Zaman: 18 Haz 2021, 02:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 209 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki
Yazar Mesaj

Mesaj Başlığı: Re: Bandırmaspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2020, 12:18 

An itibariyle Serdar Bozkurt la yollarımız ayrılmıştır.hayirli olsun camiamıza,kurtulduk.Kendisine başarı dileyeceğim ama bu kafayla zor,evde PlayStation oynasın.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2020, 14:19 
Kullanıcı avatarı

Serdar hocaya ihaneti konduramıyordum ama görünen o ki gerçekten ihanet etti. Yine de günahını almak istemem bu benim düşüncem sadece.

Fakat bence, hoca milli arada gönderilmek istendi ama hoca maaşı kesileceği için bunu kabul etmedi. Milli aradan sonra ise, futbol bilen veya bilmeyen herkesin hemfikir olduğu gibi, sahaya çıkarabileceği en kötü kadroları çıkararak, insan aklıyla alay edercesine futbolcu değişiklikleri yaptı. Bu şekilde 5 puan kaybettik.

Yönetim bugün sonunda açıkladı. Serdar hoca gitmeyi kabul etmemiş ve anlaşma tek taraflı fesih edilmiş.

Bu demek oluyor ki, takıma verdiği zararların üzerine birde tonla para ödeyeceğiz bu adama.

Yazıktır, günahtır. Bu para sıkıntısında bedavaya ödenen para yazıktır.

Türk futbolunda böyle hareket edenler bir daha iş bulamaması lazım. İşte o zaman kulüpler biraz nefes alır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2020, 14:33 

Son 2 iç saha maçınıza geldim. (Akhisarspor ve Eskişehirspor) Takım isim bazında çok kaliteli ayaklara sahip ancak bir eksiklik var.Ayrıca iç sahadaki o rüzgarla takımın ayağa pas şansı kalmıyor.Bandırma gibi sanayisi çok önde olan bir memlekete o stad ne yazık ki yakışmıyor.
Yönetici arkadaşlarda cana çok yakındı.Özellikle sanırım basın sözcünüz yası baya genç güzel bir arkadaş, umarım başarılı olursunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2020, 16:28 

Erkan Sözeri hayırlı olsun. Kendisi sevdiğim bir hocadır. Geçen sene bizi Süper Lige çıkarmasını çok isterdim fakat gerek şehirdeki aşırı baskı gerekse takımdaki papaz oyuncuların fazlalığı hocanın kimyasını bozdu ve hoca ile yolları ayırmak durumunda kaldık. Hoca geçen sene geldikten sonra takımda gözle görülür bir toparlanma oldu fakat sonunu getiremedi yine. Defansif ağırlıklı oynatıyor öyle bol gollü maçları olmaz. 0-0 1-0 en fazla 2-0 :) Bandırmasporda bizden giden oyuncular da var umarım Erkan Hoca bu sefer şeytanın bacağını kırar. Başarılı olmasını isterim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2020, 14:48 
Kullanıcı avatarı

Bu maç çok önemli.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2020, 14:22 
Kullanıcı avatarı

Altınordu maçı deprem dolayısı ile ertelendi.
Geçmiş olsun İzmir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2020, 08:02 
Kullanıcı avatarı

king10bucuk yazdı:
Bu maç çok önemli.

Bir şey oluyor ve, aslında o maçın ne kadar önemsiz olduğunu anlıyor insan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2020, 16:24 
Kullanıcı avatarı

Ruben Rayos ilk 11'de çıktığı ilk maçında 2 gol attı. 10 numara pozisyonunda eksiğimiz için umut oldu.

Fakat Dünya yıldızımız, Monaco, Everton, CSKA Moscova, Sporting Gijon'da oynayan, bize geldiği Cluj'u saymıyorum bile. (La Liga, Ligue 1, Premier Lig) 15 Şampiyonlar Ligi, 30 Avrupa ligi, 15 civarı milli takım tecrübesi olan Dünya'nın en büyük yıldızları takım arkadaşı olan Lacina Traore bu maçta gol atamayacaksa ne zaman atacak?

Henüz 30 yaşında ve sakatlığı yok. Geldiğinde antreman eksikliği var denildi 7 haftada 3 maça çıkıp sadece 38 dakika sahada kaldı. Bu adam 3.Lig takımına gol atamayacaksa, senenin başında Avrupa Ligi'nde 9 maça nasıl çıktı?

Ya takım onun tarzına uymuyor yada o takıma ayak uyduramıyor.

Lacina Traore'den verim alamazsak işimiz çok zor. Tam golcü olan 2 oyuncumuz var. Pote ve Lacina. Lig'de 8. haftaya geldik, Pote 2 gol attı. Lacina ise hiç gol atamadı.

Zaten lig'de Türk futbolcularımız hiç gol atamadı. Del Valle, Pote ve Landel dışında gol atan oyuncumuz yok.

Aslında ben bunu golcülerimize değil, ileriye dönük ortasaha oyuncularımıza bağlıyorum.

Sezon başında sağ kanat oyuncumuz yok dedik. Anıl Başaran haricinde oraya kimse alınmadı.

Berat ise tüm iyi niyetine rağmen bu lig için yetersiz kalıyor.

Umarım Ruben Rayos takıma iyi bir şekilde katılır ve gol pozisyonu oluşturacak 10 numara eksiğimiz tamamlanır.

Anıl Başaran geçen seneki performansını bizde de gösterirse sağ kanatımız çalışır.

Uzun lafın kısası Ruben Rayos ve Anıl Başaran bu takımın bu sezon geleceği için kilit oyuncular olacak.

Umarım bu iki oyuncu iyi performans gösterir ve ligde kalırız.

En son king10bucuk tarafından 05 Kas 2020, 12:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2020, 01:07 
Kullanıcı avatarı

Traore şuan hamle oyuncusu konumunda. Fırsat transferiydi. Daha yeni süre almaya başladı ve bugün belki gol atamadı ama 3.golün asistini yapmış. Anıl'a yönetim dahil herkes sağ kanat diyor ama ben nasıl bir kanat olduğunu anlamadım. Ne driplingini gördük, ne ortasını ne şutunu. Bana sanki forvet oyuncusu gibi geliyor ki konuştuğum çoğu Balıkesir'li de net forvet forvet tanımını yapmıştı. Rayos'un sağ kanatta oynadığı maçlar varmış geçmişte İsrail ve Güney Kıbrıs'ta. Yer yer orada görebiliriz. Bu arada bugünün en iyisiymiş gazetecilerin yazdıklarına göre. İlk golde dönen topu iyi takip etmiş, ikincide de önde basıp kalecinin üstünden aşırtmış. Allah devamını da nasip etsin. O da sezon öncesi kamp yemedi ama bu maçla birlikte yavaş yavaş ısınacak formaya gibi duruyor.
Erkan hoca için sözünün eri biri gibi demiştim. Tüm oyuncular süre alacak demişti. Bugün gençler kısa kısa da olsa oyuna girdi. Keşke izleyebilseydik performanslarını..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 22:16 
Kullanıcı avatarı

Herkesin playoff hatta şampiyonluk adayı olarak gösterdiği takım küme düşme yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

2016-2017 sezonunda bu ligden düştüğümüzde ilk 8 maçımızda bu sezondan daha iyi durumdaydık.

Puanlar aynı ama en azından averajımız daha iyiydi.

Lig'de yeniyiz dedik. Serdar hoca işi bilmiyor dedik. Çok zor fikstür ile başladık dedik.

Ama son maçta anladım ki, takımda zerre istek yok.

Bu kadro ile lig'de kalırsak başka hiç bir şey istemem.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 209 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye