Zaman: 17 May 2021, 07:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 346 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sakaryaspor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 22:17 
Kullanıcı avatarı

Takımın transfere ihtiyacı var, bu durum çok net.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 00:11 

Hayırlı olsun..
Transfer bekliyoruz acil

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2019, 10:41 
Kullanıcı avatarı

transfer açılmamış. :lol: vallahi gram üzülmedim. transferi açarak erdi can şehit'lere, aydın yılmaz'lara para yedirecekti bu iş bilmezler. en azından şimdi mecbur kalırlar da kendi çocuklarımızla oynarız. sezon sonu eminim şuan ismini bilmediğimiz 2-3 tane genç direkt 11 oynayabilecek oyuncu kazanırız. ama şu gerçek ki tarihin en basiretsiz en beceriksiz yönetimi ile karşı karşıyayız. adamlar yalan söyleye söyleye geldiler yetmedi transferi açtık diye açıklama yapıyorlar ortada açılan bir şey yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 18:31 
Kullanıcı avatarı

Klasik olduğu üzere yine yeni bir sezonun başındada kaos yaşayarak geçirdikten sonra nihayet transfer açıldı.. Hayırlısı olsun..

Alıntı:
Transferin son gününde transfer yasağını resmen kaldıran temsilcimiz Sakaryaspor'da lisanslar da çıkmaya başladı. 18 futbolcuyu resmen kadrosuna kattı. Yeşil Siyahlılar daha önceden anlaşma sağladığı 8 futbolcunun yanı sıra 10 yeni futbolcuyu daha TFF’ye bildirdi.

Sakaryaspor yönetimi daha önce anlaşma sağladığı ve takımla çalışmalara başlayan Furkan Parsak, Aydın Yılmaz, Okan Baydemir, Özgür Kedikli, Erdican Şehit, Hüseyin Bilge, Alparslan Demir, Abdülaziz Solmaz, Taşkın İlter’in yanı sıra Orkun Dervişler, Ahmet Fukran Özcan, Nuri Fatih Aydın, Denis Taşkesen, Bekir İrtegün, Berat Aydoğdu, Alif Fırat Okur, Kadir Ulaşlı, Zeki Korkmaz ile resmen sözleşme imzaladı.
[/quote]

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 21:55 
Kullanıcı avatarı

Transferi actilar ama ben ceplerinde para kalmadigini dusunuyorum, Belediye transfer tahtasi icin cok buyuk bir kulfetin altina girdi sezonun geri kalani daha fazlasini yapacagini sanmiyorum Ekrem Yuce'nin... Bakalim boylesi yogun oyuncu kadrosunun rutin odemelerini ne derece saglikli yapacak Nalbant yonetimi? Ben buyuk endise duyuyorum bu konuda. Cok vizyonsuz, cok plansiz, vasifsiz insanlarla dolu yonetim... Sabah baska, aksam baskalar.

Gelelim transferlere; bana gore Abdullaziz Solmaz, Okan Baydemir, Taskin Ilter, Nuri Fatih Aydin iyi transferler, eger gelirse suan gorusuluyormus Yaser Hacimustafaoglu da iyi bir nokta transfer olur, umarim gelir...

Berat Aydogdu, Denis Taskesen, Ali Firat Okur ve Furkan Parsak transferlerini de olumlu karsiliyorum, belli bir standardi olan, siritmayacak, mac ritmi olan oyuncular. Rotasyon adina guzel hamle bu isimler.

Ahmet Furkan Ozcan ve Kadir Ulasli ile ilgili biraz arastirma yaptim ancak pek saglikli kayit yok. Ahmet Furkan Sakaryali bir kardesimiz, Bursaspor alt yapisindan. U21 takiminin degismez oyuncusu ancak profesyonel anlamda maci yok. Gecen sezon 32 maca cikmis u21 ile. Kadir Ulasli da bir baska genc ancak transfermarkt verisi dahi yok. Gurbetci, Hollanda'dan geldigini soyledi yonetim. Bu transferde asagida sayacagim isimlere dahil olabilir. Birilerinin rica minnet zorla yamadigi bir oyuncu olsa gerek.

Ancak; Zeki Korkmaz, Aydin Yilmaz, Bekir Irtegun, Erdi Can Sehit, Huseyin Bilge, Ozgur Kedikli, Orkun Dervisler, Alparslan Demir - Bu oyunculara ne gerek vardi? Kimi en son 2 sene once oynamis kiminin gecen sezon 90 dakika maci yok. Kimisi yonetici torpilli, kimisi menajer yaftasi... Sakaryaspor birilerinin babasinin ciftligi olmus resmen! Bu oyuncularin transferini acikcasi ben sindiremiyorum.

Transferlerimizin lisanslari da su dakika itibariyle TFF tarafindan cikarilmis durumda, siteden bakabilirsiniz. Hayirlisi olsun, artik siki bir calisma zamani. Yarin itibariyle gundeme sokmamiz gereken konu saha zemini olmali bana gore...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 23:35 

Yaser hacımustafaoğlu da hayırlı olsun. Az önce imza atmış güzel oldu hücum hattı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 14:17 
Kullanıcı avatarı

Yönetimi eleştirsekte kim ne derse desin yasağı kaldırdılar ve birçok futbolcu ile sözleşme imzaladılar.
Bizlerin üzerine düşen görev eleştirileri bir kenara bırakıp takıma fayda sağlayabilecek ekonomik faliyetlerde bulunmak gerekir. Nedir bunlar, evimizdeki maçlarda 17/18.000 seyirci rakamının altına düşmemek ve lisanslı forma almaktır.

Bu sene üzerimize düşen görev budur, yoksa eleştirmek çok kolay.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 08:58 

Veegol yazdı:
Yönetimi eleştirsekte kim ne derse desin yasağı kaldırdılar ve birçok futbolcu ile sözleşme imzaladılar.
Bizlerin üzerine düşen görev eleştirileri bir kenara bırakıp takıma fayda sağlayabilecek ekonomik faliyetlerde bulunmak gerekir. Nedir bunlar, evimizdeki maçlarda 17/18.000 seyirci rakamının altına düşmemek ve lisanslı forma almaktır.

Bu sene üzerimize düşen görev budur, yoksa eleştirmek çok kolay.

Güven başta kayboldu. Toparlaması zor olacaktır. Her şeyden önce maratonun kendini toparlaması lazım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2019, 10:01 
Kullanıcı avatarı

Sakaryasporda Abdullah Ercandan boşalan Teknik Direktörlük görevine Suat Kaya getirildi..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2019, 19:09 
Kullanıcı avatarı

esklery yazdı:
Sakaryasporda Abdullah Ercandan boşalan Teknik Direktörlük görevine Suat Kaya getirildi..

Sil baştan,
Sar en başa.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 346 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Emboma, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye