Zaman: 27 Eki 2021, 18:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor 3 - Karşıyaka 2
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 00:39 
Kullanıcı avatarı

Adamlığınıza hayran kaldım bir kez daha. Kazasız belasız dönün evinize inşallah beraber çıkıcaz.

Kuzey kale arka üstte takip ettim maçı.4.dk da girdik bir körfezim patladı ki noluyoruz falan oldum.
Tribünde skorun etkisiyle ilk yarı biz galip geldik 2.yarı Karşıyaka tribünleri 2-2 ile üstündü. Maratona vuran güneş milleti bayılttı sanırım.

Şunu çok net söyleyebilirim;
Körfezim bak işte, Basra Körfez’i şu 2 besteyi çıkar adam gibi bestemiz yok.
Karşıyaka’nın bestelerini kimler düşünüp emek verdiyse yüreğine sağlık büyük tribüncü.
Şöyle bir karşılaştırma yapabilirim adamların besteleri müthiş çoşkulu bizimkiler arabesk kaçıyor.

Tribününün kalabalıklığını hiç kullanamadık.
2.yarı bir kez bile körfezim bak işte söylenmedi.
Saldır Kocaeli, saldırsana kocaeli, yeni yeni besteler insanlar bilmiyor, birimiz kalana kadar.
Misafir tribün çoşkulu tezahürat ile gırtlak giriyor biz ise birimiz kalana kadar söylüyoruz.
Karşılıklı hiçbir tezahürat yapılmadı, oysa İzmir tribünlerinin en sevdiğim yanı besteleri karşılıklı söyleyebiliyorlar isim marmara tribünleri Sakarya Bursa ve bizde bu huy yok.

Oysa körfezim bak işteyi karşılıklı olarak söylesek müthiş olur bence.
Körfez gol gol gol tezahüratı kesinlikle maraton alt üst olarak değil ortadan bölüp sağ ve sol olarak söylenmeli, üst alt olunca ritm kayboluyor.
Ben ismetpaşada 5 dakika Körfez gol gol yaptığımızı bilirim, şuan 30 saniye sürmüyor.

Mehter hiç yapılmadı mesela.
Karşılıklı çok iyi oluyor aslında tribünü yönetenler bunu nasıl atladı anlamadım.
90 dakika boyunca hiç mehter duymadım.

Karşılıklı Körfez gol gol yapılmadı. Bunlar büyük ve önemli eksikler.

Karşıyaka tribünü ismetpaşa dahil texastan sonra bize gelen en çoşkulu tribünü sergilediler. Besteleriniz çok güzel.
Sadece 75. Dk da kaf kaf gol golü yapamadınız bir karışıklık oldu sanırım devamı gelmedi o dikkatimi çekti.
Birde bütün maç boyunca 1 kez bizim tezahüratı organze şekilde ıslıkladılar, bizim tribünler karşılıklı bağırırken.

Maç içinse yalan söyleyecek halim yok yenilelim istedim.
2-0 olduktan sonra hatta yanımdakilere döner bu maç dedim çünkü hiç iyi oynamıyorduk.
Ne zamanki maç 2-2 oldu Karşıyaka biraz bastırdı sonra kondisyon bitti, 80. Dakikadan sonra komple geri çekildi hatta zaman geçirmelere başladı o zaman dedim ki büyük hata yaptılar yiyecekler golü.
Zaten tek kaleye döndü maç son 10 dakika Karşıyaka takımı yorgunluğu çok belli oldu allah ne verdiyse geldik nitekim 3-2 bitti.
Galibiyeti hak etmedik, beraberlik msçın hakkıydı futbolun adaleti yok.
İnşallah beraber çıkıcaz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 06:26 

Kocaeli yazdı:
Dışarsan görenler bayılıyo şu tribünede tribün falan değil bu malesef
Yahu 3 gol attık bitane kasap yok pınarbaşı evlere şenlik berbat
Adamlar bizim yarı sahada saldırıyo haydi körfez tam zamanı şimdi
Ohoooo fitil oldum numaralıda.
10 bine oynadıgımız maçlar daha iyi tribün oluyo
Heee hepberaber dk 5 girdimiz körfezimde efsane oldu başka.
5 dk sessiz kaldık Ksk danda beklerdim ama onlar tercih etmedi ona şaşırdım biraz.

2008 de fener ismetpaşada bi tribün yapmıştı ondan beri gördüğüm en iyi tribün Ksk
Maratona çok gitmemiş olabilir sesleri ama
Uefa alttaydım ben beste çeşitliliği olsun arabesk besteler olsun fenaydı
Hee davuldaki arkadaşta çok iyiydi

Biz de sustuk baskan ilk 1 dakika anlamadik diyebilirim ama sonrasinda bagirmadik. Gercekten uzun uzadiya yazariz da sagolun hersey icin sizlerde. Tribun olarak daha iyisini de yapabilirdik. Takim gibi bizimde kondusyonumuz 75 ten sonra yalan oldu. Cesitli ilce ve kasabalardaki deplasman tribunlerinden sonra ilaç oldu şu tribun. Yeri ve yolu disinda stadiniz cok gecerli. Tribunu İsmetpaşa kivaminda oturtursunuz zamanla. 2.ligde gorusmek uzere ama bu Hakan Kuş denilen sahsiyetle zor bazi şeyler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 08:16 

Tek maçlık performanslar çok önemli olmasada karalayalım bir şeyler.
-Takım performansı olarak Kocaelispor'u bu kadar tutuk beklemiyordum.Lider takım oyunu oynayamadılar.Ambiyanstan dolayı olduğunu düşünüyorum.Son golü atan arkadaş gerçekten çok yetersiz geldi ama dediğim gibi tek maçlık bir yorum bu.Karşıyaka takımını bu kadar diri beklemiyordum.Gayet dirençliydiler.Mustafa Aşan'ın sağ tarafta oynaması garipti.Kalecileri çok değil çok çok kötü.
-1,000-2,000 arası kapasiteli deplasman tribünleri belli kültürü olan tribünler için bulunmaz nimet.Güzel performanslar çıkabiliyor.İkinci yarı çok sık geldi sesleri.
-Kocaelispor tribünleri benim için hayal kırıklığıydı maalesef.Sizin gibi potansiyelli tribünlerin en az probleminin olduğu zamanlar bu zamanlar.Üst liglere çıktıkça gerçekten problemler de büyüyor.Üzücü olan kısımsa doğal olarak hiç bir zaman eski stadınızdaki ambiyansı yakalayamayacak olmanız.Başarılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 08:16 

saffet8 yazdı:
Adamlığınıza hayran kaldım bir kez daha. Kazasız belasız dönün evinize inşallah beraber çıkıcaz.

Kuzey kale arka üstte takip ettim maçı.4.dk da girdik bir körfezim patladı ki noluyoruz falan oldum.
Tribünde skorun etkisiyle ilk yarı biz galip geldik 2.yarı Karşıyaka tribünleri 2-2 ile üstündü. Maratona vuran güneş milleti bayılttı sanırım.

Şunu çok net söyleyebilirim;
Körfezim bak işte, Basra Körfez’i şu 2 besteyi çıkar adam gibi bestemiz yok.
Karşıyaka’nın bestelerini kimler düşünüp emek verdiyse yüreğine sağlık büyük tribüncü.
Şöyle bir karşılaştırma yapabilirim adamların besteleri müthiş çoşkulu bizimkiler arabesk kaçıyor.

Tribününün kalabalıklığını hiç kullanamadık.
2.yarı bir kez bile körfezim bak işte söylenmedi.
Saldır Kocaeli, saldırsana kocaeli, yeni yeni besteler insanlar bilmiyor, birimiz kalana kadar.
Misafir tribün çoşkulu tezahürat ile gırtlak giriyor biz ise birimiz kalana kadar söylüyoruz.
Karşılıklı hiçbir tezahürat yapılmadı, oysa İzmir tribünlerinin en sevdiğim yanı besteleri karşılıklı söyleyebiliyorlar isim marmara tribünleri Sakarya Bursa ve bizde bu huy yok.

Oysa körfezim bak işteyi karşılıklı olarak söylesek müthiş olur bence.
Körfez gol gol gol tezahüratı kesinlikle maraton alt üst olarak değil ortadan bölüp sağ ve sol olarak söylenmeli, üst alt olunca ritm kayboluyor.
Ben ismetpaşada 5 dakika Körfez gol gol yaptığımızı bilirim, şuan 30 saniye sürmüyor.

Mehter hiç yapılmadı mesela.
Karşılıklı çok iyi oluyor aslında tribünü yönetenler bunu nasıl atladı anlamadım.
90 dakika boyunca hiç mehter duymadım.

Karşılıklı Körfez gol gol yapılmadı. Bunlar büyük ve önemli eksikler.

Karşıyaka tribünü ismetpaşa dahil texastan sonra bize gelen en çoşkulu tribünü sergilediler. Besteleriniz çok güzel.
Sadece 75. Dk da kaf kaf gol golü yapamadınız bir karışıklık oldu sanırım devamı gelmedi o dikkatimi çekti.
Birde bütün maç boyunca 1 kez bizim tezahüratı organze şekilde ıslıkladılar, bizim tribünler karşılıklı bağırırken.

Maç içinse yalan söyleyecek halim yok yenilelim istedim.
2-0 olduktan sonra hatta yanımdakilere döner bu maç dedim çünkü hiç iyi oynamıyorduk.
Ne zamanki maç 2-2 oldu Karşıyaka biraz bastırdı sonra kondisyon bitti, 80. Dakikadan sonra komple geri çekildi hatta zaman geçirmelere başladı o zaman dedim ki büyük hata yaptılar yiyecekler golü.
Zaten tek kaleye döndü maç son 10 dakika Karşıyaka takımı yorgunluğu çok belli oldu allah ne verdiyse geldik nitekim 3-2 bitti.
Galibiyeti hak etmedik, beraberlik msçın hakkıydı futbolun adaleti yok.
İnşallah beraber çıkıcaz.

Çok güzel bestelerimiz de var ama nedense böyle maçlarda girilmiyor. Gece gündüz karda kışta bir gaz ile girilse tribün yıkılır, kimsenin aklına gelmedi. Yada maraton süper ligden amatöre,yeşille siyah olsun bizim mezar taşımız gibi besteleri maç içinde hiç söylemedi. İzmit’in çocuğu herkese yeter bestesi bile bir kere söylendi, o da cılız kaldı. Numaralı, kale arka müthiş bağırmaya açtı, kullanılmadı. Karşılıklı Körfez gol gol 1 kere yapıldı. Mehteri de maraton bir kere kendi içinde yaptı. Bizim için en güzel yanı, en kötü halimizle bile kimseye esir olmayız.

Şu stadında yollarına artık bir çözüm bulun. 30 bin kişi eziyet çekti bugün. Gelen bir daha gelmem diyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 08:47 

Öncelikle bizleri en güzel şekilde ağırlayıp, elimizi cebimize attırmayıp mahçup eden, Park Pub'da güzel bir ortam hazırlayan İzmit'li arkadaşların abilerin hepsine çok teşekkür ederiz.

Sahadaki futbol herkesin gözüne hoş gelmiştir. İki takım da kazanmak için mücadele etti, biz kaybetmeyi hak etmedik, hatta bir tık daha kazanmaya yakın taraftık ama futbol şansı bizle olmadı. Kocaelispor'a şampiyonluğu hayırlı olsun.

Biz kendi adımıza son yılların en iyi tribünlerinden birini hatta belki en iyisini yaptık. İçerdeki maçlar da dahil olmak üzere. Kazanmışız kaybetmişiz hiç önem arz etmiyor, yeter ki her maç bu performansı sergileyelim.

Yeni statların gazabına İzmitliler de uğramış. Böyle statlar ev sahibi tribünü için büyük dezavantaj. Karşılıklı bağırmadıktan sonra ya da tüm maraton 10-12 bin kişi aynı anda eşlik etmediği sürece tribün yapmak imkansız, ki bunu yapabilecek tribün de yok şu anda Türkiye'de.

Üst liglerde görüşmek üzere.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 09:23 
Kullanıcı avatarı

nacnacnac yazdı:
Tek maçlık performanslar çok önemli olmasada karalayalım bir şeyler.
-Takım performansı olarak Kocaelispor'u bu kadar tutuk beklemiyordum.Lider takım oyunu oynayamadılar.Ambiyanstan dolayı olduğunu düşünüyorum.Son golü atan arkadaş gerçekten çok yetersiz geldi ama dediğim gibi tek maçlık bir yorum bu.Karşıyaka takımını bu kadar diri beklemiyordum.Gayet dirençliydiler.Mustafa Aşan'ın sağ tarafta oynaması garipti.Kalecileri çok değil çok çok kötü.
-1,000-2,000 arası kapasiteli deplasman tribünleri belli kültürü olan tribünler için bulunmaz nimet.Güzel performanslar çıkabiliyor.İkinci yarı çok sık geldi sesleri.
-Kocaelispor tribünleri benim için hayal kırıklığıydı maalesef.Sizin gibi potansiyelli tribünlerin en az probleminin olduğu zamanlar bu zamanlar.Üst liglere çıktıkça gerçekten problemler de büyüyor.Üzücü olan kısımsa doğal olarak hiç bir zaman eski stadınızdaki ambiyansı yakalayamayacak olmanız.Başarılar.

En az problemin olduğu zaman mı? Başkan senin bizim tribünün iç sıkıntılarından haberin yok anlaşılan. 3 senedir bu tribünün yaşadıklarını bir biz bir Allah biliyor. Neyse uzun ve karışık mevzular girmeyelim o konulara.
Bizler bu tribünün nirvana olduğu zamanları gördüğümüz için dün yapılan ve hatta son 3 senedir yapılan tribün vasatın vasatı.
Hep diyorduk adı sanı duyulmayan ilçe takımları ile oynuyoruz, deplasman tarafında 2 otobüs insan hep, şöyle sağlam bir taraftar gelirse rezil olur bu tribün diye. Dün aynı dediğimiz senaryo oldu. Yeni tribün sınıfta kaldı kardeşim. Biz bu işleri bıraktık bana bunlarla gelmeyin diyen tiplerin 10 sene sonra tribüne gelmesiyle siğirli değnek olacak zannedenler dün kendi sahalarında tribün nasıl yapılır görmüşlerdir umarım. Oradan buradan toplamasyon insanlarla ana kitle oluşmaz, istediği kadar eski tüfekler veya üni li müni li tayfa olsun, kemik tayfan tribünü bilmeyen ve birbirini tanımayan tiplerse o tribünü kimse yönetemez de götüremez de kardeşim.
Öyle küskenler unutsun gelsin kırgılıkları bir kenara bırakalım ayaklarını da liseliler yer geçicen o işleri.
Maça gelicek olursak bedavaya aldık maçı. İlk yarı üstündük ama ikinci yarı KSK'nin hakkıydı maç. 2-1 olunca dedim Derince versiyon 2 olucak heralde. Ama son sn.de bizim bal yapmayan arı attı nıhayet. KSK'li dostlarda gerçekten hepsi düzgün iyi insanlar var olsunlar bir tanesi yanımdaki locada izledi maçı bizim tribünde. Son gol de eleman yıkıldı be :? Tribün olarak da çok iyiydiler maç başı Körfezim Bak işte de bir kaldılar ne iş noluyor lan diye ama tribüncü kesimin aksiyonu farklıdır iyi toparladılar maç boyu da bizden de daha iyiydiler her türlü. Davanızda başarılar umarım arkamızdan gelirsiniz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 10:42 
Kullanıcı avatarı

Bu maçın hatırına 3-4 sene sonra ilk postumu atayım dedim.

Tüm renktaşların da belirttiği gibi Kocaeli taraftarına teşekkürler, Anadolu'nun ağırbaşlı düzgün taraftar profillerinin başında geliyolar bana göre. Seneler önce Kocaeli düşme potasındayken, ya da düşmesi kesinleşmişken İsmetpaşa'ya gitmiştik, dünkü duruşları neyse o gün de oydu.

Yıllardır tribünü, mazisi olan bir takımla denk gelmeyi özlemişiz, öyle ki devre arasında bile bırakmadık besteleri. Tribün anlamında iyidik bence, beste çeşitliliği, ara ara yapılan sağlam çıkışlar, devamlılık gayet güzeldi. 75'ten sonra anlamsız bir şekilde düştük, orda setten tekrar bir gazlama yapılsa devamı gelebilirdi.

Kocaelili arkadaşlar yanlış anlamazsa, pek beğenmedim Kocaeli tribününü, daha önce 4-5 kere Kocaeli'yi İsmetpaşa'da izlemekten kaynaklı heralde, biz onları maratonda 5 bin kişi çakılı bağırırken görmeye alışmışız. Genel olarak bizim taraftan gözüken Hodrimeydan pankartının altındaki beton alandaki grup sürekli bağırdı, onun haricinde tribünün diğer kısımları katılmadı tezahuratlara. Zaten bir maç başında, bir maç sonunda 2 kere tüm stad birlike bağırdı onda da gökgürültüsü gibi ses çıktı. Uzun süreli bağırılmayan dakikalar oldu, şampiyonluk stresinden kaynaklı da olabilir, ben pek anlam veremedim. Mutlaka çok daha iyilerini yapacaklardır o statta.

Sahadaki oyun vs pek ilgimi çekmiyor artık, senelerdir ne uzuyoruz ne kısalıyoruz, ama bizim takım gayet istekliydi sahada, stadımız yapılana kadar sportif anlamda pek konuşulacak bir şey yok bence. Arma nerdeyse orda olmaya devam ederiz sıkıntı yok.

Kocaelili arkadaşları tebrik ederim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 11:36 

Kocaelili arkadaşlara yaklaşımları ve misafirperverlikleri için çok teşekkürler, başlangıçtaki 2.dkya kadar bağırmamız için de kusura bakmayın, biz işi çözene kadar omuzomuza yeni bitmişti. Farkına vardık daha da geç kalmadan.

Bizim tribünün altında ve yanında oturan seyirciler gollerden sonra devamlı dönüp hareket çektiler, bir insan bu kadar sığır olabilir mi, 30 otobüs adam aranızdan güle oynaya tribünündeki insanlarla omuz omuza geçmiş, bu sahnelere şahit olmuşsun, oyuncular 2 tribüne el ele gitmiş, karşılıklı tezahuratlar var, lan olm bu kadar mı yabancı olursunuz dünyaya, kızdığım şey bize sövmesi ya da hareket çekmesi değil, kendi tribününü mahçup etmeye bu kadar meyilli olmaları. Yapma etme diye el kol hareketi yapıyoruz, sakin ol diyoruz daha da kuduruyo onu da anlamıyor. Kocaelili arkadaşlar ne yaparlarsa yapsınlar bunlara ne derlerse desinler, kesinlikle anlamayacak adamlar, belli bir partinin seçmeni gibi davranıyorlar.

Onun haricinde hodri meydan pankartının altında locaya girmiş 150-200 kişilik tayfa çok kıyak duruyordu, tam hayal ettiğimiz gibi :) Yalnız hodri meydanın stad yeri seçiminde bence büyük yanlışı olmuş. Kesinlikle ve kesinlikle üst kata geçmelilermiş ama koltukları da söktürmüşler. Çatıdan faydalanmanız lazım, Türkiye tribünlerinde Samsunla beraber tribün arkası açık olmayan stadyum sizde var. Bu akustikten çok iyi faydalanmanız lazım, o da alt katta olmaz beyler onu söyleyeyim. Bu akustik avantajından faydalanamayan çok tribün var( Bjk, gs, göztepe, fb gibi ). Ama sizde farklı, ses tribün arkasına gitmiyor çatıdan direkt sahaya doğru yöneliyo, hatta şöyle düşünün sizin eski kapalı, sakarya alisamiyen inönü kapalıları gibi.
Şunu sorucam körfezli arkadaşlara, bizim beste sözleri size anlaşılır geliyor muydu ( gelen videolarda baya iyi geliyo)? Neden soruyorum çünkü biz birtane bestenizin bile sözlerini anlayamadık, her şeyi geçtim 3 kere VATAN diye bağırdınız onu da anlayamadık. Alt katta ciddi akustik sorununuz var,ses statta yayılıyor, çatı çok yukarınızda kalıyor. Bir kardeş tavsiyesi olsun, umarım dikkate alınır, çünkü baya enerji harcayan bir insan var gibi görünüyordu, zıplamalarından ellerden kollardan anlaşılıyor, biraz boşa gidiyor gibi.

Futbolla ilgili söylenecek söz çok, ama klasik bir Karşıyaka bitirişi oldu.2-2 olduktan sonra kaçan goller, verilmeyen golden sonra tüm tribün biraz biliyorsak Karşıyaka 90+9 da falan gol yer dedi. Yedi de saolsun iki gözümün çiçeği, hiç yanıltmaz bizi.

Kocaeliye şampiyonlukları için tebrikler, kaybedince üzülmediğimiz bir maç oldu inanın. Yolunuz açık olsun, el ele kol kola süper lige birlikte yürüyelim inşallah.

En son Efe1912 tarafından 02 Mar 2020, 14:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 11:49 
Kullanıcı avatarı

Efe1912 yazdı:

Bizim tribünün altında ve yanında oturan seyirciler gollerden sonra devamlı dönüp hareket çektiler, bir insan bu kadar sığır olabilir mi, 30 otobüs adam aranızdan güle oynaya tribünündeki insanlarla omuz omuza geçmiş, bu sahnelere şahit olmuşsun, oyuncular 2 tribüne el ele gitmiş, karşılıklı tezahuratlar var, lan olm bu kadar mı yabancı olursunuz dünyaya, kızdığım şey bize sövmesi ya da hareket çekmesi değil, kendi tribününü mahçup etmeye bu kadar meyilli olmaları. Yapma etme diye el kol hareketi yapıyoruz, sakin ol diyoruz daha da kuduruyo onu da anlamıyor. Kocaelili arkadaşlar ne yaparlarsa yapsınlar bunlara ne derlerse desinler, kesinlikle anlamayacak adamlar, belli bir partinin seçmeni gibi davranıyorlar.

Bende sizin hemen alt kısmınızdaydım ilk yarıda. Ön tarafta bir arkadaş sürekli panoya vurup duruyordu, bende video çekerken bu ses videoları mahfetti :) bu tribünde genelde aileleri ile gelenler falan oluyor. Haliyle tribün kültüründen uzak oluyorlar. Ona aslında hareket yapıyorlardı. Bende 2. yarı diğer köşeye geçtim bundan dolayı.

İlk yarı size yakın olduğumdan ses müthiş geliyordu bana ilk yarı tribünü çok iyi yaptınız gibi geldi ancak başkaları 2. yarı daha iyiydi diyor ben diğer kısma geçtim oradan 2. yarı pek duymadım. Yere göre değişiyor sanırım. Maraton alttan bağırıldığında direk karşıya ve sahaya gidiyor ses. Sanki Eskişehir açık tribünü gibi, insanlar bağırdıklarını anlayamıyorlar senkron sorunu oluyor. Ama stadın komple bağıracağı besteler tercih edilse bu maçta müthiş tribün olurdu. İnşallah ilerleyen süreçte bunu çözerler henüz tribünü çözemediler. Zaten geçen sene farklı bir tayfa vardı tribünde bu sene farklı. Üste geçelim konusunda ya da kale arkaya geçme konusunda düşünceler var diye biliyorum. Bakalım düzelir inşallah.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 11:51 

Seneler seneler sonra bu maçın hatırına 2 kelam yazmak istedim.
Uzun zaman sonra tribün kültürü olan bir deplasman yapmak keyifliydi. Daha şehre girmeden armamıza ve bizlere gösterilen saygının ilginin değerli ve önemli olduğunu düşünüyorum.

Ülkede tribünleri bitirme noktasına gelen passolig vb uygulamalar, neredeyse tüm tribün gruplarında yaşanan değişimler ve ülkenin futbol ikliminin kaosuna rağmen bu kültürün gelişerek devamını görmek sevindirici.

Maça gelene dek şehirde bizi gören herkes selam verdi yardımcı olmaya çalıştı hepsine eyvallah... Çok kişi yazmış zaten stadın ulaşımı ve konumu gerçekten sıkıntılı ama bir süre sonra çevresel düzenlemeler yapılır ve kolaylaşır umarım. Deplasman tribünü hem büyüklük hem de açı olarak stada hakim konumda olduğundan sağlam gelen gruplar İçin avantaj yaratıyor. :P

Maça gelince daha yola çıkmadan skorun önemsiz olduğu ve muhtemelen beraberlikle biteceğini düşünen çoktu. 2 saçma gol yedik ve takım o atmosfere ancak 2-0 olunca reaksiyon verebildi. İlk yarı bizim gördüğümüz bir penaltı pozisyonu ve 6pastan dışarı vurulan bir kafa vardı.
Sahadaki oyun bir yana gayet etkili, devre arasında bile güzel bağırdığımız ve keyif aldığımız bir noktada kapattık.

2.devre başında beraberliği yakalayıp ardı ardına pozisyonları kaçırırken baya iyi yüklendik tribün olarak ki o dilimde karşı tarafta kavga vs sebebiyle neredeyse hiç ses çıkmadı ya da bize ulaşmadı...

Son dilimde oyuncuların yaptığı saçmalıklar biraz gerginlik yaratsa da duruşu olan tribünleri 3 5 kısının saçma tavırları bozamadı. :idea: :idea:
Kocaelispor'a şampiyonluğu hayırlı olsun.

Emeği geçenlere teşekkür ederken ulusal kanalda 4.lig maçını canlı yayında izletecek kadar köklü iki tarafa da helal olsun denir.

SONUNA KADAR SONSUZA KADAR SADECE KARŞIYAKA....

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, kenzel, lacivertACAB, Moskov1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye