Zaman: 24 Eyl 2021, 05:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 168  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 1.Lig 20/21 | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminleri
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2021, 12:01 
Kullanıcı avatarı

Keçiören, Tuzla, Altınordu ve her ne kadar çok güzel top oynasalarda İstanbulspor üst sıralardan aşağı insinde gerisi çok güzel ve heyecanlı olur.
Zaten eski başlıklarda söylüyorduk Tuzla Keçiören bunlar düşüşe geçecek diye.
Anca büyük şehir takımlarının canlarını yakıyorlar sonra kendi aralarındaki maçlarda kümedeki takımlarla yaptıkları maçlarda aldığı yenilgilerle gerileme dönemi başlıyor.1.lig klasiği yani.
2.yarı çok zorlu geçeceği için Giresunspor 2.yarıya başlarken düşüşe geçeceğini düşünüyorum.
Samsunspor zirveden kopmaz ilk 3 içinde durur.
Altay ise 1. olabileceğini zannetmiyorum ama ilk 4'ten onlarda kopmaz hiçbir şekilde.
Bize gelince yorum yapmak istemiyorum akıllı davranırsak saçmalamazsak inşallah bu sene olacak.
Onun harici Bandırma'nın geçtiğimiz haftalarda yükselişe geçeceğini söyleyen bendim ama eğer onlarda inişli çıkışlı grafik sergilerse İstanbul ve Bursa'nın altında kalıp playoffu bile göremeyebilirler.
Her ne kadar içim yansa da Eskişehir düşer.
Ankaraspor aldığı ahların cezasını bu sene çekip layık olduğu liglere dönüşü başlar.
3.düşecek takım Adanaspor olmaz.Eğer akıllı davranırlarsa üst sıralara tırmanmaya başlarlar.
Muhtemelen Menemen 3. düşecek takım olur.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 18:57 
Kullanıcı avatarı

Kağıt üzerinde Hamidou-G.İnler-Aissati(Kerim) orta sahası mı, Djedje-Vukan-Karadeniz(Kubilay-Guido) orta sahası mı daha iyi emin değilim. Tek bildiğim ligin en iyi 2 orta saha kadroları.

Giresun'a saygı duyuyorum ama Samsun ve ADS'yi daha ciddi rakip olarak görüyorum ve şu anki kağıt üzerindeki kadrolarla iki takımdan da geride olduğumuzu düşünüyorum.
Gönül Samsun ile birlikte yükselmek istese de şu anki durumlara göre ;
1-ADS
2-Samsun
3-Altay
4-Giresun
5-6-7=Bandırma, Tuzla, İstanbul

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 04:25 
Kullanıcı avatarı

Takımım adına haz alamasam da izlemesi zevkli ve çekişmeli bir sene oluyor.İşin içine birde tez zamanda taraftar girse ligin zirvesi tadından yenmez hafta sonu saatlerce oturup izleyebilirim....

Şahsi görüşüm ilk 5 içindeki 4 takimin bir şekilde değişmeyeceği olup; Giresunspor ve Adanademirspor takımlarıyla çok fazla oynamazsa, Altay nokta atışlar geliyor ve Samsunspor da gelen takviyelerin kalitesiyle ilk 2 için yarışacağıdır ki bana göre Samsun haricinde forvet sıkıntısı olan yok, Giresun ve Altay sağ sol bekler tam olmuyor gibi Ads için ise Ümit Özata harcanan emek şu an malesef sıralamada kendini gösteriyor ve hoca için gene şüpheliyim e baktığımızda kadrolar bence çok çok iyi daha ne alınacak kim alınacak şu haliyle süperligde değişik işler yapacak takımlar mevcut yani ama işte burası klasik söylem 1. Lig rüzgarı arkasına alan bu işi bitirecek ......İşte hepsini harmanlayınca biz dışarıdan keyif alıyoruz Sizlere Bol Şanslar :D

Bursaspor ekstra keyifli futbol oynuyor ve İstanbulspor da keza aynı şekilde ilk 6 nin en ciddi adayları zorlayan Bandırmaspor olacaktır ki iyi ya da kötü seriyi seviyorlar hangisini daha çok yaparlarsa ona göre temennim ilk 6 içinde olmaları...

Tuzla Keçiören Altınordu ve Ümraniye ayrı tutuyorum ve onlara denk belki bi tık üstü bitirebilecek Adanaspordur ki o ışık virüslerle söndü tekrar yanacaktır...

Biz Menemen Balıkesir ve Akhisar arasındaki döngü bakalım kim kime hediye edecek 3. bileti !!??

Eskişehirspor için ise üzgünüz demekten başka elden bi şey gelmiyor ama Sakarya Kocaeli Mersin Ordu Karşıyaka gibi ilk aklıma gelenler tabi bir süre özlenenler arasında olacaklar yolları açık olsun...

Ankaraspor gene bi şeyler deniyor ama gitmeleri hepimizin temennisi...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2021, 17:44 
Kullanıcı avatarı

Bu ligin mutevazisi butcelisi oldugunu dusunmuyorum. Parasi odenen ve yonetim tarafindan iyi motive edilen bir kadroyuz.Ikinci yari bu etken bu sekil devam ederse. Balde. Eren. Erolcan. Uzodimma. Serginyo.Diarra gibi dinamik bir kadroya bazi bolgelere yakin performansta takviyelerle hiz kesmiyecegimizi dusunuyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2021, 18:19 

ALTAY: 1-Samsun , 2-İstanbul , 5-Adana Demir , 7-Giresun
ADANA DEMİRSPOR 5-Altay , 8-Samsun , 9-İstanbul , 14-Giresun
SAMSUNSPOR 1-Altay , 5-İstanbul , 8-Adana Demir , 10-Giresun
GİRESUNSPOR 7-Altay , 10-Samsun , 11-İstanbul , 14-Adana Demir
İSTANBULSPOR 2-Altay , 5-Samsun , 9-Adana Demir , 11-Giresun

Umarım bu maçlarda en çok puan toplayan takımlar yükselir...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 12:31 
Kullanıcı avatarı

Bizim ilk 6 maçımız fiksür avantajı yaratacak türden inş, o aralıktan en az kayıpla çıkarsak ki benim beklentim (12 ila 15 puan ) bize epey yol aldırır, hayırlısı bakalım ....

YÜREKTEN GİRESUNSPOR #28# ÇO-TA-NAK-LAR !

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 15:36 

028 yazdı:
Bizim ilk 6 maçımız fiksür avantajı yaratacak türden inş, o aralıktan en az kayıpla çıkarsak ki benim beklentim (12 ila 15 puan ) bize epey yol aldırır, hayırlısı bakalım ....

merak ettim baktım, bizim fikstürden daha kolay değil:) şaka bir yana siz transfer yapmazsanız ilk 2 yarışından uzaklaşırsınız. sanırım yönetiminizin ilk 2 gibi bir hedefi yok.

yalnız altay’ın ikinci yarı fikstürü bayağı zorluymuş. samsun ve istanbul maçlarından 0 çekerlerse hocaya yol verirler bence. 6 yaparlarsa o moralle yürüyebilirler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 15:54 

kuzeymaraton yazdı:
yalnız altay’ın ikinci yarı fikstürü bayağı zorluymuş. samsun ve istanbul maçlarından 0 çekerlerse hocaya yol verirler bence. 6 yaparlarsa o moralle yürüyebilirler.
uyum ve son durumları ayrı... Gökhan ve Yasin önemli transferler. Ve bir de forvet alınır muhtemelen. Zor maç.
İstanbul Eslem katıldığında zor takım.
"Lig uzun maraton" klişesi bizim durumu şu sıralar hiç tarif etmiyor. ilk 2 maç hedefi netleştirecek bana göre de...
Giresun da ilk maçlarını kazanırsa son düzlükte işleri iyice karıştırma potansiyelinde.... Transfer yapmadan da bunu başarabileceklerini ilk yarı kanıtladılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 16:49 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:
028 yazdı:

merak ettim baktım, bizim fikstürden daha kolay değil:) şaka bir yana siz transfer yapmazsanız ilk 2 yarışından uzaklaşırsınız. sanırım yönetiminizin ilk 2 gibi bir hedefi yok.

Aynen babuş sizinde fenaymış :) ilk hafta bursayı yenerseniz sizde alır yürürsünüz, bizim inanırmısın çok ciddi şekilde kafaya oynama düşüncemiz şu tablo ortaya çıkınca daha da güçlendi gizli aslında :) biz bu sene bişeler deniyoruz az maliyet, çok iyi kaynaşmış ve nerdeyse yıllardır birlikte oynayan takım var ortada, primleri yatarsa bu aslanlar en kötü bir play off yapar hayırlısı bakalım ....

YÜREKTEN GİRESUNSPOR #28# ÇO-TA-NAK-LAR !

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 17:14 

İstanbulspor hatay’dan mirkan aydın’ı aldığına göre ilk 2’ ye oynayacakları kesinleşti. Ptt 1. ligdeki en iyi hucuma mirkan aydın’ı eklediler ama defans hala takviye ister ilk 2 için.

Şu an için bana göre üst lig için favoriler

1- istanbul
2- ads / samsun (eşit)
3- altay

Yanlış anlamasınlar giresun ilk 2 yapabilecek potansiyelde değil bana göre.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 168  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye