Zaman: 19 May 2021, 00:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kırmızı Grup 2.Hafta | Sakaryaspor - Eyüpspor
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:09 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır böylesi bir hakem izlemedim.Yazıklar olsun.Sakaryanın golü öncesi faul var.Atağımız olmayan ofsayt ile 2 kez kesildi.Kontra ya çıkıyoruz Umut vadeden atak sarı kartı olan oyuncu faul yapıyor ikinci sarıdan kırmızı çıkması lazım itiraz yüzünden bize kırmızı veriyor.İtiraz eden kaptan.Alt ligler kimlere emanet.Yazıklar olsun.
Biz Sakarya dan daha iyiydik ve galibiyeti kaçırdık.Yazık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:11 

maç 1 1 bitti kendi evimizde 1 puanı çok zor kurtardık eyüp takımı bize göre lige çok daha sağlam hazırlanmış bizde berk sahada var mı yok mu belli değil ali özgün bu haftadan itibaren forvette kesinlikle 11 de başlamalıdır onun haricinde 3. forveti kesinlikle alması lazım yönetimin berk ismail 3. forveti olmalı bu takımın adama rüzgar üfürse uçuyor abi adam böyle bişey yok yani :roll:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:34 
Kullanıcı avatarı

charlie2014 yazdı:
Ben burda Eyüpsporun kadrosu Sakaryaspordan 3 adım daha önde dediğimde bazı Sakaryalı arkadaşlar üzerime çullanmıştı.Sakaryasporla bir sorunum yok.Türkiyenin ayakta kalan çınarlarından ve yeri kesinlikle bu ligler değil ama 2+2=4 eder.Eyüpspor kadro olarak Sakaryadan çok daha iyi bugunkü maçta bunu gösterdi bence.

Hakem maçı kaldıramadı takdir haklarını Sakaryadan yana kullandı ve Eyüpsporun 3 puanını gasp etti bence ama moral bozacak birşey yok.2 takımada maçtan önce sorsalar 1 puana okey derlerdi.Eyüpspor bu ligi silip süpürür oyüzden bişey kaybetmedi.

Henüz daha 2.hafta takımlar hazır değil tabiki ama sakaryanın hücumsal anlamda eksiklikleri var ve transfer sart gibi duruyor.Bizim göze batan aksayan bi yanımız yok.Timuru takıma monte ettik mi daha diri oluruz.

Sakarya transfer yapmazsa işi zor.Karacabey ve turgutlusporda çok diri takım olmuş.Herkes Sakarya/Eyüp mücadelesi bekliyor ama bence sürpriz bi takımla liderlik mücadelesi vericez.

Bugünlük haklı çıkmış hissetsen de daha hiçbir şey belli değil. Eyüp net daha iyi hazırlanmış ama kadro olarak bizden üstün olduklarını düşünmüyorum. 20-25. hafta gibi aklıma gelirse tekrar alıntı yaparız bu yazdıklarımızı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 18:42 
Kullanıcı avatarı

Eyvallah başarılar size de. Hakeden çıksın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 19:02 

Her sene Sakarya maçından sonra hakem tartısıyoruz. Bugun son noktaydı cidden.Sakaryasporun camia olarak bunlara ihtiyacı yok.İki tarafada başarılar iyi olan kazansın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 19:19 
Kullanıcı avatarı

ilkinsan yazdı:
Her sene Sakarya maçından sonra hakem tartısıyoruz. Bugun son noktaydı cidden.Sakaryasporun camia olarak bunlara ihtiyacı yok.İki tarafada başarılar iyi olan kazansın.

Çok haklısın fakat bu çok farklıydı.Kötü ve taraflı olmak nedir? Nasıl uygulamalı gösterilir ?
Hakem seminerinde ders olarak okutulur.
Sakaryalı oyuncular bile şaşırmışlardır.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 20:24 
Kullanıcı avatarı

Geçen yıl 11 e giremeyen taşkın ve oynadığı tüm maçlarda batıran Okan Eyüpte iken hiç bir Sakaryasporlunun Eyüp daha iyi demesini beklemiyorum zaten de bugün bizden çok daha hazır bir Eyüp vardı. Ayrıca 2. Bölgede en az 10 top kaybı yaşadık. Eyüp presli futbolunun meyvesini yedi. Biz 1 puan kazandık Eyüp 2 puan kaybetti bugün sahadaki futbolun özeti buydu.

Berk gerçekten 3. Forvet bile olamaz bu takımda. Ali biran önce dönüp formayı almalı yoksa hiç bir maçı rahat izleyemeyeceğiz bence.

Ligin henüz başı umarım en kısa sürede toparlarız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 21:17 
Kullanıcı avatarı

Takımı hiç beğenmedim.
Sezona çok geç başlamanın acısını çekiyoruz.Takım fizik olarak çok kötü.
Eyüp fizik olarak bizden çok daha iyi bir takımdı bugün.Fakat ben kalite olarak iki takımıda benzer gördüm.

Bu arada Yasin Yener neden kadroda değil?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 23:37 
Kullanıcı avatarı

Yazık oldu hakem çok fiyaskoydu.sakaryanın biraz daha zamana ihtiyacı var inşallah bu ligten beraber çıkarız.tüm tatangalara selamlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 00:48 
Kullanıcı avatarı

Okan baydemir, taskın ilter, onur eriş.. Eyüpte bu isimleri görünce sampiyonluk ümidim artıyor samimi söylüyorum. Hepsini canlı izledik, ufak tefek katkıları olur ama ezip geçecek silip süpürecek bi kadro bunlardan oluşmaz. Bence kadrodaki en iyi isim sadık baş. Kendi takımımda da görmek isterdim. Bugun de çok iyi oynadı, ona ayak uyduracak bir tane daha oyuncu olsaydı kazanmıştınız. Yasin yener mesela.. nasıl oynatılmıyor ben de merak ettim. Taha ise gününde değildi. Forma girdi mi çok iş yapar bu grupta. Ama kaç senedir bu ligdeyiz az çok kesiyoruz artık mevzuyu. 3 4 adım önde olan bi durumu hiç yok eyüp'ün. Bugünkü kötü oyunumuza rağmen aynı fikirdeyim.. Hakeden şampiyon olur umarım. İyi dilekleriniz için herkese teşekkürler başarılar....

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Ayaz, bayern, Bhecfbs, Bing [Bot], birkarasevda, carsili1903, corendon, deniztarafı, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hamitbey07, Hep YEK, ilrimed, Jason, KafalarTam35, kasadaparayok, kenzel, kizilakrep, May17, mecbur, Oguzzz1903, sıfıryedi1966, Stabil35, Susuzdede35, Süleyman7AS, tribün35, Viola, vodoo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye