Zaman: 28 Tem 2021, 07:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: *** EURO 2020 FORUM ***
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 09:19 
Kullanıcı avatarı

efecan veya halil kalabilirdi kadroda cengiz ve abdülkadir'in maç eksiği çok.Ama yerine tercih edilenler potansiyelli oyuncular işte naparsın çokta yüklenmek istemiyorum Şenol Hocaya.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: *** EURO 2020 FORUM ***
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 10:11 

Sezon boyu oynamamış ve alternatifi olan Dorukhan varken maç kaçırmamış olan Halil'i niye alsın hoca?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 10:54 

enes neden var bu takımda onun yerine lige damga vuran muhammet demir var,alman alt liginde 30 gole direk katkısı olan serdar var hani dakika 75 den sonra gol için oyuna enes mi girecek bu çocuğun bir numarasını göremedik yıllardır da alınıyor

cengiz her ne kadar yetenekli star adayı olsa da bu sezon boşa geçirdi formsuz boşuna kalabalık yapmak yerine daha hazır halili almalıydı keza abdülkadir da öyle

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: EURO 2020 Türkiye Aday Kadrosu
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Kendi takımında doğru dürüst oynamayan Dorukhan ilk gidecek adamdı. Halil iyi oyuncu ama mevkisinde çok alternatif var diye göndermiş olabilir. Efecan ve Mahmut olsa da olur olmasa da.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Cengiz net kaliteli oyuncu ve milli takıma katkısı yadsınamaz. Bu yüzden her koşulda Halil'in önünde olduğunu kabul ediyorum.

Koca sezon yatan, sakatlık sonrası tek 90 dk tamamlayamayan Abdülkadir'in kadroda yer alması ise tamamen Trabzonlu olmasından. Bir de menajerleri Necdet Ergezen ve Ogan Tarhan gayet becerikli isimler. Lobiyi yaptılar. Şenol Halil'i çizdi, Apo'yu kadroda tuttu.

Yatarak kaptığı milli formayı gönül rahatlığıyla giysin. Allah içine sindirsin. Bu saatten sonra umurumda olmaz kayrılmışların takımı. Menajerlerin keyfine göre oluşturulan takım benim milli takımım değil.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: EURO 2020 Türkiye Aday Kadrosu
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2021, 16:22 
Kullanıcı avatarı

Dorukhan konusunda sanırım hoca onu hem orta saha hem defansif orta saha (Sosa misali) hemde sağ bek oynayabilmesinden ötürü aldı diye düşünüyorum. Ayrıca Euro 2020 elemelerinde sürekli ilk 11 oynuyordu veya en az kadroda yer alıyordu. İzlanda’da yenildiğimiz maçta gol attı felan. Gitmemize yardımcı oldu,o kadronun dahilindeydi diye aldı sanırım. Mesela aynı kemik kadrodan Mahmut gidemedi.

Bu doğrultuda Taylan yerine Halil kalbilirdi. Zilyon tane orta saha var sonuçta. Sebebi çok basit ; öyle veya böyle ofansda bir şekilde kanat oyunculara ihtiyacımız vardı. Ben inanıyorum Halil bu mental hazırlığı ile Euro 20’de bize baya katkı sağlardı.

Hayırlısı olsun. Milli takıma formda bir Salih’de iyi olurdu mesela ama işte hoca seçti seçti götürdü.

Bundan sonrası bizden takıma başarılar dilemek düşer.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, derince89, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kirmasti16

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye