Zaman: 17 Eki 2021, 04:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2020, 22:03 
Kullanıcı avatarı

Transfermarkt 250 bin eur yazmış ödediğimiz rakama sol bek için.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2020, 23:16 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle bu çarşambadan önce önümüzdeki 2 gün içinde kaleci olayını çözmemiz lazım Denizli maçından önce kaleci olayını kesinlikle çözmemiz lazım

Yeni transfer sol bek Berkana benziyor tıp olarak ama... inşallah 2 3 sezondur aradığımız bek açığını çözer..

Kaleci Fabri gelir mi gelir umutluyumda...

Orta saha olayı Antolic ismi geçiyor. Isim hakkında bilgim olmadığı için.. yorum yapmak yanlış olur.
Stoper kalıyor elde tek eksik.titi efendi ağır kaldığından 2 senedir yarardan çok zararı var takıma. Atınç kronik sakattı. Ne kadar güvenilir belli değil. 5.hafta kalkıp bir sakatlanırsa devreyi kapatırsa geçen sezon ki gibi.. o zaman is işten geçmiş olur transfer kapanmış olur.
Ilhan palutun inşallah içine sınıyordur bu isimler

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2020, 23:47 

Keşke 4 sene imzalasaydık

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2020, 23:51 

En cok transfer konusunda kulübü eleştiren biri olarak bu sene maşallah Burak Süleyman haricinde anlamsız transfer yok bana göre
Herzaman dediğim gibi böyle kulübünde forma giyen sakatlık problemi ve karakter problemi olmayan genç orta yaş oyuncu alın tutmaz ise canınız sağolsun diyelim olmadı diyelim
Özellikle Orta saha olmak üzere diğer mevkilerde bu tarz isimler bulursak takviye gelirse iş ilhan palutun takımı toplamasına kalıyor sanki rahat bir lig izleyeceğiz gibi geliyor bu sene

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 00:44 

Fabri'yi istemeyen bir tek ben miyim acaba? Son iki senede toplam 6 maça çıkmış sadece. Ondan önce de düzgün oynadığı sezon sayısı üç... 2 sezon Beşiktaş, bir sezonda da Deportivo var... Kendi takımında oynayan oyuncu profiline uymuyor bu sezonki transfer politikası icin.

Zoet veya daha önce adı geçen Kenan Piric gibi oyuncuları tercih ederim illa alınacaksa. Bana kalsa mevcut oyuncular yeterli. Yabancı hakkını kaleye kullanmamak daha iyi benim için.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 08:04 

Geçen senelere göre çok daha mantıklı hareket ettiğimiz aşikar.Bu sene takım kalitesini belli bir yere çıkartıp,seneye de üstüne ekleyerek gidersek muazzam olur.Bu işin raconu bu.Belli bir bedel ödeyeceksin,belli bir potansiyel alacaksın ki gelişmeyi,ekonomik karı görebilesin.Bonservis ödediğin kaç yaşındaki Kamil bile zarar yazmadı neredeyse hatta şöyle diyelim bedavaya aldığın adamlardan daha az zarar yazdı.Neden çünkü kaliteyi ucuza alamazsın.Bırakmazlar.

Aldığımız oyuncuların fm profillerini incelediğimizde genelde takım oyununa yatkın olmaları göze çarpıyor.İnşallah bu kağıt üzerindeki özellikleri pratikte de birleştirebiliriz.Transfer mantığı olarak,Kaleci ve Forvet yaşlı olabilir,kaliteli olsun gerisi savaşçı olsun yeterli.Bence Türkiye ligi için yeterli bir mantık.

Oyuncuları izlemeden iyi veya kötü çok fazla abartmamalıyız diye düşünüyorum.Bir arkadaş sonunda orta açabilen sol bek yazmış :D Berkan bu ligin en iyi orta açan beklerinden biri bence en iyisi hatta belki Caner'den kötü olabilir.Berkan'dan çok çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama getireceği rekabetle birlikte Berkan veya yeni bekten iyi performanslar görebileceğimizi düşünüyorum.

Legia'dan almayı düşündüğümüz 8 numara videolardan sanki Castro'nun bir tık üstü gibi geldi ama orası Polonya burası Türkiye.Bekleyip görelim.

Bu adamın geldiğini düşünürsek,kaleye de Fabri oldu dersek bu pozisyonlarda standardımızı korumuş olacağız.İyi bir stoper ve sağ açıkla güzel bir takım olabiliriz.Alacağımız sağ açığın top tutma meziyetinin olması gerekli bence.Full dribling li çift kanat olmuyor maalesef.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 09:16 

VTS
Eee artık keyifler yerindedir umarım? Cuma gününe kadar puro yakıp viski açtıracak keyifle bir haber daha alacaksın :wink:

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 10:54 
Kullanıcı avatarı

Solbek 17 18 yaşından beri düzenli oynamaya başlayan biri transfermarkt verilerine bakınca düzenli oynamış hep son 3 4 senesinde de düzenli olarak 7 8 asist yapmış gözüküyor umarım çok faydalı olur. Ben bu seneki transfer politikasından umutluyum. Bitmiş yaşlı yıldız alınacağına genç potansiyelli oyuncular alınıp ısıran, takım ruhunu yakalamış bir takım olmayı her zaman tercih ederim. Bu sene de düşeceğimiz gibi bir düşünceye asla kapılmıyorum. Biraz geç kaldık gibi fakat dünyanın durumu, sezonun kısa sürede başlamasımdan kaynaklı olsa da kondisyon açısından transferlerin sıkıntı yaşıyacağını düşünmüyorum. Kaleci konusunda fabriye hayır demem fakat irfancan ı da almışken risk alınmasından yanayım. Fabri gelirse irfancan da arda da oynamayacaklarını bilecekler. Eğer fenerin altayda aldığı riski alırsak irfancan göktuğ ve arda için forma yarışı olur, as kaleci olabilirim bilinci yerleşir ve bu mücadele üçü için de faydalı olur. Ben şahsen elimizdeki üç kardeşimize güvenmeyi denememiz gerektiği kanaatindeyim. Fabriye verilecek parayla iyi bir stoper alınabilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 11:54 
Kullanıcı avatarı

Polonya sitelerinde adı geçen Antoliçin sözleşmesinin devam ettiği ve kulübünün transfere izin vermediği haberleri geçiyor. Ancak bonservis konusunda anlaşılırsa diyede açık kapı bırakmışlar. Eskiden olsa bu iş yatar derdim ancak başkan bonservis vermeye başladığından beri her an her şey olabilir diyorum artık. Kaleci transferi konusunda bence tecrübe önemli, stoperin hatasını kaleci müthiş bir hareketle önleyebilir ama kalecinin hatası yediğin golle sonuçlanır. Son düzlükte kaleci, stoper, ortasaha, sağ açık transferleri için ha gayret diyoruz, 10 numara üste bal kaymak olur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2020, 11:56 

nacnacnac yazdı:
Geçen senelere göre çok daha mantıklı hareket ettiğimiz aşikar.Bu sene takım kalitesini belli bir yere çıkartıp,seneye de üstüne ekleyerek gidersek muazzam olur.Bu işin raconu bu.Belli bir bedel ödeyeceksin,belli bir potansiyel alacaksın ki gelişmeyi,ekonomik karı görebilesin.Bonservis ödediğin kaç yaşındaki Kamil bile zarar yazmadı neredeyse hatta şöyle diyelim bedavaya aldığın adamlardan daha az zarar yazdı.Neden çünkü kaliteyi ucuza alamazsın.Bırakmazlar.

Aldığımız oyuncuların fm profillerini incelediğimizde genelde takım oyununa yatkın olmaları göze çarpıyor.İnşallah bu kağıt üzerindeki özellikleri pratikte de birleştirebiliriz.Transfer mantığı olarak,Kaleci ve Forvet yaşlı olabilir,kaliteli olsun gerisi savaşçı olsun yeterli.Bence Türkiye ligi için yeterli bir mantık.

Oyuncuları izlemeden iyi veya kötü çok fazla abartmamalıyız diye düşünüyorum.Bir arkadaş sonunda orta açabilen sol bek yazmış :D Berkan bu ligin en iyi orta açan beklerinden biri bence en iyisi hatta belki Caner'den kötü olabilir.Berkan'dan çok çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama getireceği rekabetle birlikte Berkan veya yeni bekten iyi performanslar görebileceğimizi düşünüyorum.

Legia'dan almayı düşündüğümüz 8 numara videolardan sanki Castro'nun bir tık üstü gibi geldi ama orası Polonya burası Türkiye.Bekleyip görelim.

Bu adamın geldiğini düşünürsek,kaleye de Fabri oldu dersek bu pozisyonlarda standardımızı korumuş olacağız.İyi bir stoper ve sağ açıkla güzel bir takım olabiliriz.Alacağımız sağ açığın top tutma meziyetinin olması gerekli bence.Full dribling li çift kanat olmuyor maalesef.

Sol beki bende izlemedim gerçek hayatta videolardan gördüğümüz kadarıyla herkesin orta acabilen derken kasit ettiği hareketli topu tekte yani düzeltmeden kesmesi ve isabet oranı videolarda gördüğümüz işi yapabiliyor tabi o video . Berkan konusunda hemfikirm ayakları raket gibi cok iyi ama bahsedilen düzeltmeden tekte kestiği topun isabetli olamsı başka bir olay

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye