Zaman: 16 May 2021, 09:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 09:58 

inadınagözgöz yazdı:

Berkandan daha iyi yerli sol bek söyle de takip edelim.

İddiamı daha da genişleteyim bu halil gitsinciler apo ile berkan da gitsin diyordu.

Süper lig yerli oyuncu statüsüne göre mi puan dağıtıyor yoksa oyuncu kalitesine göre kazandığın maçlara mı? Sol bekte Türk oyuncu oynucak zorunluluğu bulunmuyor benim bildiğim.

Halil ve Berkan gider yerine aklı başında güzel 2 oyuncu gelince anlaşılacak neler çektiğimiz. Alparslan için hala daha gitsin diyenler malum olaylardan dolayı sindiremedikleri için hala gitsin diyorlar. Sindirebilenlere zaten laf yok.
İddia ettiğin şeyler güzel ama Apo gitsin diyenlerden değilim. O Türk çavo tayfasını dağıtıp tek Apo kalsın hatta kaptan olsun bana kalırsa.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 10:48 
Kullanıcı avatarı

Karşında biri olsa dili bir yerlerine kaçacak olan iki tarafın siyasi trolleri, lağım ağızlarıyla twiterda kussunlar şimdilik içindekileri, sanal dünya işte.
Şu pandemi eninde sonunda bitecek ve bu taraftar o statda bize söz veren Soyeri, tesisi engelleyen Torbalıdaki gereksizin isminide anmayı unutmaz. Torbalıdaki gereksiz aynı araziyi Altay a mı vermiş, Bjk Torbalı derneğine arazi mi tahsis etmiş, hepsini 25 bin kişi olarak sorar, trolleride bekleriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:04 
Kullanıcı avatarı

Bütçe belli siyasi desteksizlik belli. Ben de keyif almıyorum Halil in akan oyuna tepki olarak doğan bi topçu olmasından. Berkan ın geri koşarken nefesinin daralmasından. Eldeki malzeme bu ve üstelik öyle ya da böyle iş yapan oyuncular bunlar. Forma aidiyetleri de yüksek. Herkes beğenmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:09 

Yahu kardeşim stat stat stat bize devredilmemiş onu neden kaleme almıyorsunuz!belediye olayında birşeyler var kalkıp belediyenin üzerinden yürüyorsunuz o olacak ama stat da devredilsin artık bir zahmet yarım kalmış gibi bize para kazandıracak tek nokta ama gel gelelim başkan bu olaya deyinemiyor hatta sosyal medya taraftarı siyaset yapar gibi sadece belediyeye yükleniyor tamam sözünde dursunlar amenna hatta bu şehirde yok bjk gs fb gibi takımlara destek veren kim varsa acayip ayar oluyorum ulan katkınız yok bari göz göre göre yapmayın umarım o torbalı belediye başkanı ne yaptığını biliyor ve birdaha seçime sokmasınlar!şunu belirtmek isterimki stat bizim can damarımız ama spor bakanlığı bize devretmemesi be kapasitenin yükselememesi mekanların açılmaması bazı yerlerin inşaat alanı gibi kalmasının sebebinede değinin bu biraz siyaset yapan trollerin ellerini kamaştırıyor yağ sürmeyin hassas konu!

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:20 

@signorin

yerli oluşuna puan vermiyorlar ama ligin kalitesine göre elde de iyi bir sol bek varken arayışa girmek müsriflik olur. ben şunu demek istiyorum, taraftara kalsa o gitsin bu gitsin ama bak ısrar edince bu ligin adamı oldular. halil gittiğinde de çok net ararız.

@tribün35

stadı zaten biz üstümüze almak istemiyoruz. çünkü hiç bir gelir kapısı yok şu an için aksine bir sürü masrafı var.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:23 
Kullanıcı avatarı

inadınagözgöz yazdı:
aslında bizde hata bu halil gitsinciler berkan da gitsin diyordu çok ciddiye almamak lazım

Öyle konuyu değiştirme hemen. “Mücadeleci Halil” süper ligde kaç maçı 90 dk oynamış, bilhassa geride olduğumuz maçlarda neden ilk çıkan oyunculardan oluyor, bunu cevapla bi zahmet.

Berkan konusunda görüşüm değişmedi. İlk geldiği günden, çıktığı ilk hazırlık maçında yaptığı ortadan itibaren hakkını verdim. Bu hususta içim rahat. Berkan’ı anca ikinci sezonunda tanıyanlarla karıştırma.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:40 

tribün35 yazdı:
Yahu kardeşim stat stat stat bize devredilmemiş onu neden kaleme almıyorsunuz!belediye olayında birşeyler var kalkıp belediyenin üzerinden yürüyorsunuz o olacak ama stat da devredilsin artık bir zahmet yarım kalmış gibi bize para kazandıracak tek nokta ama gel gelelim başkan bu olaya deyinemiyor hatta sosyal medya taraftarı siyaset yapar gibi sadece belediyeye yükleniyor tamam sözünde dursunlar amenna hatta bu şehirde yok bjk gs fb gibi takımlara destek veren kim varsa acayip ayar oluyorum ulan katkınız yok bari göz göre göre yapmayın umarım o torbalı belediye başkanı ne yaptığını biliyor ve birdaha seçime sokmasınlar!şunu belirtmek isterimki stat bizim can damarımız ama spor bakanlığı bize devretmemesi be kapasitenin yükselememesi mekanların açılmaması bazı yerlerin inşaat alanı gibi kalmasının sebebinede değinin bu biraz siyaset yapan trollerin ellerini kamaştırıyor yağ sürmeyin hassas konu!

Yanlış biliyor olabilirim ama bu devir konusu sadece stadın altındaki ticari gelir getirecek dükkanlarla ilgili. Stadyumun kullanılması ve devri ile ilgili bir sorun yok diye biliyorum. Başkanın bir açıklamasından hatırladığım bu şekilde... O da şu pandemi işleri bitsin de çözülür...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:47 

kabul edin siz de seviyorsunuz benle polemiği :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:48 

Konudan biraz bağımsız ama şumudica türk futbolunun kepazeliğini dökmüş ortaya.alt liglerde koca sezon 1 gol atmış oyuncu için 50 bin euro teklif ediliyo kendisine.sadece yönetime bu çok iyi oyuncu denmesi isteniyo.veliler samedler serkan bakan muhammed 30una dayanmış süleyman gibilerinden tanıdık geliyomu bu işler size ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2020, 11:55 

Çalışandan duydum devredilmemiş ayrıca devretseler mehmet başkan boş bırakmaz market pandemi dönemi açık olur yani pandemi dönemi düşünürsek açık olacak mekanlar mevcut burdan yola çıkın!

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Bing [Bot], Cangele_38, deliduman, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, lacivertACAB

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye