Zaman: 16 May 2022, 18:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj

Mesaj Başlığı: Sorare
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2022, 20:20 

Mantığı normal fantezi futbol /sosyal ligi gibi.. oyuncaların gerçek performansına göre takımın puan kazanıyor. Fantezi futboldan farkı ethertum tabanlı olarak gerçek anlamda para yatırıyorsunuz ve ciddi anlamda para kazanıp birikim ve yatırım yapabiliyorsunuz.. takımlar 5 karttan oluşuyor ve katılabilecek birden fazla farklı çeşitte lig bulunuyor.

Daha şimdiden belli başlı kartlar çok yüksek miktarlardan satılmaya başlanmış, 400 bin euroya mbappe kartı bile mevcut. Tabi bununla beraber 3-4 Euroluk oyuncu kartları da mevcut .. yakın zamanda bu fiyatlara kart bulunamayabilir tabi.. Avrupanın bir çok ligi ile resmi anlaşması olan Sorare Türkiye ligini de kapsıyor ve bir çok ünlü futbolcu bu platformda yerini aldı , kendi kartlarını alıp yatırım olarak değerlendiriyor..

Son haftalarda kart fiyatları yüzde 300 yükseldi ama henüz çok bilinmediğinden halen girmek için bir fırsat olduğunu düşünüp buradan sizleri bilgilendirmek istedim.. Bir bakıp incelemenizi tavsiye ederim.. yakın zamanda Türkiye'de ki bütün kafelerde ve kıraathanelerde konuşulmasını beklediğim konu.. Oyuna bir referans linki ile girmenizi tavsiye ederim çünkü 5 kart alımından sonra hem siz hem de referansınız ücretli bir kartı ödül olarak kazanabiliyorsunuz.. kendi linkimi aşağıya bırakıyorum.. bu linkten ücretsiz üye olabilirsiniz.. bu linkten girmeseniz bile başka bir referans linki ile girmeniz sizi avantajlı kılacaktır.. Ayrıca sorularınız olursa özelden cevaplayabilirim..

sorare.com/r/ozguroner

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altmisbirbucuk, Bing [Bot], devrimciTS, erlikhan, forzangara, Google Adsense [Bot], Offenbach, reddern

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye