Zaman: 28 Tem 2021, 07:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 486 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 13:27 

kongreler yine haziran'a ertelenmiş. çocuk oyuncağına döndü şu olay. bırak herkes stadyumunda açık havada yapsın bitirsin, çoğu yönetim bırakmak için gün sayıyor zaten. kulüplere zaman kaybından başka bişey değil.

fatih mert sonrası faruk koca da çekildi. bu akşam programda şöyle bi özeleştiri verir çekilir tahmin ediyorum.

son olarak da bi duyumum falan yok ama bu iş osman gazi kandaş'a doğru gidiyor bence. ağcabağ'ı camia bir türlü sahiplenemedi, yiğiner'in dönmesi ortalığı bulandırır, diğer adaylardan ciddi birileri yok.
kandaş en az bu yönetim kadar ankaragüçlü, siyasi bağlantıları var ama başkanlık çok ayrı mevzu. inşallah başarabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 13:29 

Eskiler Bekara karı boşamak kolay derler, taraftarda o gelmesin bu gitsin, amatöre düşsek kaldırımda destekleriz,gibi klişe lafları kolayca sallıyor,ama gerçek olan bu kulübün yaşaması ve yarışması için maddi güce ve futbol aklına sahip olması gerekir ,duyguları ve siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak kim ve hangi parti taraftarı olursa olsun kimseyi dışlamamalı ve küstürmemeliyiz bu lükse sahip degiliz, bu yönetim sportif açıdan çok kötü sınav verdi dogru ama maddi sorunların büyük kısmını bu adamlar çözdü 1. ligde paran yoksa sürünür durursun onun için kimseyi küstürmemeliyiz ortak akılla herkesi kapsayan yeni bir yönetim kurulur tekrar süper lige çıkarız inşallah

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 21:11 
Kullanıcı avatarı

Alabileceğiniz tüm sponsorları yanınıza alın çıkın hemen, kadroyu çok dağıtmadan selamlar başkente tüm Ankaragüçlü güzel dostlara.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 21:48 

Bunların döneminde MKE 17 milyon lira para vermiş. Neler geldi kulübe. Biraz futboldan anlayan adamlar olsaydı kim bilir neler olurdu...
Esir:160 milyon bağış,125 milyon borç gelmiş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 22:02 

Ankaragücü büyük camia umarım çıkarsınız hemen.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 08:42 

o onu demiş, bu yüzden takım düşmüş falan olan oldu. ben dünkü programı sadece bu sezona takım nasıl girecek tek bunun cevabını bekllyordum, durumu da öğrenmiş olduk.

- sözleşmesi devam edenler küme düşünce ayrılır maddesi var ama kulübe belli bi para ödemeleri gerekiyor. alper borven kitsiou falan hepsi gidici gözüküyor.
- yasak olmaması için 20 milyon net bi para ödenmesi lazım.
- eldeki oyunculara 20-30 milyon ödenmesi gereken para var ama ayrılanlar, satılanlar, kalanlarla beraber 10-15 milyon bi para ediyor galiba, ödenmezse de bu yaz transfer dönemini etkileyecek bi borç değil. en kötü oyuncular fesheder gider, arkasında ağlayacağımız 1 tane adam yok zaten.
- adam akıllı en istekli aday ağcabağ gibi gözüküyor, kaç kere koca’yı aramış, sonunda görüşmüş falan. kesin aday olacağını anladım. osman gazi kandaş ona sorayım bi başkasıyla görüşeyim falan kaynak bulmaya çalışıyor. görüşeceği kişileri de az çok tahmin ederiz zaten. diğer başka bi adayın lafı geçmedi.
- kulübün borcu 270 milyon. 80’i müteahhit Mustafa akan’a, 50’si koca’ya, 40’ı atalay’a. kulüp tamamen yapay borçlandırılmış. adam açık açık bu paraların ödenmemesi lazım, bunlar gerçek değil demeye getirdi.

sonuç olarak 40-50 milyon bulabilen adam sıfır sıkıntıyla bu sezon kafaya oynatacak bi takım kurabilir. sadece atakan’ı 2 milyon Euro’ya satabilsen çoğu derdi çözüyor. ayrılacaklardan da 3-5 ne koparırsak futbol ailesine bi borç sorunu olmaz. ağcabağ’ın almanya’da aldığı işleri düşününce en eli güçlü isim o gibi gözüküyor. yiğiner tayfasının bi etkisi kalmadıysa tabi. ağcabağ gelirse ismail kartal banko hoca olur, değişik ilginç bi sinerji oluşabilir.

sonuç olarak yönetim başarısızlığının farkında, zaten koca dışında bi yönetimin olmadığını anlamış olduk. hiçbirinin bi etkisi yok, faruk koca şart şurt koymadan şu enkazı benden alın da kim alırsa alsın havasında. yani gelecek adamlara zorluk çıkarmamaları ve kuruşu kuruşuna gelmek isteyen adaylara bi dosya hazırlamaları da güzel. gelen adamların vay ben bunu bilmiyordum bu borcu görmemiştim deme ihtimali yok. al kardeşim diyor, yasak için bu kadar topçulara bu kadar, acil ödenmesi gerekenler şunlar diye raporu her isteyene gönderiyorlar.

bakalım hayırlısı artık.
tek korkum 10 haziran’da Yeni yönetim belli olacak, o zamana kadar belirsizlikten faydalanıp elden oyuncu kaçırmamız. madem bu pinto kitsiou borven gidecek, versin 300-500 bin tl ayrılsın. ben paramı almadım diyip ayrılsalar yeni yönetimin elindeki en büyük sıcak para kozunu kaybederiz.

En son kubrick tarafından 19 May 2021, 08:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 08:47 

Dün programı izlerken fatih mert tamer açar adına ben utandım mümkünse bir daha kapısının önünden geçmeyin kardeşim ankaragüçlülüğünüzde sizin olsun bizden eksik olsun

takımı topçusu kocası menajeri birbirine girmiş haftalar boyu güç çekişmesi dönmüş resmen bedavaya düşmüşüz başkanlık koltuğuna oturtulan şahıs ortalarda yok kimseye gık diyememiş yapamayacağın işin altına niye girdin kardeşim al rezil kepaze olduğun yanına kar kaldı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 12:09 

Dün faruk Kocayı dikkatle izledim ve aklıma Nurettin Çarmıklı ve yönetimi aklıma geldi bu adamları olmadık hakaretlerle gönderdik, o zamandan beri kulüp belini dogrultamadı ve tarihi hata yapıldı, bugün de durum aynı o günlere benziyor,adam çıktı çok açıkca durumu ortaya koydu,bu adamı küstürüp gönderince elimize ne geçecek anlamıyorum bence bu adamın maddi gücünü futbol aklıyla birleştirip daha güçlü olabiliriz ama takıma üç kuruş faydası olmayanların sesi bütün mantıklı düşünceleri yok ediyor sözün özü bu adamı elden kaçırmamalıyız sonra çok ararız

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 12:49 

Herkesin görüşüne saygım var ama hala Faruk Koca'yı desteklemek komik geliyor bana. LinkedIn ile futbolcu arayan adamlardan bahsediyoruz. Üst üste bu kadar yanlış şey yaptılar. Neredeyse her şey yanlıştı. Twitter'da Faruk Koca bırakmasın diye paylaşım yapıyor birçok kişi...
Bence ekonomik olarak da başarılı değiller. Borcu borçla kapattılar ve biz bu adama da borçlandık şimdi. Mustafa Akan'dan sonra Faruk Koca borçları oldu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 13:16 

Faruk Koca ben herşeyi dogru yaptım demiyor sportif açıdan biz bu işi beceremedik diyor ama maddi açıdan yapılan eleştireler katılmıyorum adam herşeyi açıkca söylüyor ve söyledikleri şeylerin çogu sonuna kadar dogru ve samimiyetine inanıyorum bu adam yönetimde olmalı mali işlere bakmalı zaten oda sportif işlerden anlamadıgını söylüyor böyle mali gücü olan adamları küstürsek elimize ne geçecek anlamıyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 486 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, inadına_körfez, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye