Zaman: 20 Ağu 2022, 06:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 267  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 21:14 
Kullanıcı avatarı

phonix yazdı:
Bugün çok şeyi belli eder Yiğiner, bırakmak istemediğini adım gibi biliyorum. Ancak bugün çok kritik bir görüşme olacağı söyleniyor. Eğer kişiler "Beştepe'den" gerekli icazeti alabilierse, Yiğiner direnemez. Kimse icazet makamını karşısına almaz.
Ne gibi renkdas birazdaha açık yazsan yada pm de olur herşey yazilmiyor buraya

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 21:56 
Kullanıcı avatarı

Göztepe deplasmanının olduğu gün, sabahtan kesim işi çıkınca, otobüs yerine uçakla gitmek zorunda kaldım. 4 uçağında Başkanla beraber gittik. Neyse indik , bunlar önden cıktı, tam çıkış kapısının oradan bana sesledi, Neyle gideceksin Murat diye , Bende arkadaşlar alacak dedim , halbuki taksiye binip gidecem , ancak yetişirim. Boşver arkadaşları bizde stada gidiyoruz , gel dedi. Ben yine yok dedim , şimdi adama Muhalifiz , stada beraber gidecez. Olacak iş değil. Israr etti , bende 3. De tamam dedim. Vip araca bindik yanında koruması bide tanimadigim birisi , 4 kişiyiz.

Hazır yakalamışız, sordum herşeyi.
Murat agcabayi kaç sefer aradım diyo , gel varsa bi paran baskan ol vs şeklinde. Yalnız anladığım kadarıyla Ahmet Ketenci kanadı çok güçlü. Anlattığı istesinler bu yoklukta klübe 500 milyon sokarlar sponsor devlet desteği vs dedi. Sonra döndü bana klup başakşehir, osmanlı gibi mi olsun dedi? Bende tabiki olmasın baskan dedim. O zaman ne yapacaz dedi?

Madem klubu bunlara teslim etmek istemiyorsunuz , o zaman güçlü bi yönetim yap başkanım dedim. Bu yönetimle biz yol katedemeyiz vs söyledim.

Eğer kalacaksan takımı önceden kur , Son dkya bırakma dedim. Önce kafa sallayıp, öyle yapacaz dedi , sonra ' diyelim ki yapamadık , Son dkya kaldı , neolacak? Dedi. Valla başkanım olacak biseyi yok , egee bi kaynak bulunacaksa , önceden bulunsun dedim.

Mehmet sepil için ülkenin en zengin 10 adamindan ama bugün küme düşebilirler, biz üstlerindeyiz dedi.

Istesek gokceklere klubu bırakır , 2 ihale alır , 20 30 milyonda açıkta para alırdık ama yapmadık dedi. Falan filan biçok şey dedi.

Daha öncede biçok deplasmana aynı uçakla gitmiştik , Diyarbakır, Trabzon , Erzurum vs. O yüzden benim şahsen başkanla adam iyiydi ama bu baskan ve mevcut yönetimle Ankaragücü Kaostan kurtulmaz. Tahminim Ahmet Ketenci kanadına bırakabilir yönetimi ama karşılığını almadan bırakmaz tahminim..

Insan ister istemez 2 arada 1 derede kalıyor.

Al birini , vur otekine

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 00:05 

Ben başkanlığı bırakacak diye duyum almıştım, hatta bugün Tv'de açıklar demiştim ama yine laga luga yaptı saçmaladı.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 00:33 

'Ya bizle iyi geçinecekler ya da anladıkları dilden konuşuruz'
Mehmet Yiğiner.

Hazmedenlere afiyet olsun. Bu adam benim başkanım değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 03:16 
Kullanıcı avatarı

Aklıma gelmişken yazayım , Mke ve Mansur Yavas'a Taraftar neden baskı yapmıyor, neden twitter da yuklenmiyor dedi.

Taraftar olarak yönetim ve Başkandan çok daha fazla fayda sağladık. Sosyal medyayı çok güçlü kullandığımızı bildiğinden, oradan destek almaya çalışıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 08:33 

ne istanbul ekibiymiş be.
avrupaya giden malatyasını geçiyorlar, borçsuz dertsiz alanya-konya-sivas tatmin etmiyor, benzer taraftar profilli bursa-göztepe-eskişehir hiçbirini istemiyorlar; kasasında 5 kuruş olmayan ankaragücü'nde yönetimi almak için darbe üstüne darbe yapıyorlar, tüm gelir kaynaklarını kesiyorlar :)

bu adamı dinlerken tam 1 ülke siyasetçi dinler gibi oluyorum. bi düşman yarat, yaşanan her sorunu bu düşmana bağla, bunlar olmasa neler yapıcam da engelliyorlar de, en sonunda herkes beni desteklesin diye mesaj ver, ben gidersem herşey toz duman olur diye korkut.

bu arada gerçekten kimse bilmiyor mu yoksa ses mi etmiyor anlamadım, ciddi ciddi ağcabağ'ın dün erdoğan'la görüştüğü ve bu kulüp mevzusunda bi anlamda şikayet ettiğini duydum. hatta bugün-yarın bi iftarda daha görüşüp bu işi çözmek istiyormuş. serhat abinin yükleniyor az kaldı tweetleri bunla alakalı mı bilemiyorum. ama şu an müthiş transfer falan yapamayacağımıza göre önümüzdeki günler bu mevzu yüzünden çok hareketli geçebilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 09:17 

Yiğiner açıktan para almadığı sürece veya Cumhurbaşkanından talimat gelmediği sürece bırakmaz bırakmıycak, birkaç güne bu durum da netleşir, dün akşama değinmeye gerek yok sadece yiğinerden ricam BÜYÜK ANKARAGÜCÜ TARAFTARINI saf yerine koymasın martaval okumasın Yiğiner istedi diyede bu TARAFTAR hiçbir belediye başkanına siyasiye BASKI KURMAZ, Bugüne kadar yapılanlar ARMA içindi sen orda KOLTUĞA yapış herşeyi ANKARAGÜCÜ TARAFTARI yapsın.

ANKARAGÜCÜ TARAFTARININ YAPTIRIMINDAN bu kadar güç alıyorsun da TARAFTAR artık seni istemiyor çekip gitsen bizde önümüzü görsek...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 09:31 

oturdum mal gibi bu adamı izledim. hiç bir şey söylediği yok. net borç miktarını bile söylemedi ki sırf bunu bekliyordum. hep yuvarlak ifadeler bilmem ne. 80 li 90 lı yıllardaki türk filmlerinde kalıplaşmış bir dolandırıcı tiplemesi var bana aynı onu hatırlatıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 10:21 

Başkan konuştukça aklıma banker bilo filminde ki şener şen'ın karakterinde ki tipleme geliyor. Bir görünen yüz var, bir de bunun altında bizim bilmediğimiz ama tahminlerimizin hiç iyi olmadığı yönünde kötü yüz var. Bir tarafta başkan hariç herkes hain ama diğer yanda 1 yıl içinde 150 milyon civarı borç yapabilme yeteneğine sahip hep destek bekleyen ve ne yaptıysa Ankaragücü için yaptığını söyleyen bir başkan. Bu kirli düzende iyi dediğimiz kim varsa bir zaman sonra bizi hep yanılttı.
Mehmet yiginer eğer başkan olarak devam edecekse sağdan soldan bize destek olmuyorlar hikayesini bıraksın gitsin esnaf odaları ile ilgilensin. Onun istediği desteği bizim kendi içimizden çıkan Abdullah Karaata, Tamer Acar ve Fatih Mert gibi camianın tanıdığı isimlere versinler bu yönetimden daha iyi olacağına eminim en azından kulübün gelir gideri net olur caimaya karşı daha dürüst bir anlayış hakim olur. Belediyeden sağdan soldan para gelecekse böyle başkanlığı bu saydığım isimlerin kurduğu yönetim her türlü yapar.
Yiginer giderse halimiz ne olacak kafasında değiliz eskiden gelirler azdı kulübü çevirmek gerçekten zordu ama şimdi bir galibiyete 3 milyon alıyorsun. Bu sezon performans gelirinden 80 milyon civarı bir para girdi kulübe diğer kalemler hariç. Bu gelire rağmen 1 yıl içinde 150 milyon borç yapabilmek büyük başarı..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 10:52 
Kullanıcı avatarı

Daha öncede yazdık , şu an mevcut durumdaki delege sistemiyle kimse Başkanlığa gelemez kongrede falan.

Cemal aydın dönemi gibi, tüm delegeler onun adamı , eşi, dostu..

Bu adam Talimat gelmedikçe bırakmaz , mesele sadece para meselesi de değil. Bu başkanlık işleri, heleki Ankaragücü gibi büyük bir camiada ve Süperlig de oynanırken çok şaşalı ve göz kamaştırıcı bi durum. Başkanda güç manyakligi yaşıyor.

Ceplerinden çıkan 3 kuruş varsa , hepsi klübe borç yazılıyor. Yanı bu başkanlık işi falan çok zor bisey değil , kaynak bulunacak sadece. Sırf bizim tribünün bulduğu kaynak bile kaç milyondur belkide. Dünde sultan sucuklarına baskı yapmış taraftar ve açıklama gelmiş , yönetimle görüşeceğiz diye. Daha önce Abdulkadir özcan , Kızılcahamam maden suyu , Beypazarı ve biçok sponsoru taraftar baskısı ile klup kazandı. Başkanda eline alıyor 2 tane forma , parti geziyor. Sonrada biz kendimize bisey istemiyoruz ki diyor. Bunu söylerken bile ses tonuyla kendini ele veriyor.

Artık taraftar olarak hiç birimiz Transfer yasağı, para yok , borçlar kapıda, Mke bize yardım etmiyor tarzı şeyler duymak istemiyoruz. Lig başlamaya yakın takım kurulsun , bizde bunun keyfini yasayalım. En azından hayal kuralım , Avrupaya gider miyiz vb..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 267  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye