Zaman: 13 Haz 2021, 21:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 156 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sakaryaspor 2020/2021
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 19:40 
Kullanıcı avatarı

Neden saçların beyazlamış yönetim
Sanada bizim gibi çektiren mi var?
Yıllardır soruyoruz bu soruyu sizlere
Neden şampiyon olamıyoruz?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 00:12 
Kullanıcı avatarı

Uzun yıllar sonra alternatifli kadro kuruldu.. Grupta Eyüpspor dışında çokta iddialı kadro kuran yok gibi..

Birde maça gidebilseydik..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 07:38 
Kullanıcı avatarı

Her gün metro metrobüs kullanarak işe gidiyorum onda tehlike yok. Ama koca statta birbirimizden uzak bir şekilde açık havada 7-8 bin kişi mac izlememiz tehlikeli. Yıllar sona içe sinen bir kadro oluştu keyfini suremeyecegiz. Neyse kurtarın bizi burdan da...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2020, 15:23 

inadına_körfez yazdı:
ShaneFalco yazdı:
Eyüp, Kocaelispor ve Siz bizden Bahattin'i istediniz.

Sizinle Bahattin beyfendinin maaşının yarısı ödeme koşuluyla anlaştık. O da yaklaşık 1 milyon lira para ediyor. Herhangi bir bonservis vb durum yok ama Bahattin 2.lige dönmek istemediği için şuan sizden gelen teklifi reddetti.

Kocaelispor hala masada. Eyüpspor ise Taha Balcı'yı transfer ederek Bahattin transferinden çekildi.

Bahattin'e şuan 1.ligden gelen bir teklif yok. Görünüşe göre ya 2.lige dönecek yada tüm sezonu kadro dışı şekilde düz koşu antremanları yaparak geçirecek. Zaten sezon sonu sözleşmesi sona eriyor.

Transfer sezonunun sonuna doğru bu transfer gerçekleşebilir.

He sizin için iyi mi olur bu transfer ondan emin değilim.

Biz Yaser Hacımustafaoğlu'nu aldık. Batuhan Er var zaten. Forvet daha almayız. Taha Balcı ile 150 bin fark yüzünden anlaşma olmamış. 1 milyon TL'ye eyuple anlamış. Bizimkiler o kadar uçuk paralar vermiyorlar. Bahattin almamız zor.

Ne dediysek o oldu...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2020, 16:16 
Kullanıcı avatarı

ilk yazdığında da demiştik inşallah yönetim böyle bir hata yapmaz diye. papazlardan, ödemesi 1 gün gecikince sorun yaratanlardan, şuram ağrıyor buram ağrıyor diye oynamayanlardan çok çektik.. play-off finali öncesi primini almadan otobüse binmeyenleri gördük. bile bile böyle el bombası tarzı topçuları tekrar kapıdan soksaydı yönetim çok pis söverdim. biz ödemeler konusunda rahat kulüplerden değiliz. gecikme de olur aylarca para da yatmayabilir. ne yazık ki gerçek bu. bunları tolare edecek adamlar lazım. gerçi ödemelerde hiç sorun yaşamayan sizin gibi bi kulübü bile mahkemeye veren bi model ya bu neyse :) şu anki kadro düzgün karakterlerden kurulu.. bu ortamın bozulmaması her şeyden önemli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2020, 11:16 

Denizlispor-Akhisarspor-Kocaelispor son olarak Sakaryaspor bu 4 takımda Yeşil-Siyah 4 takımda aynı sponsor firma 4 takımda aynı çubukluyu giyecek Lotto ile neden devam edilmedi bilmiyorum ama Sakaryaspor denilince aklıma lotto ve puma gelir ikiside güzel çubuklu formalar yapardı biz senelerdir aynı markaya esir olduk ama keşke siz hiç bulaşmasaydınız bizim yeni sezon formaları sanırım 200 lira filan diyorlardı sizede aynı tarife olur

Bu arada yeni sezonda başarılar dilerim inşallah beraber çıkarız üst lige

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2020, 12:33 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Denizlispor-Akhisarspor-Kocaelispor son olarak Sakaryaspor bu 4 takımda Yeşil-Siyah 4 takımda aynı sponsor firma 4 takımda aynı çubukluyu giyecek Lotto ile neden devam edilmedi bilmiyorum ama Sakaryaspor denilince aklıma lotto ve puma gelir ikiside güzel çubuklu formalar yapardı biz senelerdir aynı markaya esir olduk ama keşke siz hiç bulaşmasaydınız bizim yeni sezon formaları sanırım 200 lira filan diyorlardı sizede aynı tarife olur

Bu arada yeni sezonda başarılar dilerim inşallah beraber çıkarız üst lige

Sorma abi, mis gibi kadro kurulmuş, herkes de keyifler yerinde, anlaş güzel bir firmayla alsin 7'den 70'e herkes. Bu haliyle ben forma almam. Dükkan 54'ün şu an kulüpte olmaması da bir etken olabilir diye düşünüyorum. Size de başarılar.

Başlıyoruz bugün heyecanlıyız, ilk haftalar belki puan kaybi olabilir ama takima guveniyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2020, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Yıllar sonra lige galibiyetle başlamak güzel. Eksik yönlerimiz var tamamlanana kadar en az hasarla alabildiğimiz kadar puan almamız gerek İsmail hocaya güvenimiz tam

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2020, 13:17 
Kullanıcı avatarı

Sakaryaspor üzerinden siyaset elini çekmediği sürece ve koca kulüp siyasetten arınmadığı sürece bu guruptan bile çıkacağını sanmıyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2020, 11:51 
Kullanıcı avatarı

ilk 3 maç geride kaldı.

maçları izlerken 17/18 sezonu ilk haftalarını görüyor gibiyim. takım hazır değil, fizik anlamda gerideyiz, oyun tatmin etmiyor ama her şeye rağmen yenilmiyoruz da. çünkü kadro genel anlamda kaliteli. o sezon da aynı şekilde başlamıştık. ilk 5 haftada 4 beraberlik 1 galibiyet almıştık. çok söyleniyorduk ama ilerleyen haftalarda son yılların en iyi futbolunu izlemiştik. özellikle yasir-beykan ikilisi su gibi akıyordu. zor bir gruptaydık, üzerine yönetimsel sıkıntılar ve ödemelerde sorunlar yaşanınca şampiyonluğu kendi içimizde kaybettik. ben bu sene de aynı şekilde takımın gün geçtikçe iyiye gideceğini ve sahada herkesi mutlu edecek bir oyun göreceğimizi düşünüyorum. sonu bu sefer mutlu bitecek. bana şampiyonluk umudunu veren en büyük etken, kaç senedir bu ligdeyiz şimdiye kadar gördüğüm en kolay gruba düşmemiz. ikincisi de bugün o döneme göre maddi olarak daha iyi durumdayız.

ilk 3 haftadaki oyuna baktığımızda, bekler çok sırıtıyor ve orta sahada topu ileri taşıyacak oyuncu eksikliği hissediliyor. oguzhan 2 haftayı covidden kaçırdı ama yine de ilk maçında iyi gözüktü. çok yakında ilk 11'de başlayacaktır. orası çözülür ama bek konusunu nasıl çözeceğiz bilmiyorum. göz göre göre kaliteli adam alınmadı. bu durum kanatları çok etkileyecek. yedeklerle birlikte 4 bekte de ne hücum ne defans yeterli seviyede değil.

olumlu kısımlara bakacak olursak da kale zaten emin ellerde. stoperde burak da berkaycan da bireysel olarak çok iyi oyuncular. birlikte oynadıkça orası da oturacaktır. kanatlarda ise iki kanadın da bu kadar hızlı olduğu bi kadro hatırlamıyorum. boztepenin hafif sakatlığı vardı sanırım 2 haftadır. az süre alıyor o yüzden. daha kendini bulamadı ama devrim gerçekten 40 yıllık sakaryalı gibi oynuyor. çok beğeniyorum. 3 haftadır tüm gollerimizde reis ile birlikte imzaları var. boztepe de onlara ayak uydurduğunda ali özgüne veya berk ismaile sadece topa tek vuruş yapmak kalacak çoğu pozisyonda.

ama şu ana kadar yaşadığımız temel sıkıntı zaten topu o bölgeye getirebilmek. 1. ve 2. bölgelerdeki iki bağlantıyı kuramıyoruz. defanstan top çıkarırken ve orta sahadan hücuma top taşırken sorun yaşıyoruz. ismail hoca bu bağlantıları kurabildiği zaman takım seviye atlayacaktır. topu 3. bölgede kanatlarla veya reisle daha fazla buluşturabildiğimiz zaman rahat galibiyetler almaya başlayacağız. hem hazır olmadığımızdan hem de şimdiye kadar oynadığımız takımların ligin iyi takımları olması sebebiyle oyunu rakip sahada kuramadık. rakibe de fazla hücum şansı verdiğimiz için defanstaki eksiklikler ortaya çıktı.

kırklareli ve van deplasmanını en iyi şekilde atlatırsak önümüz açık. ben 4 puana okeyim. sonraki 6 maçta 16 puan alınabilecek bir fikstür var. 11. haftayı 25 puanla namağlup kapatmak hedefimiz olmalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 156 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], Cavani17, Cuadrado, DeLaGuarda55, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Jestrovic41, kasadaparayok, protokol, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye