Zaman: 17 Eki 2021, 03:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Menemenspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 00:12 
Kullanıcı avatarı

Hayalet10Kolik yazdı:
Anlam veremediğim işleri yapıyor Menemen.
Selmani bize gelecekti ama Boluspor araya girdi ve aldı. Taşkın ÇALIŞ için ise hiç düşünce yoktu. Bugün bir anda transfer gerçekleşti. Şaşırdım gerçekten. Taşkın ÇALIŞ'ı çok beğeniyordum ve faydalı olarak görürdüm. Nasıl bırakıldı anlamadım. Hayırlı olsun ama Menemen için bu isimler önemli kayıp bakalım bizim için artı olacak mı?

Taşkın sizin için evet artı ama takımı Bolu ile beraber bence gereksiz sişirdiniz buda 2 takimin en büyük eksisi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 00:14 
Kullanıcı avatarı

turkinho yazdı:
Takımın dağıldığını görmek canımı çok acıtıyor

Geçen sene bu zamanlar süper lig hayalleri kurarken geldiğimiz duruma bak

İlk göz ağrım Menemen’im amatöre de düşsen bu kalp seni hiç unutmayacak

Kardeşim benim kısada olsa kulüpte emegin cok seninde. Dedigin gibi kisa da olsa o hayali kurduk nasip kısmet.
Dağılmak demeyelim bir ara sana anlatırım kızıyoruz ama aslında doğru olanı yapıyor kulüp fakat çok büyük risk alıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 00:39 
Kullanıcı avatarı

Bence biz şansımızı çok zorluyoruz, ne kadar bütçeyi küçültsek de Nasıl olsa bir şekilde mücadele ederek bu ligde kalabiliriz mantığı var ama bu sene işler Kolay Değil. Gidenlerin yerine onların boşluğunu dolduracak yedek zaten yok elde gelenler hep soru işareti. Mesela ben selmani'nin gidiş şartlarını çok merak ediyorum nasıl bir bedel karşılığı gitti madde var mıydı.çok amatör yönetiliyoruz, sonumuz hayır olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 02:45 

Sen kaptanini kume dusme hattindaki en buyuk rakiplerinden biri olan Balikesire kaptirirsan dusersin. Ligde Eskisehirspordan sonra en kotu kadro bizde , cok buyuk ihtimalle bu takim dusecek , bugunden sonra ligde kalacagina inancim kalmadi. Su bastakiler de umarim bir an once defolup gider , su ligin kiymetini bilemediler. Bu kulup duserse bir daha sittin sene 1. Lige cikamaz...

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 16:51 

beyler menemen ne yapmaya calisiyor?

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 17:53 

Mawrake yazdı:
turkinho yazdı:
Takımın dağıldığını görmek canımı çok acıtıyor

Geçen sene bu zamanlar süper lig hayalleri kurarken geldiğimiz duruma bak

İlk göz ağrım Menemen’im amatöre de düşsen bu kalp seni hiç unutmayacak

Kardeşim benim kısada olsa kulüpte emegin cok seninde. Dedigin gibi kisa da olsa o hayali kurduk nasip kısmet.
Dağılmak demeyelim bir ara sana anlatırım kızıyoruz ama aslında doğru olanı yapıyor kulüp fakat çok büyük risk alıyor.

Estağfurullah ne emeği helali hoşu olsun.

Benim de burada anlatamayacağım şeyler var kulübün durumunu az çok biliyorum sen de haklısın ama burası 1.lig, burada zayıf takımları çiğ çiğ yerler ama yine de umudum var.

Selmani’nin yerine gelen kaleci iyi bi kaleci, Traore hakkında bilgim yok ama Omar Mohamed iyi bir oyuncu Kamara etkisi yaparsa bizi kurtarır.

Şanssızlığımız şu ki rakiplerimizin hepsi iyi transferler yaptı.

Bugün Ankaraspor Keçiören’i yendi bizden giden Olatunbosun ve Samed Ali harika oynadı ayrıca blagojevic, meijas, pedersen harika transferler bugün galibiyeti onlar getirdi. Ankara sonuna kadar direnecek

Balıkesir taşkın gibi bir oyuncuyu alarak ciğerimizi söktü mrsic ile ligin en iyi ikilisi olabilirler. Akhisar’ı anlatmaya gerek yok transfer aşısı tuttu 2’de 2 ile başladılar. Adana, Bandırma, Ümraniye zaten ortalarda bitirirler Bolu’da malum zaten yeni transferlerle baya bi güçlendiler. Bir anda en zayıf halkalardan biri haline geldik allah yardımcımız olsun bu sene cadı kazanındayız. Hoş seneye de öyle olacak yukardan 4 takım gelecek aşağıdan gelecek takımlarında hepsi paralı takımlar gerçekten işimiz çok zor.

Bizden giden oyuncuların hepsi iyi oyunculardı ona yanıyorum geçen seneki kadroyu tutabilseydik her şey farklı olurdu.

Keten, Ercan, Alberk, Ali Özgün, Selmani, Çeçen, Taşkın, Hüseyin, Kamara, Sikiru, Samed Ali, Elkatmış. Şu oyuncuları kaybetmeseydik bugün bambaşka şeyler konuşuyor olurduk.

Umarım bu seneki iyi oyuncularımızı sezon sonu kaptırmayız Furkan, Ömer, David, Rıdvan, Batuhan Emre-Yusuf Talum(kiralık), Tayfun, Şeref bir çok takımın radarında.

Dediğin gibi büyük risk aldık ama şanssızlığımız rakiplerin ara transferde çok güçlenmeleri. Bakalım her şeyin hayırlısı olur umarım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 21:34 
Kullanıcı avatarı

altayusa yazdı:
beyler menemen ne yapmaya calisiyor?

Bizde çözemiyoruz ki.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 21:42 
Kullanıcı avatarı

Bildiklerimi söylemeyeceğim şimdilik ama takımı sabote etme çalışmaları olduğunu söyleyebilirim.
Taşkın ve Selmani konusunda hoca aracılığıyla açıklama yapıldı buna ek olarak bu 2 oyuncunun da en fazla ücret alan oyuncular olduğunu da söyleyeyim. Ayrıca mayıs ayında ikisininde sözleşmeleri bitecek. Kulüp bu 2 oyuncuyu kaybetti ama yaklasik 1 trilyon da kulübe kalmış oldu. Mantıklı gibi görünüyor ama su 2 oyuncunun da direk düşme yolunda ki rakiplere gitmesi aşırı mantıksız.
Ayrica ins seyircisiz devam eder etmezse vay halimize tribünler karışır herkes mevcut yönetime çok öfkeli.
Serik e kiralik giden Amir geri çağrıldı.
Anlam veremediğim çok gereksiz Aydın Yılmaz aksam Kulüp teydi ins anlaşılmamıştır. Aşırı gereksiz kanat olur eğer olursa
Turgutlu nun kalecisi Fatih de 3 gündür takımda.
Gs den bertug elmaz diye 18 yaşında biri geldi.
Benim umudum var umudumu korumak istiyorum ama işimiz gerçekten çok zor. Ne yaptıysak kendi kendimize yaptık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 22:47 
Kullanıcı avatarı

menemen yonetimi dogrusunu yapiyor. maalesef kimse menemenden kalkip 2-3m avroya transfer yapmas. okutabildiklerini okutup yerine ucuz yabanci vs. koyuyorlar...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 23:54 
Kullanıcı avatarı

Furkani 1 milyon+ ikinci yarı bizde kalacak Alanya ya satıldı
Ömer şahbaz da 500 bine Bodruma verildi.
David de her an Balıkesir e gidebilir.
Cok paramız oldu cok.
Ben kafayı yemesem iyi.
Furkan en gözde oyuncu yasi 20 ve 1 milyona veriliyor
Ya sabir

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye