Zaman: 22 Haz 2021, 05:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 11. Hafta | Göztepe 1 - Kayserispor 1
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 13:56 
Kullanıcı avatarı

valla göztepeli arkadaşları anlamıyorum hocanız geldiğinden beri göztepe hç rezil top oynamadı sahada vardı ve rakipler herzaman çekindi. bence istikrar şart.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 14:00 

extranjero yazdı:
İki kelam da hoca için etmek istiyorum. Beğenilir beğenilmez ama hakareti hakedecek hiçbirşey yapmadı. Kendine göre bi sistem kurmuş ve tutarlı olarak ta devam ettiriyor. Bizim sıkıntımız insanları eleştirirken ya da överken ya simsiyah ya da bembeyaz bakmamız, yani aşırı duygusal.
Benim şikayet ettiğim bir konu vardı yere yatmak, onu da bikaç maçtır görmüyorum. Ha bi de kulübeyi yeterince kullanmaması vardı ki tövbe vazgeçtim giren oyuncuların halini görünce.
Beğendiğim yanlarını ise söylemiycem artık heves kalmadı bu olumsuz ortamda.
Şimdi herkes diyor ya şut çekemiyoruz. Bu takım benim gördüğüm ısrarla paslı oynama tarzını oturtmaya çalışıyor ve belli ki 3. bölgede de dan dun oynamayıp pasla daha net pozisyon bulmaya çalışıyor. Yani sadece şut istatistiğine bakarak yorumlamak yanlış bana göre.
Bununla birlikte savunma ve hücum hattında çoğu zaman kopukluk görüyorum ki (top bizdeyken) pas oyunu oynayan bi takım için bile mesafe biraz fazla açık sanki. Çünkü top kaybında hızlı ve net tepki verecek önliberolarımız yok ve yumuşak kalıyoruz herkesin malumu.

şut çekmek kötü bir şey değil usta! ben aslında neden çekmediklerini anlıyorum ama daha da dibe sokmak istemiyorum. Paslı oynama tarzı oturtması için takımın defans-orta saha-kanat ve forvet olarak yani tüm takım olarak hareket etmesi lazım. Top halil de berkan arkada bekliyor soner yan da bekliyor ndiaye defansın arasında bekliyor gelse ne yapacak başka biri yok. Keza diğer oyunculara geçince de aynı.
1. Bu takım antrenmalarda çalışmıyor kim ne derse desin. Futbolcu kendisine bakacak. Artan yaşla beraber hareket kısıtlılığını kendine bakarak aşarsın etkili çalışma etkili dinlenme. Kim ne derse desin bizim topçular bunu yapmıyor. Beni kayseri, ankara, istanbul ilgilendirmez onun bunun yattığı kalktığı hakemin şunu gördüğü bunu gördüğü de ilgilendirmez aga sen iyisen 1 maç 2 maç aşamazsın 3.de aşarsın. İlk pozisyonumuza biz kaçıncı dakikada girdik. bir napo-ndiaye, gol ve naponun son dk pozisyonu var herhalde 60.dk da ilk pozisyona girmek kusura bakmayın bana biraz komedi geliyor. Ya bizler halı sahada bile çalım atalım şut çekelim golü bulalım derdindeyiz herkeste bir iştah olur. Bizim takım korkaklıktan çalım atmayı, driblingi, ara pası unuttu, zorlama yok. 10-15 dk parlayan saman alevi. 10 maç bitti, tamam herkes diyor oyun anlayışımız bu. Yahu bir maça ya bir maça saldırarak oyunu yığarak hapsederek başlayalım. Kırklareliyle oynadık sanarsınız aynı ligdeyiz. Şu an Karagümrük-Rize maçını izliyorum şu iştahın 4 te 1 i bizim takımda yok. Sivas maçında gol attık tepki veremedim o derece uyuttu takım beni. Hani tamam 5.ci sıradayız yenilmiyoruz da psikolojik travma yaşatmaya bu futbolcuların hakkı yok ekran başında acı çekiliyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2020, 16:33 

@ekono0635 sana katılıyorum dostum. bu takım enazindan hücum varyasyonlarına çalışmıyor takım.kontra yakaladığında bile kim nereye koşacagini bilmiyor..
şut çekmeden anladığıniz nedir? palutu kollayacagim diye oynattığı aciz futbola gözünüzü kapatmayın.
şut 30 metreden dan dun vurmak değil
ceza sahasında dünkü maçta Kayseri kac tane kaleye şut çekti aç izle hocam istatistiklere bak top sende kalmış ne yapmışım stoperler bekler yan top yapmış, baskı görünce çıkamamış topu kaptırmış
sen ilerde cogalamiyorsun ki pasla gol bulabilirsin.
Kayseri'nin kadrosu da senden iyi değil.

ayrıca Kayseri ne yaptı topu bize verdi diyen arkadaşlar adamlarin ileri ucu yok kalecileri yok, eksik topculari ve yaşlı kadroları var üzerimize 15 dakika geldi bizim 10 haftadır bulamadığımız pozisyonları buldular birini attılar bir çok net pozisyonu da kaçırdilar.
topu bize verdiler de biz ne yaptık her hafta olduğu gibi yan pas
herhangi bir maç ta 15 dakika vites yükseltip karşı kaleyi ablukaya aldığımız gol geliyor diye heyecalandigimiz oldu mu cidden bir düşünün arkadaslar

@TarafsizACM haklısın biz başka bir takım izliyoruz.

verilen iptal kararı doğru imiş Macta bu kadar yavaş ve ayrıntılı göstermediler herkes diğer adama baktı tekrar da doğru olduğu anlaşıldı, palut nefretiyle değil Mac heyecanlı ile ve yayın esnasında bu kadar yavaş ve tekrar olmadığından yanıldı herkes olabilir. iyiki dogru karar vermiş hakemler haram ne bir puan alalım ne de verelim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 10:35 

En büyük eksiğimiz hücum yaparken çoğalamıyoruz , organize hücum çok az yapabiliyoruz , duran toplarda , kornerlerde ve taçlarda belirgin bir organizasyonumuz yok yahut zayıf,Guilherme , Napo , tripic , obina ,ndiaye vasat oynuyor , ekstra bir hareket , şut , çalım , pas üretemiyorlar.İşte bunlar çözülürse bambaşka bi takım izleriz ve üst sıraları zorlamaya devam ederiz.Şahsi fikrim evet , oynanan futbol hoş değil ama bu kadro yapısı ve adam kayırmacı(her anlamda , gerek sponsorluk olsun , gerek hakemlik olsun , gerekse siyaseten) bu düzende üstelikte en büyük itici güç taraftar yok iken çok da alternatifimiz yok arkadaşlar.Hocamız yukarıda yazdığım şeyleri biraz düzeltirse istediğimiz şeyleri görmeye başlarız.Bence hocayı eksikleri yönünde eleştirelim ama her beraberlik ya da mağlubiyetten sonra istifa demek gereksiz ve anlamsız şu aşamada , takımımız elinden geldiğince mücadele etmeye çalışıyor bunu desteklemeliyiz.Eksiklerimiz belli hoca da bunları düzeltecektir diye düşünüyorum...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye