Zaman: 15 May 2021, 14:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor 3 - Karşıyaka 2
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 16:43 
Kullanıcı avatarı

Maça az da olsa göz ucuyla baktım.

Kocaeli baskın gibiydi ancak Kaf-Kaf'ın ataklarıda hiç boş değildi. 2-2 den sonra 3ü de bulabilirlerdi. Hatta buldular da ancak hakem faul gerekçesiyle vermedi.

Son bir not ise Kaf-Kaf'lı arkadaşlara bu sezon ilk kez bir Kaf-Kaf maçı izledim. Daha önceki performans nedir bilmiyorum.O kaleciyi döver misiniz çarmığamı gerersiniz bilemem ancak play-off da o kaleci çok yakar takımı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 16:46 

Oguzhan1903 yazdı:
Yarimcada oturan kuzenim ve nisanlisi bile gitmiş maça. Bjklidir kendileri Babadan ama sehirde iyi bir birlik beraberlik olmuş anlasilan uzak semtlerden bile maca gelen var belli ki. Gebze hariç tüm kocaeli destekliyor takımı bu çok önemli bir sey. Yolun sonu süperlig olur inşallah.
Gebzenin durumu farklı çünkü orada taş gibi bir tribün var halk haliyle semtine sahip çıkıyor.

Sağolsunlar Gebze’den de çok gelen var maça

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 20:39 

Haftanın deplasman tribünü Karşıyaka'dır.
2-0 geriden 2-2'ye getirip öne geçme fırsatlarını değerlendiremeyip 90+3'de gol yiyip puansız ayrılıp ta çevre tribünlerinde tribünden bihaber kişilerin hareketlerine nazaran maç sonu adamlığını bozmayan; maç sonu karşılıklı tezahürat yapmaya çalışıp bizim maalesef özlenen tribünden uzak olmamız kaynaklı iletişim sağlayamasa da gırtlak patlatan, maç bitimi hala İzmir Marşı'nı söyleyen İzmir'in delikanlı tribünü Karşıyaka'dır..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 20:42 

herkes her şeyi yazmış..güzel ev sahipliğiniz için yürekten teşekkürler..artarak devam etsin karşılıklı muhabbetler..

ama attığınız 3.gol ofsayt..hatta 2.gol dahi ofsayt olabilir açısı pek yoktu tv'den de baktık, sonuç olarak gitti güzelim puanımız..umarım aramayız bunu..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 20:57 

Kırık yazdı:
herkes her şeyi yazmış..güzel ev sahipliğiniz için yürekten teşekkürler..artarak devam etsin karşılıklı muhabbetler..

ama attığınız 3.gol ofsayt..hatta 2.gol dahi ofsayt olabilir açısı pek yoktu tv'den de baktık, sonuç olarak gitti güzelim puanımız..umarım aramayız bunu..
Özeti tekrar izle istersen 3. Golde bizim golü atan oyuncu ve sizin defans kadraja girdikleri anda aynı hizadalar bizim ki ileriye sizin ki geriye hamle yaparken . 2. Golde de top ayaktan çıkarken sizin üstte ki oyuncu net bir şekilde 1 adım ileride.

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son Gardrop tarafından 02 Mar 2020, 20:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 20:59 

Daha önce de yazdım, çoğu renkdaşım da yazmış zaten..
Biz zaten berabere kalalım, hatta yenilirsek te size yenilelim çoğu kez geçmiştir muhabbeti..
Sizin deplasman yolu düşünceli hüzünlü geçmesin, sağlamlaştırın play off'u diye..
Ki zaten bu takım play off'a her türlü kalır. Takımınız gayet iyi.
Bizim golleri ya da hakem hatalarını falan irdelemedim ama penaltı pozisyonunuz es geçildi, bir de maç başında kalecinize haybeye sarı kartı erken verdi hakem öyle tepki vs yokken yayın var diye reklam yapma gösteriş şekli gibi geldi hakemin tarafından.. Bir de maç sonu gol sonrası gelen hengamede uzatmayı tam oynatmadan bitirdi gibime geldi..

Zaten yazık oldu dedik, galibiyet hakkımız değildi..
Son gol zaten tam bir piyango.. Hem defansın hem kalecinin bacak arasından aynı anda geçip gol olan etkisiz bir şut..

İnşallah sene sonu iki taraf ta kurtulacak şu berbat ligden ve rakiplerden.. Yolunuz açık olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 21:02 

Gardrop yazdı:
Kırık yazdı:

Özeti tekrar izle istersen 3. Golde bizim golü atan oyuncu ve sizin defans kadraja girdikleri anda aynı hizadalar bizim ki ileriye sizin ki geriye hamle yaparken . 2. Golde de top ayaktan çıkarken sizin üstte ki oyuncu net bir şekilde 1 adım ileride.

kafayla sizin diğer oyuncu dokunduğunda golü atan eleman net ofsayt, bizim oyuncu sektirmeden önce hakemin bayrağını kaldırması gerekiyor..

edit: şöyle anı koyalım tam olarak..

Eklentiler:
offside.JPG
offside.JPG [ 31.81 KIB | 956 kere görüntülendi ]

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 21:20 

Gardrop yazdı:

3. golün sizin karşı tribünden çekilmiş bir videosunu izledim az önce ama şu an bulamadım :)
Bu dediğim videoda çok bariz bir şekilde ofsayt olduğu görünüyordu.
Sağlık olsun, tek korkumuz bizim takımın ne yapacağı belli değil, bu nedenle giden 1 puanı ileride aramak istemiyoruz. Maç sizinle olduğu için hakem hataları ile ilgili bizim taraftan fazla yazılmadı ama ciddi hakem hataları da olduğu barizdi.
Şampiyonluğunuz ise şimdiden hayırlı olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 23:06 

Kocaelili arkadaşlara misafirperverlikleri içi teşekkürler.
Zaten bizden çoğu arkadaş uzun uzadıya stad, tribün vs herşeyi yazmışlar.
Bir üst lig hayırlısı olsun size.bizde playoffa kalıp geçen sezon yaşadığımız şansızlığı yaşamayıp kendimizi bir üst lige atabiliriz umarım ki seneye yine karşılaşalım.
Buarada o karşı açıdan videoya bende denk geldim son goldeki ve bir üstteki postta koyulan fotoylada görüldüğü üzere ofsayt ve hakettiğimiz 1 puanı alabilirdik.
Sağlık olsun umarım o 1 puanı sezon sonu aramayız.
Körfeze selam olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 23:47 
Kullanıcı avatarı

Gol bencede ofsayt hakemler çok kötüydü, özellikle yan hakemler tribünlerin etkisinde çok kaldı. Adam taça bile bir şey kaldıramadı maç boyu.

Unuttuğum bir şeyi daha ekleyeyim dedim.
Patlatılan torpillere tek ıslık çalmadı tribünümüz. Hayatımda ilk defa iç sahamızda böyle bir şeye şahit oldum.
Eskişehir ile dostluk olmasına rağmen böyle şeylerde hep tepki gösterilmişti ama Karşıyaka’yı nasıl sevdiysek artık kimse ıslık bile çalmadı :)

Devre arası olduğunda tezahürata devam ettiniz yaklaşık 5 dakika.
Çoğu kişi tezahüratınıza eşlik etti ve genel yorumlar şu oldu adamlar mis gibi stadı buldu tabi bağırırlar :D

Sanırım bizim tribününün arası iyi olduğu karşılıklı seviyenin çok iyi durumda olduğu 2 takımdan 1.si Karşıyaka 2.si Ankaragücü.
Umarım uzun yıllar birlikte aynı liglerde oluruz, futbol sizinle güzel.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], cado1914, DeliMavi, fatihhan, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, inadına_körfez, karadeniz, kei, leonidis, monsher, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye