Zaman: 29 Tem 2021, 18:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 509 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 02:03 
Kullanıcı avatarı

phonix yazdı:
Mayıs'ın sonunda genel kurul var, yönetim çok büyük ihtimalle değişir. Bununla birlikte 280 milyon TL borç var. Fifa'da bekleyen 3 futbolcu dosyası var. Çok büyük ihtimal transfer yasağımız olmaz ve zirveye oynayacak bir takım kurulur.
Ankaragücü'nün olması gereken yer süper ligdir. Umarım en kısa sürede döneriz.

Geçmiş olsun arkadaşlar.
Bu super lig cidden borc eritme ligi değil borç katlama ligi.
4 kulüp haricinde de o lige çıkıp düşen her kulüp bu aci recetelerle karşılaşacak.
Alt yapın iyi olacak abi, çakalı çukalı kulübün icine sokmayacaksin.
Gelir getirici projeler ureteceksin, tribunlerinde sağlamsa ( ki maalesef salgın surecindeyiz)borclari azaltıp alt liglerde tingirdayacaksin abi.
Hakkınızda hayırlısı. Bende ilk seneden kafayı zorlayacaginizi düşünüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 02:23 
Kullanıcı avatarı

gecmis olsun, hosgeldiniz demek isterdim ancak biz insallah cikiyoruz, her sey gonlunuzce olsun...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 04:18 
Kullanıcı avatarı

biz nasıl ali aya trabzonda ligde kaldığımızda siktiri çekemeyip ertesi sene yine onun yönetiminde göz göre göre bağıra bağıra alt lige düştüysek ankaragücü de aynı şekilde fatih mert isimli arkadaşa ilk düşürdüğünde siktiri çekemedi.

bunun da bedelini aynı biz gibi küme düşerek ödedi, geçmiş olsun ama daim olmasın, genelde ilk sene iddialı kadrolar kurar süper ligden düşen takımlar, çıkamadığın her sene de eksiye düşe düşe ilerlersin, umarım ankaragücü bunu yaşamayıp hızlı bir şekilde döner ama en hızlı şekilde şu an kafadaki isimleri temizleyip futbolu bilen kişiler tarafından yönetilmeli.

ankaragücünden önce düşmesi gereken en az 10 tane camia vardır süper ligde ama futbolun acııması yok, doğru yönetilmediğinde mazinin bir önemi kalmıyor maalesef.

bunların dışında da dünya gözüyle tekrardan karşılaşacağımız için sevinçliyim, inşallah şu virüs dalgasından kurtuluruz da tekrardan yüz yüze bakarız hakkınızda hayırlısı olsun.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 04:41 

süper lige çıktık. güçlüler dursun, seneye biz kalalım düşmesi gereken proje takımları düşsün tribünü olan bursa’lar, sakarya’lar, kocaeli’ler yavaş yavaş çıksın derken güçlüleri kaybettik. yeni stadımızın deplasman tribününde güçlüleri görmek isterdim şahsen. kısmet değilmiş. bu ligde edindiğim en temel gereksinim, kaliteli bir hocan olacak. bu sene düşen ankaraspor’un hocasına yapışın. o adam futbolu bilen, belli bir şablonu ve mentalitesi olan zeki bir adam. ıskartalara yol verip, ihtiyaca göre transferleri yapın seneye yine çıkarsınız. ankaragücü her ne olursa olsun yine kafaya oynar. tekrar geçmiş olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 07:26 

Ayaz yazdı:
Geçmiş olsun arkadaşlar.
Bu super lig cidden borc eritme ligi değil borç katlama ligi.
4 kulüp haricinde de o lige çıkıp düşen her kulüp bu aci recetelerle karşılaşacak.
Alt yapın iyi olacak abi, çakalı çukalı kulübün icine sokmayacaksin.
Gelir getirici projeler ureteceksin, tribunlerinde sağlamsa ( ki maalesef salgın surecindeyiz)borclari azaltıp alt liglerde tingirdayacaksin abi.
Hakkınızda hayırlısı. Bende ilk seneden kafayı zorlayacaginizi düşünüyorum.

katılıyorum.
benim umutlu olmamın en büyük sebebi de şu an kitsiou, atakan, borven, çekici, alper, sarija, pinto gibi adamların sözleşmesinin devam etmesi. bunlar 1. ligde oynamaz ama paramı alamadım sözleşmeyi feshettim gibi bişey olmazsa sadece şu adamların satışından bizim 1. ligin en kafa kadrosunu kurmamız lazım.

tabi burada vasıfsız yönetim ne durumda bilemiyoruz. bu adamların parası ödendi mi, kaçma ihtimalleri var mı, yeni yönetim bu oyuncuları iyi paralara pazarlama yeteneği olacak mı; 50 küsür fifa dosyasından 3-5 tane kaldı diyorlardı, yeni yönetim ne kadar bir kaynakla gelirse bu dosyalardan sorun çıkmaz..vs onlarca soru var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 10:20 

İnşallah
Korcan-Friedrich gider,onların basit hatasından gol yemek istemiyorum
Kitsiou-Pinto gider 3 maç varlar 10 maç yoklar
Pazdan-Kulusic gider çok ağırlar,bombalar;Sarlija her maç yerde
Boş kaleye atamayan Saba da gitsin,Geraldo da gitsin
Gamsız Paintsil,Assane zaten gitti

Altyapıdan süper kaleciler geliyormuş yine onlar çok rahat oynar,en azından şu anki as kaleciler kadar oynar
Stoperde altyapı yine iyi Fatih de var,transfer de gelir yine
Ahmet Sun,Suat Kaya ve diğer kiralıklar var

Alt liglerde onlarca kaliteli yerli var. Bu takımın tek kurtuluşu bu. Gerekirse uzun süre çıkmayalım ama kurtulalım artık!

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 10:34 

Kimse üzülmesin Faruk Koca çok iddialı takım kuracakmış Fatih Mert’inde yüzü eskimiş yine düşük profilli bir başkan bulursa onu da değiştirecekmiş

Allah’ın izniyle hedef 2023

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 10:46 

Altındağ yazdı:
Kimse üzülmesin Faruk Koca çok iddialı takım kuracakmış Fatih Mert’inde yüzü eskimiş yine düşük profilli bir başkan bulursa onu da değiştirecekmiş

Allah’ın izniyle hedef 2023

yönetimi melihten beri kimseye vermiyorlar, Ahmet gidiyor Mehmet geliyor hepsi aynı rengin laciverdi. o yüzden kimse kimseye ses çıkaramıyor yönetimde. kısacası buraya açıkça yazıyorum, akp gitmedikce biz kurtulamayız. o gruba mensup hiç bir kimse gizli kapaklı, ahbap çavuş ilişkisi olmadan iş yapamaz. 10 senedir gelmeyen başarıyı, dürüstlüğü, şeffaflığı da hala bu kitleden beklemek enayilik. elimizden bir şey gelmese de gerçekleri konuşalım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 11:21 
Kullanıcı avatarı

Merhaba dünyanın en güzel ligi.

Hâlâ kendime gelebilmiş değilim ama bir yandan da düşmemizin hayırlı olduğunu da düşünüyorum. 27 Mayıs'ta bu yönetim aday olmayacak diye yazmış Metiner, inşallah olmazlar ama Murat Ağcabağ falan gibi aynı zihniyetteki insanlar gelmesin artık. Bu kadar niteliksiz insanı adam yaptığımız yeter. Mehmet Yiğiner koskoca bir hiçti, adam o Türkçe bilmez halleriyle Ali Koç'la falan takıldı. Aynı şekilde Fatih Mert'i bizden başka kimse tanımazdı, şimdi tanımayan kalmadı. Böyle gereksiz isimlere ihtiyacımız yok. Gerekirse Cemal Azmi Aydın gelsin, en azından futbolun kaşarlığını biliyor. Hakeme, medya maymunlarına oyuncak etmez bizi.

Tribünlere gelince... Büfegücü resmen, diyecek başka bir şey yok.

Takıma gelince... Kalırsa İbrahim Akdağ-Alper ve Börven üzerine bir kadro kurulabilir. Bu üç isim hariç bütün topçular gitsinler, hiçbirine ihtiyaç yok bu ligde.

Bu takımın öyle bir alt yapısı vardı ki, bakın sayıyorum: Hasan Ayaroğlu, Kaan Kanak, Emre Taşdemir, Altay Bayındır, Cebrail Karayel, Onur Atasayar... Daha da vardır da, şu anda profesyonel en üst 2 ligde oynayan ve bizden yetişmiş adamlar bunlar. Hiçbirinden doğru düzgün para kazanamadık Altay dahil. Akıllı bir planlama ile bu kulüp bu sefer ayakta kalır. Doğru planlama yapılsın, gerekirse 5 yıl burada kalalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 11:39 
Kullanıcı avatarı

phonix yazdı:
Mayıs'ın sonunda genel kurul var, yönetim çok büyük ihtimalle değişir. Bununla birlikte 280 milyon TL borç var. Fifa'da bekleyen 3 futbolcu dosyası var. Çok büyük ihtimal transfer yasağımız olmaz ve zirveye oynayacak bir takım kurulur.
Ankaragücü'nün olması gereken yer süper ligdir. Umarım en kısa sürede döneriz.

Transfer yasağınızı ilgilendiren kısmı ne kadar 280 milyonun içindeki?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 509 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, ksk_jef, Lular, sherald

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye