Zaman: 27 Kas 2021, 07:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Menemenspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2020, 17:20 

turkinho yazdı:
Mawrake yazdı:
Geçen sezon bile öyle böyle umudumuz vardı ama bu sezon herşey karışık durumda
Keten Altaya
Ercan Ümraniye ye gitti
Gönderen bizim kulüp değil özel maddeden dolayı kendileri gitti.
Takımda doğru düzgün adam kalmadı

Keten’e şaşırmadım süper lig yapar diyordum ki devre arasında Kasımpaşa’nın hocası değişmeseydi gidecekti. Altay’la süper lig yapar artık. Yolu açık olsun yetenekli oyuncu.

Ercan’a da şaşırmadım aslında bu sene çok iyiydi hak etti bence. 1 gol 4 asist iyi bi istatistik. Sol bek sol stoper ön libero pozisyonunda rahatlıkla oynayabilen joker oyuncu. Ligi de tanıdı artık başarılı olur bence.

Ercan’da keten’de hem yetenekli hem de karakterli çocuklar yolları açık olsun.

Evet kadrodan eser kalmadı ama işin sevindirici boyutu da şu kulüp iyi para kazandı transferlerden. Yerleri bi şekilde dolar.

Ben transfer haberini tayfundan bekliyordum aslında bu sene çok sivrildi. Harika bi sezon geçirdi. Mercek altında olduğunu duymuştum onun içinde hayırlısı olsun çok karakterli bi çocuk tayfun.

David, Selmani ve Murat transfer yaparsa kulübün kasası tıka basa dolar. Ona göre hamleler gelecektir umutsuzluğa kapılmayın ;)

Yıllardır başarımızdaki en önemli etken istikrardı. Şimdi kalması gereken tüm oyuncular gidiyor. Yeni bir Selmani , yeni bir Keten , yeni bir Taşkın zor buluruz.
Cenk Hoca da benim B planım hazır , geçen sene çok başarılıydık falan diyor ama , ligin ilk yarısındaki o seri olmasa biz kıl payı ligde kalırdık. 2. Yarı hiçbir şey yapmadı takım.
Cenk Hoca bu sene kalede Abdülkadir'le , defansta Furkan ve Ömer'le , orta saha da Pire ve Alhassan'la , önlerinde Tayfun'la oynayıp başarılı olacağını sanıyosa çok büyük yanılıyo.
Bu arada Tayfun nasıl çok iyi sezon geçirdi ya :) forvet arkası oynuyo 3 golü var asisti yok. Oyuna katkısı da yok. Taşkın olmasa bizim takım oyun bile kuramazdı.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2020, 17:46 

Tayfun merkez orta saha olarak oynadı her ne kadar forvet arkası gözüksede.

Sahanın her yerine yetişti, çok koştu çok pres yaptı. Skor üretememiş olabilir ama sahanın her yerinde rotasyona girdi. Tayfunun dinamikliği sayesinde özellikle orta alanda hep rakipten 1 kişi fazla oynadık. Katkısı gözükmese de çoğu maçın gizli kahramanıydı.

Çeçen’i ve Boztepe’yi unutmuşsun. Gelecek sene taşkının yerini Cem alabilir.
Murat giderse yeri altyapıdan çıkan diğer Murat’la dolar. Çok yetenekli bi çocuk.
Abdülkadir’in ayakları iyi. Sıkı çalışırsa kalede sırıtmaz bence.

Sikiru, Henry ve rashad’ın durumlarını bilmiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2020, 18:58 

turkinho yazdı:
Tayfun merkez orta saha olarak oynadı her ne kadar forvet arkası gözüksede.

Sahanın her yerine yetişti, çok koştu çok pres yaptı. Skor üretememiş olabilir ama sahanın her yerinde rotasyona girdi. Tayfunun dinamikliği sayesinde özellikle orta alanda hep rakipten 1 kişi fazla oynadık. Katkısı gözükmese de çoğu maçın gizli kahramanıydı.

Çeçen’i ve Boztepe’yi unutmuşsun. Gelecek sene taşkının yerini Cem alabilir.
Murat giderse yeri altyapıdan çıkan diğer Murat’la dolar. Çok yetenekli bi çocuk.
Abdülkadir’in ayakları iyi. Sıkı çalışırsa kalede sırıtmaz bence.

Sikiru, Henry ve rashad’ın durumlarını bilmiyorum.
Ben katılmıyorum sana , oyun içinde ara ara Pire pres için öne geçiyordu doğru ama Tayfun maçın 70 dakikasında 10 numara pozisyonundaydı. Zaten hücum anlamında ligin en vasat ekiplerinden biriydik. Çünkü hücum oyuncularımız çok vasattı. Takımı taşıyan kaleci ve defans oyuncuları oldu.Tabi ki en büyük avantajımız takımda Taşkın'ın olmasıydı. Hem ölümüne mücadele eden hem de çok yetenekli bir oyuncu. Zaten 3 yıldır bizi seviye atlatan oyuncudur. (Mustafa Şen'le birlikte). Çeçen yetenekli bir oyuncu ama çok şımarık , ligin ilk yarısı seri yaptığımız dönem takımın en iyilerinden biriydi. 2. yarı komple yattı. Katkısı 0. Boztepe zaten yeteneksiz bir oyuncu , ondan çok büyük verim aldık. Elkatmış da kanat bölgesinde yetersiz. 1 kere bile pozisyon yarattığını hatırlamıyorum. Tek olumlu hareketi İstanbulspor'a attığı gol.

İddia ediyorum ;
Selmani
Transfer - Keten - David - Transfer
Taşkın - Alhassan
Transfer ‐ Transfer - Transfer
Transfer
Yazdığım oyuncuları kadroda tutup , Alhassan'la birlikte 7 transfer yapsaydık. Yedek kulübesi için de Rıdvan ,Ercan , Furkan , Pire , Tayfun ve Sikiru'yu takımda tutup şampiyonluğa oynardık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 20:08 
Kullanıcı avatarı

Milat1914 yazdı:
Mawrake yazdı:
Geçen sezon bile öyle böyle umudumuz vardı ama bu sezon herşey karışık durumda
Keten Altaya
Ercan Ümraniye ye gitti
Gönderen bizim kulüp değil özel maddeden dolayı kendileri gitti.
Takımda doğru düzgün adam kalmadı

Ali keten güzel joker olur bizim için.Hem sağ bek hem stoperde.Yaşı da henüz 24.
Devre arası kasımpaşa istediğinde 500 bin tl konuşuluyordu.Biz de 500 bin tl ödeyip mi aldık ?

Keten in serbest kalma maddesi 500 bin
Altay kulüple anlaşarak bunu düşürmeye çalışıyor ama kulübün zaten bırakma niyetı yok ama kulüp hesabına 500 bin yattığı an serbest kalıyor.
Keten gerçekten ıyı oyuncu İzmir'de kalırsa daha çok gelişim sağlar

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2020, 20:12 
Kullanıcı avatarı

Kimse transferler Deniz memnun değil ama kulübün durumu ve pandemi olaylarından dolayı bence en doğrusunu yapıyoruz.

Selmani
Rıdvan Keten David Sikuru
Alhassan Oğuz Han
Transfer Transfer Elkatmıs
Transfer

Mevcut kadro hemen hemen bu daha genç oyuncularda var.
Transfere de devam edeceğiz
Hedef sampıyonluk mu tabiki hayır ligde kalalım kafi

@keı kardesım kadro oturuyor yavaş yavaş umutlu ol sen

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2020, 21:09 

Oğuzhan ne alaka. Bal yapmayan arı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2020, 23:25 

rayzi yazdı:
Oğuzhan ne alaka. Bal yapmayan arı.
Boş transfer , geçen sene yaptığımız Halil İbrahim Sönmez transferinin 2020 versiyonu.
Bu tür oyunculara verilen her kuruş israf. Adım gibi eminim 2 yıldır kiraladığımız Bekir Can kalsa takımda , Oğuzhan'dan daha fazla katkı verir.
Geçen yıl transferde çok karavana attık. Canberk , Diakate , Muhammed Ali , Sangare , Galip , Halil İbrahim ...
Bu sene de öyle olacak gibi gözüküyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2020, 15:54 
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar Ali Özgün ve Mehmet Boztepe için ne dersiniz? Geçtiğimiz senelerden iyi futbolcular olduğunu biliyoruz ama son sene performanslari nasildir, niye kadronuzda düşünülmedi vs ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2020, 18:07 

kustepeli tatanga yazdı:
Merhaba arkadaşlar Ali Özgün ve Mehmet Boztepe için ne dersiniz? Geçtiğimiz senelerden iyi futbolcular olduğunu biliyoruz ama son sene performanslari nasildir, niye kadronuzda düşünülmedi vs ?
Merhaba , oyuncuların performansıyla ilgili görüşlerimi sizin topice yazdım. Bizim kadroda düşünülmeme sebebi ise , bu sene daha genç bir kadroyla mücadele edeceğiz. O yüzden düşünülmemiş olabilirler. Umarım iki transferden de maksimum verimi alırsınız. Yeni sezonda başarılar

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2020, 18:52 
Kullanıcı avatarı

sizin oyunculara dadanmış gibi olduk ama mustafa çeçenoğlu için yönetime baskı var taraftarlar tarafından. bu sene iyi performans gösterdi ama benim bildiğim 1. lig ve süper ligden talipleri var. bilginiz var mıdır?

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye