Zaman: 20 Eyl 2021, 23:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sakaryaspor 2020/2021
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2020, 14:36 
Kullanıcı avatarı

Henüz mac bitmedi ama Ismail Hoca bu mac sonrasi gider, yerine gelen ile ufak tefek kipirdama olur puan farki tam kapaniyor gibi dururken yeniliriz fark tekrar acilir. Sonra bir teknik direktör daha degisimiyle Saban hoca ile play-off´a katiliriz ve bu sefer degisiklik olsun diye finalde degil de yari finalde eleniriz.

Sonra Baskan istifa eder, ama kongre yeni sezon baslamina 4 hafta kala gerceklestirilir. Ilk oturumda cogunluk saglanmaz, ikincide ekrem yücenin sectigi adam Baskan olur. Sonra son dakika transferler, sovlar.

Sezon basi yine puan kayiplari ve "hazir degiliz" cümleleri... en cok koyan da alistik be abi....

Gurbetçi Tatanga

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2020, 14:42 
Kullanıcı avatarı

Maç daha bitmedi ama Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Ulan şampiyon olacağız derken sonuncudan 4 yemek nedir karaktersizler, bu dakikadan sonra puan çıkarsanız ne olur bu maçta!

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2020, 15:33 
Kullanıcı avatarı

3. lig seviyesindeki gruptan da çıkamıyorsak çok zorlamamak lazım. salın gitsin gerçekten. yemin ediyorum hendeksporu falan koysan şu gruba ilk 3'teydi şu anda.. kadrodaki isimler rakip bir takımda olsa, çıkar takır takır oynar, biz de izlerken ulan ne adamlar var falan derdik eminim. bize gelen yanına pas atamaz oluyor. sistem yok bam güm oyun oynuyoruz.

bugün kadrolar açıklanıyor rakip bodruma bakıyorum. sadece bir tane göze çarpan ozan sol var. başka da bi numaraları yok. adam gelip hattrick yapıyor. bizde kadroya giremez.
çağrı ortakaya karagümrükte ahtapot gibi adamdı bizde ne oynadığı belli değil. sağ bek falan yapıyoruz adamdan. aynı şekilde devrim'le mehmet'i 1.lige koy gram sırıtmaz, (ki öyle de oldu) bu ligde kimde oynasa fark yaratırlar bize gelince sıradan adam olup çıkıyorlar. bu seneye kadar kadrolar hep kötüydü. hep takıma suç bulduk ama şu an durum gerçekten çok başka. bu takımın niye oynamadığını iyi araştırmak lazım. arka arkaya 2 tane maç kazanmadılar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2020, 23:59 

darkgreen yazdı:
3. lig seviyesindeki gruptan da çıkamıyorsak çok zorlamamak lazım. salın gitsin gerçekten. yemin ediyorum hendeksporu falan koysan şu gruba ilk 3'teydi şu anda.. kadrodaki isimler rakip bir takımda olsa, çıkar takır takır oynar, biz de izlerken ulan ne adamlar var falan derdik eminim. bize gelen yanına pas atamaz oluyor. sistem yok bam güm oyun oynuyoruz.

bugün kadrolar açıklanıyor rakip bodruma bakıyorum. sadece bir tane göze çarpan ozan sol var. başka da bi numaraları yok. adam gelip hattrick yapıyor. bizde kadroya giremez.
çağrı ortakaya karagümrükte ahtapot gibi adamdı bizde ne oynadığı belli değil. sağ bek falan yapıyoruz adamdan. aynı şekilde devrim'le mehmet'i 1.lige koy gram sırıtmaz, (ki öyle de oldu) bu ligde kimde oynasa fark yaratırlar bize gelince sıradan adam olup çıkıyorlar. bu seneye kadar kadrolar hep kötüydü. hep takıma suç bulduk ama şu an durum gerçekten çok başka. bu takımın niye oynamadığını iyi araştırmak lazım. arka arkaya 2 tane maç kazanmadılar.

beni yanlış anladınız belki ama sakaryadaki olayı 1 ay önce yazdım ben..

benim sakaryaspor ile ilgili duydugum..takım içerisinde 4 e ayrılmış bir gruplaşma varmış..takımın basarılı olamamasının sebebi bu bence..ben bunu 700 km uzaktan ve . duyuyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2020, 00:33 

antalyaspor altyapısından 5 futbolcu oynadı bodrumsporda..kaleci 17 yasındaydı..antalyaspor takımından kiralık..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2020, 08:30 

FONTE yazdı:
antalyaspor altyapısından 5 futbolcu oynadı bodrumsporda..kaleci 17 yasındaydı..antalyaspor takımından kiralık..

Yalnız kaleci ( Gökdeniz ) Antalyaspor altyapısından bir oyuncu değil. Kendisi Samsunspor'un altyapısından yetişmiş bir oyuncu. Zaten 2018 yılından beri profesyonel. Antalyaspor daha 2 ay önce transfer etti. 15 gün sonra 19 yaşına girecek.

Kendisi Umut vaat eden bir kalecidir...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2020, 11:40 
Kullanıcı avatarı

FONTE yazdı:
darkgreen yazdı:

beni yanlış anladınız belki ama sakaryadaki olayı 1 ay önce yazdım ben..

benim sakaryaspor ile ilgili duydugum..takım içerisinde 4 e ayrılmış bir gruplaşma varmış..takımın basarılı olamamasının sebebi bu bence..ben bunu 700 km uzaktan ve . duyuyorum

hocam yanlış anlaşılacak bişey yok gruplaşma olduğu, takımın içerisinde sorunlar olduğu açık. ama benim anlamadığım bunun çözülemeyen bi sorun haline gelmesi. aylardır bu oyuncularla birlikte zaman geçiren yöneticilerin veya teknik heyetin nasıl bu işi halledemediği. ulan bir kuruş para ödeyemezken alışkındık bu işlere de herkesin parası bir şekilde yatıyor. hem de iyi paralar ödeniyor. hala bu tripler, gruplaşmalar, oynamamalar çok dokunuyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2020, 13:20 
Kullanıcı avatarı

Kazandığımız Pazar maçından sonra hocayı kovalım demiştim vakit kaybettik. Futbolcu grubundan ise tiksiniyorum. Yeni gelecek hoca ile birlikte çıkışa geçerlerse de karaktersizler, bu şekilde ruhsuz oynamaya devam ederlerse de karaktersizler. Benim için bu futbolcu grubu gözümde bitmiştir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2020, 15:57 

Şu grupta Sakaryaspor’un fark yapması lazımdı.

Grup şansı varken Sakarya’nın bu fırsatı kaçırmaması lazım ama nasıl böyle bir mağlubiyet alabiliyor ilginç...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2020, 20:39 

ShaneFalco yazdı:
FONTE yazdı:

Yalnız kaleci ( Gökdeniz ) Antalyaspor altyapısından bir oyuncu değil. Kendisi Samsunspor'un altyapısından yetişmiş bir oyuncu. Zaten 2018 yılından beri profesyonel. Antalyaspor daha 2 ay önce transfer etti. 15 gün sonra 19 yaşına girecek.

Kendisi Umut vaat eden bir kalecidir...

samsundan transfer doğrudur.alt yapıya transfer edildi.bodrumspora gönderildi..simdi sansunda 2004 bir futbolcu daha varmış onuda transfer edecekler..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, Baskentli5506, Bing [Bot], faris87, Google Adsense [Bot], Hydrozn, kenzel, kirmasti16, Majestic-12 [Bot], memduhbaskan, network

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye