Zaman: 07 May 2021, 19:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: DGS (Dikey Geçiş Sınavı)
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 01:35 

http://ais.osym.gov.tr/

Sitesine girdiğimde, şifremi unuttum diyip kimlik bilgilerimle şifre alabilir miyim ? Yani bir sıkıntı olur mu ?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 15:47 

Arkadaşlar bu sene spor yönetimi bölümü okumayı düşünüyorum 2. üniversite hakkından yararlanarak. Acaba spor yönetimi hangi bölümlere dikey geçiş yapabiliyor ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 22:05 
Kullanıcı avatarı

Konuyu 9 yıl sonra hortlattım.

Web Tasarım ve Kodlama bölümü bitiyor bu sene AÖF'ten.. Sınavlara çalışmadan girdiğim için not ortalamam çok yüksek değil. 2.75 civarı. Son sınavlara çalışsam da ancak 3.00 civarı falan olur muhtemelen. Temmuz ayında sınav. 0'dan başlayarak hangi seviyeye gelebiliriz acaba. Meslek Lisesi çıkışlıyım pek sayısal eğitimi aldığım söylenemez. Ancak 15 yıldır yazılımla uğraşıyorum çalışırsam yaparım diye düşünüyorum ama zaman yeter mi yeterince çalışabilir miyim bilmiyorum. Yaş 33 oldu bu saatten sonra bilgisayar mühendisliği mi okunur diyorum bir yandan :) kararsızım. Ayrıca 37-38 yaşında alınacak diploma o saatten sonra ne işe yarar o konuda var. Neyse varsa kaynak önerilerinizi alabilirim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 23:40 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:

Web Tasarım ve Kodlama bölümü bitiyor bu sene AÖF'ten.. Sınavlara çalışmadan girdiğim için not ortalamam çok yüksek değil. 2.75 civarı. Son sınavlara çalışsam da ancak 3.00 civarı falan olur muhtemelen. Temmuz ayında sınav. 0'dan başlayarak hangi seviyeye gelebiliriz acaba. Meslek Lisesi çıkışlıyım pek sayısal eğitimi aldığım söylenemez. Ancak 15 yıldır yazılımla uğraşıyorum çalışırsam yaparım diye düşünüyorum ama zaman yeter mi yeterince çalışabilir miyim bilmiyorum. Yaş 33 oldu bu saatten sonra bilgisayar mühendisliği mi okunur diyorum bir yandan :) kararsızım. Ayrıca 37-38 yaşında alınacak diploma o saatten sonra ne işe yarar o konuda var. Neyse varsa kaynak önerilerinizi alabilirim.

Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği uzaktan eğitim okuyabilirsin. Tanıdığım bir memur 40 civarı yaşındayken dgs ile geçip okudu. Bilgisayar Mühendisliği diplomasını aldı ve kurumunda unvan değişikliği ile mühendis maaşı almaya başladı. Yaşın önemi yok. Eğitimi de güzel. Tavsiye ederim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 23:59 

buraksk1912 yazdı:
inadına_körfez yazdı:

Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği uzaktan eğitim okuyabilirsin. Tanıdığım bir memur 40 civarı yaşındayken dgs ile geçip okudu. Bilgisayar Mühendisliği diplomasını aldı ve kurumunda unvan değişikliği ile mühendis maaşı almaya başladı. Yaşın önemi yok. Eğitimi de güzel. Tavsiye ederim.
Bende meslek lisesi ve sonrasında programcılık okudum unide DGS kovaliyorum ama bilg mühendisliği hem sayısal hemde en yüksek puan isteyen bölümlerden kaldimi Ahmet Yesevi uzaktan ilk bine falan girmen lazım kısaca şöyle diyim mat ta 60 da 40 net cikarman gerekiyor en az

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hydrozn, KapkaraAşk, Stabil35, xude, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye