışında da Samet Aybaba'nın Dje Djedje açıklamalarından dolayı kulüp bulamadığını düşünüyorum. Türkiye'de oynadığı iki kulüpte de (Ankaragücü, Kayserispor) ciddi maddi sıkıntılar var, bizde o sıkıntıları yaşamaz. Aksi halde CV'sinden dolayı bile boşta kalacak oyuncu değil.

Tam olarak tek yönlü oyuncu da denemez, Bir Hakan Arslan, Hasan Kılıç değil belki ama şut çekmese de hücuma katkısı olan bir oyuncu.

Anlaşmada garanti para 0. Oynarsa kazanacak. Maç başına 10 bin Euro ücrete yarım sezon + 1 yıl opsiyonlu anlaşıldı. Onun bize bizim ona ihtiyacımız var.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 14:32 
Kullanıcı avatarı

FONTE yazdı:

Süper Lig demiyoruz hocam 1. ligden bahsediyoruz. Djedje kalite olarak bu ligin üstündedir. Önemli olan fiziksel ve mental durumu. 1.5 aydır takımla çalışıyor yani fiziksel olarak belli bir seviyeye gelmiştir. Kafa olarak da kendisini verirse büyük katkı verecektir.

Mevlüt transferi kesin değil. Bir gerçekleşsin, ne durumda olduğuna sonra bakarız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 17:49 

Bulunduğumuz lig İtibariyle Mevlüt Erdinç ismi tartışmaya kapalıdır. Ancak reel olan bir şey varsa FONTE'ye katılıyorum. Oyun yapısı olarak tek santrfora çok yatkın değil. Ne olursa olsun gerçekleşirse katkısı olacaktır. Hele hele devre arası transferi için olabilecek belki de en iyi seçenek diyebiliriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 38  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, Bing [Bot], Blanco, Cuadrado, gattegoria, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, KafalarTam35, kskgaltayfa, TottiReiz, turkinho, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye