Zaman: 24 Eyl 2021, 03:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 67  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2021, 14:39 

güçlü bi yönetim kurulu allah yardımcıları olsun o takımlı bu takımlı benim umrumda adam çıkartmış 3 5 trilyon para vermiş ankaragücüne faydası olmuş tuttuğu takım falan benim umrumda değil..

keşke bu siyasi gücü maddi kaynak bulmakla değil de kalıcı gelirler sağlayabileceğimiz projelere harcasak.. gerekiyorsa 3 5 sene 10 sene alt ligde kalalım ama günün birinde çıktığımızda kendi yağında kavrulan bi ankaragücü olsun umarım faruk koca ve ekibi bunu başarır...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2021, 07:58 

Jaba06 yazdı:
Yazılanlara göre Fk yönetime katılanlara 5 milyon lira verme şartı koymuş.

bu haber abartı olmuş. mesela 2 tane kendi halinde müteahhit ve 1 tane diş hekimliği yapan isimler var. bunlardan öyle para çıkması zor.

ama diğer yandan da tüm bu yönetimi tek başına finanse edecek nata holding var, söğüt inşaat var. söğüt’e gökçek zamanı inşaatçısı derler ama daha geçen aylarda 450 milyon tl’ye mansur yavaş buna asfalt ihalesi verdi. yani kulüp sıkışırsa 5 değil 20 verecek şirketler bunlar.

hatta bana çok inandırıcı gelmedi ama dün sporanki’nin canlı yayınında da konuştular, artık hangisiyse bi yönetici kapatalım şu borcun tamamını bitsin gitsin tarzı bişey söylemiş :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2021, 11:24 

Erdem Özgenç geldi diyorlar. TD için de Mehmet Altıparmak ismi geçiyormuş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2021, 12:23 

Bu sezon tekrar çıkmak istiyorsak yapılacak olan çok basit

Borven,çekici,alper,ibrahim,atakan elde tutulacak,kadro bunların üzerinden eksik yerler tamamlanarak yapılacak,bu ligi bilen bir hoca getirilecek,sportif direktör torpil le gelmeyecek bu işleri bilen birisi olacak

Bizde un,yag,şeker var ama helva yapamıyoruz

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2021, 22:06 

Faruk kocanın kongre öncesi açıklamalarının tamamını dinlemiş biri olarak teknik direktör konusunda kendi bildiğini okuyacak gibi geliyo bana. Malesef düşük profilli dalcı özköylü gibi adamlar var aklında bana göre. Umarım yanılan ben olurum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2021, 13:19 

ertuğrul sağlam hepimiz için yeterli bir isim olur sanırım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2021, 13:40 

Kenan Özer'in menajeri Ankara'da diyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2021, 13:56 

06beco yazdı:
ertuğrul sağlam hepimiz için yeterli bir isim olur sanırım

Ertuğrul Sağlam'ı Barca'nın başına geçir yine kanser eder adamı. Aklı olan teknik direktör olarak kendisinden uzak durur. Taktik, teknik, gelişim olarak en son Bursa şampiyonluğunda kalmış kendisi. Hala onun ekmeğini yiyor. Daha çok yiyecekte...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2021, 14:25 

Kurulan yönetim, kesinlikle süper lig seviyesinin bile üzerinde. Süper ligde mücadele eden bir kaç kulüpte bu kadar ekonomik olarak iyi olan kulüp yönetimleri var. Örneğin Gaziantep FK, Kasımpaşa FK gibi.
Tff 1. Ligin Samsumspor ile ekonomik gücü en yüksek kulübü şuanda biziz. Muhtemelen Börven, Çekici gibi oyuncuları tutup, bir kaç iyi yabancı transfer ile birlikte 5 10 arası iyi Tff 1. ligi bilen yerli transferi olacaktır.
Ben direkt çıkacağımızı düşünüyorum. 2 puan ortalama yakalarsak direkt çıkarız zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2021, 18:15 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle yönetim kurulu Camiamıza hayırlı olsun.

Faruk kocayı ben şahsen hiç tanımam, cok fazla medyada da yer alan birisi değildi , siyasi bir isim olmasına ve Cumhurbaşkanına cok yakın olmasına rağmen.

Ancak ben kendisini dinlediğimde, cok samimi biri gibi geliyor. Başka kaynaklardan son dönemlerde çevre ve şehircilik bakanlığı verilmek istendiği ancak kabul etmediği söyleniyordu, ne kadar doğru bilmiyorum ama bicok yerden duymuştuk. Yani parayla pulla , makamla işi olmayan , aynı zamanda da çok mütevazi biri izlenimi yarattı bende.

Hata yaptılar , tüm para kaynağı kendisi olmasına rağmen eleştirilerde genelde ona oldu son dönemde. Yalniz burada çıkıp anlatmamalari bicok sorunun onlardan kaynaklandığı kanisini oluşturdu insanlarda.

Yönetimi güçlü iş adamlarından oluşuyor , me kadar doğru bilmiyorum ama yonetime giren insanların çoğundan ciddi bir Nakit akışı da sağlanmış.

Güçlü yönetim, kurumsal yapıyıda oturtup , taraftari da çok fazla işlerine karistirmazlarsa bence başarılı olabilirler. Burada korkulan durum menajerlerin eline düşmemek. Futbol aklına burada ihtiyaç var , düzgün bir yapıyla , sehride arkamıza alarak superlige cok daha güçlü bir giriş yapabiliriz.

Ben umutluyum normal bir taraftar olarak , yeterki kalpler bozuk olmasın, çalmaya çırpmaya gelmesinler. Ki şimdi insanlar , yönetimin paralı olmasına gerek yok , iş bilsinler yeter diyo. Komik geliyor. Parası olan adam , Ankaragücünün 3 5 kuruşuna göz dikmez. Biz nelerini gördük , futbolcu transfer edip oradan menajerlik ücreti kesen vs.. o yüzden ben düzgün ve ihtiyacı olmayan biri olarak gördüğüm Faruk kocanın, başarılı olmasa bile , kalpten ve iyi niyetiyle bu işleri yapacağını düşünüyorum.

İşin sonunda tabiki başarı olmazsa , sonuç değişmez, tepkiler olur , olacaktır. Ama iyi yonetilecegini düşünüyorum kulübümüzün

Tekrardan Camiamıza Hayırlı Olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 67  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye