Zaman: 12 May 2021, 20:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 210  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 18:39 

inadına_körfez yazdı:
ibric41 yazdı:
Bu A takıma 25 kişi yazılabilecek muhabbetini anlayan var mı? Maç kadrosu 21 kişi olacak demiş TFF. Yani 25 kişiye mi lisans çıkartılabilecek? Şuanki kadrodan kimseyi göndermeden 7 8 transfer yapılırsa 25 kişiyi geçiyoruz. Nasıl olacak acaba?

Altyapıdan çıkan oyuncuların kalitesi resmen ekstra transfer gibi olacak.
Anladığım kadarıyla kadro 25 kişi olacak ve altyapıdan 6 oyuncu olmak zorunda (98-99-2000...) 19 oyuncu gibi düşüneceğiz kadroyu

Alıntı:
V- TFF 2. LİG FUTBOLCU UYGUNLUĞU
1- TFF 2. Lig’de yabancı futbolcu oynatılamaz.
2- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu futbolcular, başka ülkelerin A Milli Futbol Takımında oynamamış olmaları kaydı ile vatandaşlığa kabul için yapmış oldukları ilk müracaat tarihinden itibaren, ancak beş yıl sonra Türk statüsünde oynatılabilirler. Sezonun bir yarısının içerisinde beş yıllık süresi dolanlar, o yarının başındaki transfer ve tescil döneminin başından itibaren Türk statüsünde kabul edilir.
3- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak tescil edilen futbolcu sonradan başka bir ülkenin A Milli Futbol Takımında oynar ise takip eden transfer ve tescil döneminin başından itibaren müsabakalarda oynatılamaz.
4- Kulüpler, 31.12.1999 ve öncesinde doğmuş en fazla 25 futbolcu ile sözleşme imzalayarak tescil ettirebilirler.
5- Kulüpler, 01.01.2000 ve daha sonraki tarihlerde doğmuş futbolcular ile sözleşme sayısı sınırı olmaksızın sözleşme imzalayabilir ve tescil ettirebilirler.
A TAKIM LİSTESİ
a) A Takım Listesi en fazla 25 futbolcudan oluşur.
b) A Takım Listesi’nde bulunan futbolculardan en az 6’sının 01.01.1998 ve sonraki tarihlerde doğmuş olması ve 14’üncü yaş gününe denk gelen sezon ile 19’uncu yaş gününe denk gelen sezonlarda kesintili veya kesintisiz en az 2 sezon veya 24 ay kendi kulübünde, TFF’ye ve/veya diğer federasyonlara bağlı kulüplerde tescilli olması zorunludur.
c) Kulüpler, A Takım Listesinde en fazla 3 kaleci bulundurabilir. Bu kalecilerden en az birinin 01.01.1998 ve sonrasında doğmuş futbolcu olması zorunludur.
d) Kulübün “b” ve “c” bentlerinde öngörülen kriterlere uygun futbolcuları bildirmemesi durumunda A Takım Listesi, bildirilmeyen futbolcu sayısı kadar eksik oluşturulur; ayrıca ilgili kulüpler hakkında talimatlara aykırılık sebebiyle disiplin işlemi yapılır.

Ama şuan antrenmana çıkan 16 oyuncu var benim saydığım(doğanlar falan dahil). En az 8 9 topçu almamız lazım. O zaman birilerinden vazgeçmemiz gerekicek. 16 kişinin içinde 4 kişi saydım ben genç olan(onur öztonga dahil). E o zaman bizim 9 transfer yapmamız ihtimalinde 2 tane 2000den büyük futbolcu gönderip 2 tane genç yazmamız gerekecek. Hadi biri doğan diğeri kim olacak? Takım rotasyonu zaten kötü. Her mevkide banko topçu var ama yedeği ya yok ya da aralarında fersah fersah fark var. Bunun çözümünü bulmak lazım. Gerçi ben üçüncü forvet olarak mervanı, yedek sağ bek olarak yiğiti, yedek kaleci olarak onur alpi, dördüncü stoper olarak diğer sarmanı görmek isterim ama bu sene bu şekilde çıkabilir miyiz emin değilim. Hoca nasıl kadro planlaması yapıyor anlamadım. Bu karar yeni açıklandıysa o da ayrı bir sıkıntı tabi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2020, 20:24 

Gökdeniz,Burak Süleyman süper lige gitti.

Ne olursa olsun şu 2 senede süper lige çıkalım.

2.ligdeyiz diye bize burun kıvıranlar, seneye PTT ye çıkarsak bile kapımızda yatacaklar.

2.ligin kalbur üstü çoğu futbolcusu bize gelir. Kocaelispor markadır, vizyondur. 30 bin kişinin önünde top oynamayı her topçu gelmek ister. O yüzden bu ligin kalbur üstü topçularını transfer etmemizi başarı olarak görmem. Görüp görmemek de çok önemli değil çıkalım alt liglerden yeter. Zorumuza gidiyor artık bu tercihler...

Bayram, Berkay , Yiğit Ali, Batuhan transferleri tam nokta transfer.

Dilaveri alırlarsa Burak Süleyman’ı hiç aramayız. Ki bence olacak bu transfer. Manisa’da 22 maçta 21 kere oynamış, forvet olmamasına rağmen 10 gol atmış geçen sene.

Alihan kesin oldu gibi diye biliyorum.

Adı geçen Cemrede iyi topçu.

Bunları dışında;

İyi bir stoper , Sağ bek , sol bek, alternatif forvet daha almamız lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 00:53 
Kullanıcı avatarı

Sosyal medyada yunus toptaşın doğum günü olduğunu görünce aklıma geldi emrah abinin çekimiyle yine. Prof ligde son maç bileti hala cüzdanımdadır "efsane geri dönecek". Kulede kasap özgür ve toptaş 2 orkestra şefi gibi ortadan besteyi giriyoruz pankartlar asılı değil rahmetli serhat abide belli oluyor gömleğinden bu kadar yorucu bir besteyi uzun süre söylemiştik kesilmeden. Şu an ki tribün 30 saniye bağırabilir mi kesilmeden bilmiyorum. Gece gece aklıma geldi ah ulan. 2 videoda efsane.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 09:49 
Kullanıcı avatarı

Bayram ilginç orjinal bi karakter gibi geldi bana. Bayram'ın Twitter'ına ve Instagram'ına baktım da etiketlendiği haberleri, övgü dolu taraftar paylaşımlarını paylaşmış kendisi. Burası Tuzla değil Bayram bence sosyal medyada çok aktif olma, bi maç sıkıntılı olur, sin-kaf'lı bir İzmit'çeyle alırlar aklını futboldan soğursun :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 11:45 

Gökhan Meral gelmiş
Samsunlular nasıldı bu sezon meral sizde

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 13:09 

Geçenlerde erdinç, taha gibi futbolcularla para yüzünden sıkıntı yaşandığını görmüştüm. Gökhan meral transferinden sonra iyice kıllandım. Bu adam geçen sene samsunun banko sol bekiymiş. Erdinçle kapışacak bir as adam alındığına göre erdinçi göndermek gibi bir düşünce mi var acaba

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 13:40 

Bayram

Transfer Transfer Taha G.Meral

Alihan Mesut Berkay Transfer

Yiğit Ali

Batuhan

Yedekler;

Kaleci : Transfer
Kemal
Semih
Erdinç
Talha
Serdar
Doğan
Forvet : Transfer

11 için 3 transfer , yedekler için 2 transfer toplam 5 transfer daha işimizi görür. Alihanı aldık diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 14:02 

Yavaştan kadro şekilleniyor

Eklentiler:
1-min.png
1-min.png [ 233.64 KIB | 534 kere görüntülendi ]
Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 14:04 

Geçen sene bizim takımın en zayıf halkasıydı Gökhan Meral.
Maalesef takımı bir üst seviyeye çıkarmaz ama idare eder.
Siz de izledikçe göreceksiniz, ekstrası olmayan , vasat bir sol bek.
Çok hızlı değil çok yavaş değil, hücumu çok iyi değil ama savunması baya zayıf.
Arkaya epey adam kaçırır.
Yani mali durumunuzu pek bilmiyorum tabiki.Belki de fiyat performans açısından yararlı olur size.
Hayırlı olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2020, 14:06 

muhalif55 yazdı:
Geçen sene bizim takımın en zayıf halkasıydı Gökhan Meral.
Maalesef takımı bir üst seviyeye çıkarmaz ama idare eder.
Siz de izledikçe göreceksiniz, ekstrası olmayan , vasat bir sol bek.
Çok hızlı değil çok yavaş değil, hücumu çok iyi değil ama savunması baya zayıf.
Arkaya epey adam kaçırır.
Yani mali durumunuzu pek bilmiyorum tabiki.Belki de fiyat performans açısından yararlı olur size.
Hayırlı olsun.

Teşekkürler,Gökhan bizim altyapıdan çıkma zaten,ilk çıktığında sol kanatta oynuyordu,kolay adam geçen teknik hızlı bir oyuncuydu,zaman içinde sol bek olmuş.
Kampta ki duruma göre belki hoca sol açıkta düşünebilir hızından bir şey kaybetmemişse.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 210  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayaz, b10, Bing [Bot], Bizans1905, BVB, davidluiz4, Dordevic, faris87, fikofik, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], jönmalatyalı, karadeniz, kuzeymaraton, mavirick, mecbur, ShaneFalco, voyvoda, yasamım samsunspor

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye