Zaman: 19 Haz 2021, 13:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Beşiktaş maçının deplasman biletleri 1 TL
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 20:58 

https://eksisozluk.com/entry/83506999

https://www.youtube.com/watch?v=p6O6ufo ... e=youtu.be
https://mobile.twitter.com/06melihgokce ... 95/photo/1

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 21:39 

valla yanlış hatırlamıyorsam kağıt paraların sallandığı bir foto vardı gibi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 22:23 
Kullanıcı avatarı

Herkes boş yapıyor hani video diye. Burada bir ton adam izledi ve gördü 6 senedir de bunun olmadığını dair tek bir laf gelmedi ama şimdi herkes inkar eder olmuş. E burada gelip sabahlama döneminin olaylarını dün yaşanmış gibi anlatıyorsunuz. Onla alakalı tek video var mı ? Onlara nasıl kendi alın yazınız gibi inanıyorsunuz ? Boş yapmayın ki karşımıza oturtup dinleyelim. Her türlü dalgayı geçtiniz, her türlü pisliği yaptınız, Ankaragücü kaçıncı ligde yaa? derken iyiydi. Açlıktan geberin derken herşey çok etikti. Kenan Evren'in çocukları derken iyiydi. Zalad diyip tarihi manipüle ederken milleti yalanlara ikna ederken iyiydi. Şimdi işinize gelmeyince lafı gediğine soktuğumuz için yemedi gene boş yapmaya başladınız. Yok gündeme gelmek için sizinle düşman olmuşuz falan. Tamam yeterince gündem olduk hadi olmayalım artık düşman falan ;)

+Cürüm naaptın ? - Şşşşt EYBES EYBES

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 23:09 

güzel hareket,kapak olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Arkadaş!
geçmiş sayfalarda bir beşiktaşlı yazmış ,Tezahürat olmuş 20-30 kişilik bir grup tarafından,ben de a.güçlülerden duymuştum açıkcası pekte bilen,hatırlayan yoktur. Ben bu olayı kendi içimizde sohbetteyken bir iki kez dile getirmiştim mesela şu muhabbetten baya kurmuşlar kendilerini vs. arkadaşlar da yapan az bir sayıdır kapalının öyle bir çıkışını hatırlamıyorum demişlerdi. Neyi irdeliyorsunuz anlamıyorum 20-30 kişinin yaptığını mı yıkacaksınız koca bir camiaya? he böyleyse bu olayın elbet sizin tribüne de geri dönüşü olur o zaman da bilmem kaç kişinin yaptığı şey, a.gücü tribünlerine mal edilemez! diyecek misiniz? sabırsızlıkla bekliyorum.. bu olay para olmaz başka bir şey olur.. zaman gösterir..
Hadi diyelim ki burada afra tafra yaptığınız Beşiktaşlılar bu durumun farkında.. neden evet böyle bir şey oldu! demesinler ki? sakın sakın yanlış anlamayın da sizden mi korktukları için inkar edecekler? mantıklı buluyor musunuz? ya da burada hiçbir tribünü temsil etmeyen üyelerin verdiği tepkiden mi çekinecekler? yapılan adamlık değil onu da belirteyim!
neyse kardeş kurun madem kendinizi yıllardır kuruyorsunuz zaten kurmaya devam edin,kırın kolunu bacağını gördüğünüz beşiktaşlının ekmeğine de yağ sürün el alemin gidersiniz imzalara (inşallah olmaz!!) eskide kaldı yaşandı bitti hasımlık işleri. mevcut düzende üstün olunması gereken tek yer tribün. he biz geri döndük her şey yeni başlıyor diyorsanız da sahne sizin. bol şans

En son mecbur tarafından 20 Kas 2018, 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 23:21 

Deplasman haktır. Beşiktaş'lılar gelsin desteklesinler takımlarını. İkinci yarıda ki maça da biz gidelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2018, 00:54 

yavuzspor41 yazdı:
Elbet bi gün istanbullular çaldıkları kupaların şampiyonlukların diyetini ödeyecek. Beşiktaşlılar da 1 liradan kacamiyolarsa zevk almaya baksınlar.

İstanbullular gittiği her deplasman şehrinizden geçiyor Fb Bjk Gs farketmez,varsa bi niyetin bi sıkıntın çıkarsın otobana birileri giderken diyeti ödetirsin bir deplasman veya zevke getirirsin kimi istiyorsan.Görüşümü forumdaki çoğu kişi bilir passolig ve bu düzene karşıyız gitmiyoruz 2014'ten beri bir yere ama sen yola çık elbet giden birilerini bulursun.Hasım olmak hasımcılık oynamak isteyenler aradığını buralarda değil reelde bulsun,şahsen yurtiçinde kimseye hasımlık gütmediğim için kendi adıma problemim yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2018, 01:15 

Ankaragüçlü arkadaşlarımızın ise bu konuyu bu kadar büyüttüklerinden haberim yoktu,olayın zaten tüm Beşiktaş taraftarına yüklenmesi yanlış ama malesef bu işler böyle siz de haklısınız.2 kişi pankart kaptırsa tüm tribüne yazdığı gibi 20-30 kişi orda öyle bağırmışsa da bize yazar eyvallah,o maçta kapalıdaydım ama öyle birşey duymadım o ayrı konu.
Yalnız bazıları öyle bir yazıyorki hayretler içerisinde izliyoruz,bahsedilen olay sonrası Gençlerbirliği ile 19 Mayıs Stadı'nda oynanan bir çok maç ,şehir merkezinde rahat rahat gezilen onca deplasman oldu.O zaman bu para sallama mevzusu,açlıktan geberin mevzusu unutulmuş muydu yeni mi akıllara geldi onu anlamadım? Yönetiminiz taraftarın gönlünü hoş tutan güzel bir hareket yapmış ama taraftarın 2013'te olan olay yüzünden 2014-2015-2016-2017 hiç ses yokken 2018'in sonlarında Beşiktaş'a bu kadar bilenmesine anlam veremiyorum.Hiçbir art niyet olmadan tamamen iyi niyetimle yazıyorum bunları,saygılarımla.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2018, 01:30 
Kullanıcı avatarı

melih gökçekin takımı o yıllarda ne yaptığını bilemiyordu. ankarasporu bile kuruttu. adam bir arab şeyhi gibi zengin. oğlanları futbol sevdalısı. keçiörengücü ankaraspor ve ankaragücü.. Koskoca kulüp değil ama bu ülkede siyasetin darbesine uğramayan etkilenmeyen 1 adet kulüp yok malesef.

bjk tribünü 1tl attığı videosu bulamadım ama yapıldıysa ceza almışlardır mutlaka..

çünkü van depreminde atkı attıklarında ceza yemişlerdi.

bu konuda o maçın pfdk sonucuna ulaşmamız yeterlidir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2018, 02:40 

Kocaeli tribününe herhangi birşey diyen yok ben direk sana söylüyorum sıkıntın varsa sal kendini otobana zevk almasını bilsin herkes diye,otoban kenarında bir sürü anılar varmış demek güzelmiş.Hadi ben saldım kendimi sana tatlı rüyalar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cotanak, Google [Bot], Google Adsense [Bot], YeşilBeyaz37

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye