Zaman: 12 May 2021, 20:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 210  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2020, 12:29 
Kullanıcı avatarı

Bahri Başkan başkanlık drfterini kapatmış, kendi ağzından söylemiş yakın zamanda denk gelmiş benim kardeşimle.

Çok uzak kaldım yönetim muhabbetlerinden işlerimden dolayı. Şimdi Yönetim İstifa mı diyoruz ne diyoruz tam olarak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2020, 08:38 
Kullanıcı avatarı

GreenBlack34 yazdı:
Bahri Başkan başkanlık drfterini kapatmış, kendi ağzından söylemiş yakın zamanda denk gelmiş benim kardeşimle.

Çok uzak kaldım yönetim muhabbetlerinden işlerimden dolayı. Şimdi Yönetim İstifa mı diyoruz ne diyoruz tam olarak.
Camia dinamiklerinin,eski tüfeklerin %99'u bırakmaları gerektiğini düşünüyor.Hem bunca hazır paraya rağmen yapılan onlarca yanlış,güven ve itibar kaybı,ayrıca Üzülmez'in sağlık sorunu.
Sadece Hodri Meydan'ın istifa demesi kaldı,dernek de iyi sabretti

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 11:12 
Kullanıcı avatarı

40 milyona 5 yıllık isim teklifi gelmiş bir firmadan.
Biz bu zamana kadar önümüze arkamıza İSİM almadık.

Bu teklifi değerlendiririrken camiaya bir sorma tenezzulu edin, adam olun. Reklam alınacak 50 tane yer var, ben isim sponsorluğu alınmasına karşıyım.

Stadın kullanım hakkını hala bize vermediler, bunu verip stadın isim hakkı satılabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 17:51 

Eğer niyetleri Kocaelisporu Çolakoğlu Kocaelispor yapmakta derhal borçlarını ödeyip gitsinler.
40 milyon vermiş firma Hüseyin bey 70-80 istiyomuş bidaha görüşülcekmiş
Camiadan kimseye sorulmuşmu bu konu görüşülmüşmü Hüseyin bey istedi diye
55 yıllık kulup x kocaelispor olamaz

Gebze firması Çolakoğlu gitsin Gebzespora versin reklamını

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 19:27 
Kullanıcı avatarı

Maşallah ne borcumuz bitiyor ne de entrikamız. 19/20 sezonu şampiyon kadrosu başlık adı altında hakedişlerinin verilmediğini açıklayan bir yazı var ortalıkta şimdide. 100bin lirayla başkanlığa adaylığımı koysam beni seçermisiniz beyler? Ama b.b arkamda durması şartıyla.. yoksa kabul etmiyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 19:28 

Bunlar ne anlatiyor ne yapiyor,

1-Klübün önüne arkasina sağina soluna isim istemiyoruz,

2-Bu iş bilmez yönetim bu anlaşmayi yapsa 100 milyon bile verseler bu parayı çar öur eder anlamayiz,

3-Bugün eski futbolcular ortak bildiri yayınlamiş paramizi ver diye Hüseyin Üzülmeze haklarını helal etmediklerini söylüyorlar,

Bu kaçinci olay artik bu kadar olmaz 1 senede sayanadiğimiz kadar futbolcu yönetici teknik direktör Hüseyin Beyi yalancilikla suçlayip haklarini helal etmiyorl

Bezdim artik Yönetim istifa...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 20:47 
Kullanıcı avatarı

Hayatınız yalan be kardeşim.
Şu adam SADECE 1,5 SENE başkanlık yapmasına rağmen arkasından düzgün açıklama yapan olmadı.Yazıklar olsun,Eskişehir yıllar sonra süper lige çıkıp 5-6 senede nasıl battıysa,Bursa şampiyon olduktan sonra ne hallere geldiyse,biz de bu gidişle yine Babaeski tarlasına gideriz.Bu zihniyet sadece kulüpleri değil ülkeyi de aynı hale getirdi ne yazık ki

Çar çur edeceğiniz paralar için de sakın ha kulübün ismine dokunmaya kalkmayın

ÜZÜLMEZ İSTİFA

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 21:05 

Büyük takımlar dahil isim sponsorluğu alıyor ama bende karşıyım şu olabilir stada isim sponsorluğu alınabilir stadın yanında koca Hyundai fabrikası var alsınlar işte 5 yıllık stad için isim hakkını

Geçmiş dönemde futbolcu ve teknik heyete ödenmeyen alacaklar açıklama yapılmasa haberimiz yok yanlız şu var bu açıklama şu an Erokspor'da hoca olan kişi tarafından yapıldığı aşikar çünkü geçmiş dönemde şampiyon olup şu an takımda olan isimler var onların bu bildiriye katıldığını düşünmüyorum.

Aday çıksın veya mevcut bir aday etrafında birleşilsin kongre yapılsın ama şu anda kongre yapma imkanıda yüzde 0 Muammer abi veya İbrahim Saral benim adaylarım..

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Kocaelispor | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 09:16 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Büyük takımlar dahil isim sponsorluğu alıyor ama bende karşıyım şu olabilir stada isim sponsorluğu alınabilir stadın yanında koca Hyundai fabrikası var alsınlar işte 5 yıllık stad için isim hakkını

Geçmiş dönemde futbolcu ve teknik heyete ödenmeyen alacaklar açıklama yapılmasa haberimiz yok yanlız şu var bu açıklama şu an Erokspor'da hoca olan kişi tarafından yapıldığı aşikar çünkü geçmiş dönemde şampiyon olup şu an takımda olan isimler var onların bu bildiriye katıldığını düşünmüyorum.

Aday çıksın veya mevcut bir aday etrafında birleşilsin kongre yapılsın ama şu anda kongre yapma imkanıda yüzde 0 Muammer abi veya İbrahim Saral benim adaylarım..
Neden katılmıyorsun? Daha geçenlerde alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle federasyona başvuranlar oldu. Hüseyin Üzülmez kötü niyetli değil ancak futbol kulübü nasıl yönetilir, mevzuat/tüzük nedir bilmiyor, daha önce futbol kulübü başkanlık tecrübesi yok ve bu yüzden sürekli bir yerlerden eksiye düşüyoruz. Bırakması doğru karar olacaktır.

İsim sponsporluğu meselesine gelince, teklif edilen rakamı süper ligde sponsorluk alan takımlardan alamayanlar var. Aziz Yıldırım’a sadece 23-25 milyon borcumuz var ve bu borç öyle atkı bere satmakla, otoparklardan gelen parayla, Türkiye Kupasında 2-3 tur atlamakla kapatılabilecek bir borç değil ve ilerleyen süreçlerde önümüze sıkıntı çıkartacak. Bu ekonomik krizde hiç bir iş adamı da senelik 8-10 milyon garanti para vermez, veremez. Bence küstürmemek lazım,isim sponsorluğu olmaz stadyum ismi olur, tesis olur, farklı şekillerde olabilir. Ben şahsen isim sponsorluğuna karşı değilim, arma değişmiyor forma değişmiyor. Bize büyük yararı olur bu tarz anlaşmaların. Bu gereksiz duygusallık triplerinden çıkmak lazım. Var mı sizin adayınız kardeşim, 5 senede 40-50 milyon para verecek, senelik garanti 8-10 milyonu tak diye hesabına yatıracak.Varsa harekete geçirin de, bu isim sponsorluğu muhabbetini kapatalım. 120 senelik kulüpler basketbol, voleybol şubelerine bile sponsorluklar alıyorlar. Futbol büyük bir endüstri, bu sahnede varolmak için mevcut düzene ayak uydurmak zorundasın. Yoksa salıncaklarda, karda açan çiçeklerle, komünist yazarların özlü sözleriyle mehter takımı olursun, 2 ileri 1 geri hesabı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2020, 09:49 

Söylenen meblağlar sponsorluk ile gelse yönetim devre arasında menajerler aracılığı ile 3-5 tane kaşar topçu getirip hiç eder o paraları.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 210  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AntalyAS, Aretias, Ayaz, Bing [Bot], Bizans1905, BVB, davidluiz4, DeLaGuarda55, equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], isyan2020, jancker, kenzel, mavirick, mmcg, Ressambob, Stabil35, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye