Zaman: 09 May 2021, 03:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Kırmızı Grup 17. Hafta | Sakaryaspor 1 - Turgutluspor 2
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2020, 15:56 
Kullanıcı avatarı

Tarih : 26/12/2020
Saat : 13:00
Stadyum : Sakarya Atatürk Stadyumu

Turgutlu çok dengesiz bir takım yinede içerde 3 puan alabileceğimizi düşünüyorum. Takım iyi toparladı. Özgüven yerinde Etimesgut'u da deplasmanda geçtiğimiz takdirde fikstür kolaylaşıyor. 5 te 5 yapabiliriz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kırmızı Grup 17. Hafta | Sakaryaspor Turgutluspor
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2020, 11:44 
Kullanıcı avatarı

zor maç. 1-0 olsun bizim olsun. alırsak şampiyonluğu daha yüksek sesle konuşuruz.
azad'ın cezalı duruma düşmesi kötü oldu. geçen sene azad'ın yokluğuna üzüleceksin deseler gülerdim. adam neydi ne oldu be.. 1. ligde bile rahat oynar bu performansıyla.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kırmızı Grup 17. Hafta | Sakaryaspor - Turgutluspor
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2020, 13:21 

+1
Yokluğu beni de düşündürdü, gerçekten geçen sezon bu adamı hangi mantıkla aldılar diyordum ama inanılmaz gelişim gösterdi kıyıcı Azad.

Muhtemelen hoca Caner Koca ile başlayacaktır büyük umut vadeden biriydi henüz bi numarasını göremedik, umarım onun içinde yeni bir sayfa olur kendini ispatlayabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2020, 14:18 
Kullanıcı avatarı

Valla beyler ben Azad'ın geçen sene de takımın en faydalı oyuncusu olduğunu söylüyordum ama millet sallayıp duruyordu. Bu sene değerinin anlaşıldığına sevinçliyim. Bu sene de benzer düşüncem Oğuzhan için var. Neyse ki şu an orta saha ikilisi de Reis de başarılı olduğundan çok ihtiyaç olmuyor ama gerçekten yetenekli oyuncu.

Turgutlu sene başında biraz çekinsek de sonradan topalladı baya. Deplasmanlarda başarısızlar, başlarda yaptıkları disiplinli defansı sanırım yapamıyorlar artık. Umarım faydalanır ve kazanırız. Gerçekten kırılma maçlarından biri.

Yarın işte maç saatinde bir toplantım olduğumdan izleyemeyeceğim muhtemelen. Bu da bizi maçın favorisi haline getiriyor :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2020, 12:28 
Kullanıcı avatarı

İçimden bir ses 3 0 kazanacağımızı söylüyor :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2020, 15:41 
Kullanıcı avatarı

maçtan önce prim muhabbet çıktı aha dedim kazanamayacağız. azcık havaya girince prim konusunu açan topçulardan çok sıkıldım. sen bu maçı alacaksın ki prim istemeye hakkın olsun ya.

ilk yarı ruhsuz saçma sapan bi futbol. o da yetmiyor 2 tane de gol yiyorsun. ikinci yarı 50 dakika rakip yarı sahada oynayıp, kenarlardan 2 tane isabetli iyi orta açamıyorsun. sağ bekte hakan aslantaş rezalet. ilk yarıda bağırdı adeta beni oynatmayın, ben bu takımda oynayamam diye. devre arası değişmesi gerekirken 75'e kadar oyunda kaldı akıl alır gibi değil. alpay bekte hakandan daha iyiydi önceki maçlarda. diğer tarafta tek ayaklı canberk ne kadar mücadelesiyle kapatmaya çalışsa da aksıyor. sezon başı beklerde büyük hata yapıldı. burada da söylemiştik en zayıf bölgemiz diye. inanılmaz aksıyorlar böyle maçlarda. devre arası 2 kaliteli bek transferi şart.

kanatların hepsi aynı tip süratli, açık alanda iş yapacak oyuncular. devrim, boztepe, abdülaziz... böyle kapanan takımlara karşı kilidi açacak dilaver, beykan tarzı şapkadan tavşan çıkaracak kanat oyuncusu yok. hatta koca takımda sadece reis var o da orta sahada tüm yükü sırtlanmış vaziyette. geriden oyun mu kuracak, top mu taşıyacak, dağıtacak, orta mı kesecek, gol mü atacak napacak bu adam.. hepsini yaptırmaya çalışıyoruz. beklerin, kanatların 20 kere deneyip yapamadığı ortayı, tek seferde yaparak golü attırdı zaten ama ona ayak uyduracak zekada topçu yok etrafında. devre arası oğuzhan kayar gibi hem hızlı oynayabilen hem de rakip alanda yaratıcılığı artıracak oyuncu alacağına devrimi çıkarıp aynı tarz boztepeyi almak gibi bomboş değişiklikler maçı verdi. sonra da caneri çıkarıp bitmiş nuri fatihi alıyorsun. yenik durumdasın forveti çiftlemek için 75. dakikayı bekliyosun.

kısaca 2-0 geride bile olsak ikinci yarı en azından yenilmeyeceğimiz bir maçtı ama hiçbir şey anlamadım değişikliklerden. hoca bu maç sınıfta kaldı. yavaştan devre arası transfer planlaması yapılmalı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 28canturk28, anka06, Bing [Bot], burakerdim, BVB, DelNaja, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, karadeniz, Kare, kirmasti16, kuzeymaraton, Majestic-12 [Bot], Michy, mstf1910, ripper28, Sinan1965, Stabil35, tarihyazar

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye