Zaman: 09 Ara 2021, 05:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Alagöz Holding Iğdırspor 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 00:33 
Kullanıcı avatarı

USAKSPOR64 yazdı:
Iğdır'a sadece maçtan maça geliyorlar sanırım. Bayrampaşa maçını hafta boyunca Kocaeli'nde yaptılar.İskenderun maçınads Ankara'da hazırlandılar.

En büyük sıkıntımız bu zaten.

Takım hiç gelmedi ığdıra. Ne tesis var stad. Bitmek uzerelerer nasipse 23 Ekim'de yomra maçını ığdır da oynayacagiz.

2.5 aydır otelden otele gidiyorlar daha şehri bile görmediler. Her mac deplasman havasında oluyor ic saha da ki maçların kupa dahil 2 sini van da 2 sini ankara sa oynadık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2021, 18:40 

Bizim Batuhan Iğdır'da da gollere devam ediyor. 4 gol 1 asist yapmış. 1.Lig'e gelir derken 3.Lig'e gitmesine çok şaşırmıştım. Bizde kariyeri zirve yapmıştı, daha sonra Trabzonda çok iyi istatistik ile oynadı. Süper Lig'de bile oynayabilirdi bence. Maçlarınızın özetini bulabileceğim yer var mı? Batunun gollerini merak ediyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2021, 17:25 
Kullanıcı avatarı

Gekke yazdı:
USAKSPOR64 yazdı:
Iğdır'a sadece maçtan maça geliyorlar sanırım. Bayrampaşa maçını hafta boyunca Kocaeli'nde yaptılar.İskenderun maçınads Ankara'da hazırlandılar.

Takım hiç gelmedi ığdıra. Ne tesis var stad. Bitmek uzerelerer nasipse 23 Ekim'de yomra maçını ığdır da oynayacagiz.

2.5 aydır otelden otele gidiyorlar daha şehri bile görmediler. Her mac deplasman havasında oluyor ic saha da ki maçların kupa dahil 2 sini van da 2 sini ankara sa oynadık.
Bu tarz takımlar genelde çıkışı sezon ortalarında yaparlar bana çok süpriz gelmedi Iğdır'ın durumu aslında ama başka özel bir durumları varmış. Düzensizlik uyumsuzluk oluşturur.

Söylediğine göre bu hafta Iğdır'da çalışmalar başlıyor.Birkaç hafta sonra Iğdır ritmini bulur tahminimce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 23:39 
Kullanıcı avatarı

banbangümgüm yazdı:
Bizim Batuhan Iğdır'da da gollere devam ediyor. 4 gol 1 asist yapmış. 1.Lig'e gelir derken 3.Lig'e gitmesine çok şaşırmıştım. Bizde kariyeri zirve yapmıştı, daha sonra Trabzonda çok iyi istatistik ile oynadı. Süper Lig'de bile oynayabilirdi bence. Maçlarınızın özetini bulabileceğim yer var mı? Batunun gollerini merak ediyorum.

Alagöz Holding Iğdırspor fk youtube kanalimizda var.
Trt kurdispor facebook sayfasinda da özetler mevcut.

Batuhan gol atıyor ama attığınin katı kadar da kaçırıyor halen ritmini bulamadı maalesef.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 23:41 
Kullanıcı avatarı

Ordu yazdı:
Gekke yazdı:

Bu tarz takımlar genelde çıkışı sezon ortalarında yaparlar bana çok süpriz gelmedi Iğdır'ın durumu aslında ama başka özel bir durumları varmış. Düzensizlik uyumsuzluk oluşturur.

Söylediğine göre bu hafta Iğdır'da çalışmalar başlıyor.Birkaç hafta sonra Iğdır ritmini bulur tahminimce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yomra maçını da Ankara da oynadık 3-1 aldık bu hafta çarşamba deplasmanindan sonra 2 Kasım da nihayet şehire dönüyor takım. 7 kasim da Yeşilyurt maçını sahamizda oynayacağız. Yavaş yavaş ritmimizi buluruz diye düşünüyorum hoca değişikliği de iyi geldi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2021, 10:17 
Kullanıcı avatarı

Nihayet takım ığdıra geldi müthiş bir karşılama da oldu ilk macimizi da 1-0 kazanarak galibiyet serimizi 3 e çıkardık.

Batuhan, mesut , hakan, ilker gunaslan, polat gibi oyuncularımizda sakatliklarindan ötürü oynayamadilar. Bu hafta kritik düzce deplasmani var yenilmeden gelirsek güzel olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2021, 10:30 

Askerliğimi hatırlatıyor bana Iğdır.5.Hudut Alayı.Güzel günlerim geçmişti halkını da seviyorum.İnşallah başarılı olurlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2021, 23:05 
Kullanıcı avatarı

Lular yazdı:
Askerliğimi hatırlatıyor bana Iğdır.5.Hudut Alayı.Güzel günlerim geçmişti halkını da seviyorum.İnşallah başarılı olurlar.

Teşekkürler , inşAllah.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 13:25 

Iğdırspor Kocaeli'de kamp yapacakmış oradan artık maç neredeyse oraya geçilecekmiş şaşırdım açıkçası daha öncede Kocaeli'de kamp yaptılar ama zor yani takımın işi her hafta göçebe gibi olacak

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 17:16 
Kullanıcı avatarı

ığdırspor baya ses getirdi kadrosuda iyi 3.ligden çıkarlar gibi geliyor bana. hedef 2.ligde sabit kalmakmı yoksa daha yukarımı bilemiyorum.

kendi şehirlerinde oynasalar çok iyi deplasman olurlar. oraya direk uçak yok van veya kars tan otobüs yolculuğuda var. yani bu avantajlarını kullansalar aslında çok zor deplasman olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye