Zaman: 26 Tem 2021, 20:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 394 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2021, 21:24 

Bazı oyuncular kadro dışı bırakılmış

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2021, 12:44 
Kullanıcı avatarı

Anil Dogukan Battal Harun Onur yok mac kadrosunda. Cezali sakat hasta vs olan yoksa iclerinden kadro disi kalmis bu isimler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2021, 15:38 
Kullanıcı avatarı

3-2 kazandık.
Yeni bir galibiyet serisinin başlangıcı olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2021, 23:12 

sonunda be 4 haftadir tribe soktunuz ..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 08:45 

Bu galibiyet öyle umut verici bir galibiyet değildir maalesef. Küme düşmemeye oynayan takıma karşı ne yazık ki sahada ezildik. Hakem ilk dakikada vermediği penaltının farkında olduğu için maç boyunca o hatasını telafi etmeye çalıştı, bizden yana kullandı tüm kararlarını.

Özgür ön plana çıkarılmaya çalışıyor ancak 3.ligin bile topçusu değil ne yazık ki. Lig Özgür'le bitmez. Sahada ne bir taktik ne bir plan var. Orta saha evlere şenlik, savunma saatli bomba.

Burak Karapınar'ın sakatlığından sonra takım olarak fark yaratacak bir futbol oynamadık. Şu an da ekstra bir futbolcu da yok. Mustafa Aşan'a dua etmekten başka şansımız yok. 2-3 hafta içerisinde belli olacaktır, ligdeki durumumuz.

Son olarak; Takım dökülmüş, sürekli atak yerken ilk değişikliğini 90.dakikada yapan bir Hoca'dan çok beklentim yok şahsen. İnşallah yanılan biz oluruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 09:31 
Kullanıcı avatarı

Tribün olarak yanlış kişilerin arkasında durup körü körüne destek vermeye devam ettiğimiz sürece daha çok çekeriz.Sırf Azat Yeşil’i kimliği yüzünden seçmediğimiz gün zaten bu kısır döngüyü biz başlattık.Birinin seçim vaadi yönetim kurulundaki her yönetici 1 milyon tl hibe edecek,diğerinin vaadi kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf.

Bu özleştirinin belki yeri zamanı değil ama konuların içine müdahil olduğumuz her konuda hep hatalı seçimi yaptık.Yusuf şimşek,cüneyt dumlupınar,cihan büyükoral,mutlu altuğ vs vs ve daha niceleri.

Kadro dişi kalanlardan bir iki tanesinin ismide mesela yaşanan her problemde en baştayd fakat yine affettik.Sonuç yine ortada.Şu takim playoff belki yapar ama yukari kendini atar mi işte orasini bilemiyorum altan.Atamazsak ve bu kadroyu dağitsak ne olur onu hiç bilemiyorum tabi.

Bu arada ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum fakat devre arasında maç başı primleri kaldırmış yçnetim.Belki ekonomik yöndendir belki başka bir sebebi vardır bu kararın ama bu sonuçlar bu kaldırmadan sonra gelmeye başladı.Yani arma,alt yapı,öz evlatlar güzellemesi yaparken bunlarada dikkat etmek lazım.Eğer bu doğru ise 3 kuruş için koca çınarın geleceğini riske atıyorlar.Böyle birşey var ise yönetimde çıkıp paşa paşa açıklamasını yapıp kendini sağlama almalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 17:26 
Kullanıcı avatarı

45 puan alalım ligte kalmayı garantileyip bu seneyi kapatalım abi. Yok primler kaldırılmış ondan böyleymiş yok şu sakatlanmış dengeler bozulmuş bu bunu demiş şu şunu demiş vallahi bıktım düşünmekten.Adamların kapasitesi bu kadar arkadaş fazla konuşmaya gerek yok.

En son ki stad haberlerinde bizim başkan 3-4 toplantı yaptıktan sonra açıklama yapıcaz demişti. Ne oldu ne bitti bilen var mı?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 20:37 

https://youtu.be/sbmb6P_r_4w

Ulan ne güzel belgeselmiş ilk kez denk geldim. Sizde de izlemeyen varsa öneririm. Zor olsa da umarım play off yapar gelirsiniz inşallah.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2021, 20:38 
Kullanıcı avatarı

UltraDamus yazdı:
45 puan alalım ligte kalmayı garantileyip bu seneyi kapatalım abi. Yok primler kaldırılmış ondan böyleymiş yok şu sakatlanmış dengeler bozulmuş bu bunu demiş şu şunu demiş vallahi bıktım düşünmekten.Adamların kapasitesi bu kadar arkadaş fazla konuşmaya gerek yok.

En son ki stad haberlerinde bizim başkan 3-4 toplantı yaptıktan sonra açıklama yapıcaz demişti. Ne oldu ne bitti bilen var mı?

Olumlu bir gelişme herhalde yok.Yeni bir açıklama olmadı.Olduysa ben duymadım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2021, 00:36 
Kullanıcı avatarı

Sahsen ben stad icin artik bir ilerleme beklemiyorum gectim artik bu devir devran adina hayalleri. Hayallerim yarinlar icin. Bizim stadin bugune kadar açılamayaşına tek sevinebildigim nokta gunduz yasanan karsinin resmi stad acilisi gibi olmayacagidir. Nasip kismet isleri biryerde tabi bunlar. Elden gelcek birsey degil sonucta onlar ya da bizim veya herhangi biri icin. Bakalim bizimki kime yar olacak bekleyip görecegiz yavas yavas ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 394 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, king10bucuk, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye