Zaman: 17 May 2021, 13:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1663 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 167  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 1.Lig 20/21 | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminleri
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 10:38 
Kullanıcı avatarı

@burakerdim

Yalnız bizim düşüp, bir sene es geçerek mucizevi bir şekilde çıkmışlığımız var.

Devre arası, liderle aramızda 10 puan fark var, tahta kapalı, yedek kaleci ve forveti satıp, tek kaleci ve forvetle çıktık hem de. Çok çok istisna bir eurumdu o.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 11:17 

altay dün aldığı yenilgiden sonra o moral bozukluğuyla ilk 2 şansını mucizelere bıraktı. haftaya gelip bizi yenseler bile ben çok zor görüyorum. hep söylenen takım olma zımbırtısına çok uzaklar. bir hedef takımı gibi oynamıyorlar. istanbul’da ilk 2 yapamayacak ama ben play off’a kalırsak ve istanbul’la hangi aşamada karşılaşırsak karşılaşalım maçı takip etmem. giresun’un çıkmaması için hiçbir sebep yok. bence hata yapmayacaklar. ilk 2’nin diğer çıkanı ya biz ya da samsun olacak. bu netleşti artık.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 12:35 
Kullanıcı avatarı

burakerdim yazdı:

Ciddi söylüyorum Tff 2'den 1'e çıkmak 1'den Süper Lig'e çıkmaktan daha zor. Buradan alt lig üst ligden daha kaliteli sonucu çıkmasın, tabii ki değil. Sen güçlü bir camiasın ama düştüğün ligi kendine uyduramıyorsun, o lig seni kendine uyduruyor. Tff 1.Lig sirkülasyonun çok fazla olduğu bir lig. 10 sene öncesiyle karşılaştırdım, Boluspor, Giresunspor ve Adanaspor dışındaki takımların hepsi değişmiş. Ama Tff 2.Lig'de dinozor takımlar var, hiçbir yere kımıldamadan oraya kazık çakmışlar. Tff-2'nin 10 sene öncesine baktım takımların yarısı aynı :D

Güzel yorum yapmışsınız :) evet bazı takımların bütçesi belli , taraftarı ve hedefi belli dediğiniz doğru ama 2. ligdeki toplam takım sayısı da fazla kaldı yıllardan beri . Sarıyer, Eyüp,Pendik gibi semt takımları bir de küçük ölçekli şehir takımları Uşak, Niğde , Kırşehir vs :) gerçekten değişik hissediyor insan düşününce

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 12:45 

2. Lig tam bir bataklık. En iyi bilenlerden biriyiz herhalde.

Defalarca son hafta liderliği verdik. Playoff finalinden yarı finalinden döndük.

Sonra çıktık ve kurtulduk dedik. Aynı sene yine oraya düştük. Sonra yine bir şekilde çıktık buraya.

Maçların yayını olmaz. Özet görüntüsü bile bulunmaz. Sadece skorlara göre lig takip edilir. Maçlar yayınlamadığı için hakemler sahada kasap gibi dolaşır. Bir de üstüne buranın 2 katı takım var ama çıkan sayısı burayla eşit. Her sene bir kaç takım devlet torpili bulup hayvan gibi kadro yapar ve sen uğraşıp durursun onlarla rekabet etmeye v.s

Ben burayı sevdim. Ama burada da iddia sahibi olmak lazım zevk almak için. Çok zor olsa bile playoff şansımız var. O şans ligden zevk almamızı sağlıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 13:00 

2. Ligle kıyaslayınca Tff 1.lig candır can. 1.olmak zorundasın. İkinci oldun mu 8 takımlı play off oynuyorsun. Ve zaten bunların 4'ü ile sezon boyu hiç oynamadın. Taraftar için kapalı kutu 4 yeni rakip. Hatta bir çok takımın teknik ekibi için bile öyle. Her neyse bu lig keyifli bir lig. Aşağısı tam bataklık gerçekten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 13:02 

2. Ligle kıyaslayınca Tff 1.lig candır can. 1.olmak zorundasın. İkinci oldun mu 8 takımlı play off oynuyorsun. Ve zaten bunların 4'ü ile sezon boyu hiç oynamadın. Taraftar için kapalı kutu 4 yeni rakip. Hatta bir çok takımın teknik ekibi için bile öyle. Her neyse bu lig keyifli bir lig. Aşağısı tam bataklık gerçekten.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 14:45 
Kullanıcı avatarı

DeLaGuarda55 yazdı:

aynen öyle renkdaş keçiören yenilgisini 1 sene çıkaramadık . Gerçi o sezon yönetimde 2 başlılık vardı karışıktı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 18:57 

giresunla biz çıkalım

ordu haricinde komple kapatalım orta ve doğu karadeniz sahilini süper ligde :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 21:59 

Kafadan1965 yazdı:
giresunla biz çıkalım

ordu haricinde komple kapatalım orta ve doğu karadeniz sahilini süper ligde :D

Bir de pandemi biterse deplasmanlar tadından yenmez. Neyse hayallere dalmadan burada işimize bakalım şimdilik

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 22:18 

Bu haftanın en karlı takımı 3. sıradaki takımla arasındaki puan farkını 7'ye çıkaran Giresunspor oldu. İkinci olarak da bizi söyleyebilirim. Haftalar sonra ilk 2 içine attık kendimizi. Haftaya yenersek çok önemli bir avantaj yakalayacağız. Gün geçtikçe takım daha iyi oynamaya, yeni transferler de daha fazla katkı vermeye başladı. Bizim açımızdan olumlu bir durum bu. Tersi bir durum olmuş olsa acayip bir kaosun içinde bulabilirdik kendimizi. Yakalanacak avantajdan ziyade haftaya ki maçı kazanıp birilerini susturmak gerekir. Allah'im sen utandirma :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1663 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 167  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Buyuurr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jestrovic41, Milat1914, sadece1966, serhat5552, sherald, Stabil35, xude

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye