Zaman: 25 Eyl 2021, 06:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Menemenspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 20:49 

01inferno1940 yazdı:
Geçen sene sizin stadyumda akşam maçı oynanmıyordu diye hatırlıyorum. Durum aynı mı hala yoksa maç Atatürk’te veya Bornova’da mı oynanacak ?

Oynanıyor hocam 2 senedir akşam maçı yapıyoruz Menemen ilçe stadyumunda oynuyoruz hatta geçen sene Altay ilk yarı maçlarını bizim statta oynadı. Dediğin stadyumlarda oynama gibi bir durumumuz yok. Sadece birinci lige yükseldiğimiz ilk sene ilk 6 hafta Atatürk stadında oynadık o da bizim stadyuma passolig sisteminin kurulumu geciktiği için.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 20:55 

turkinho yazdı:
01inferno1940 yazdı:
Geçen sene sizin stadyumda akşam maçı oynanmıyordu diye hatırlıyorum. Durum aynı mı hala yoksa maç Atatürk’te veya Bornova’da mı oynanacak ?

Oynanıyor hocam 2 senedir akşam maçı yapıyoruz Menemen ilçe stadyumunda oynuyoruz hatta geçen sene Altay ilk yarı maçlarını bizim statta oynadı. Dediğin stadyumlarda oynama gibi bir durumumuz yok. Sadece birinci lige yükseldiğimiz ilk sene ilk 6 hafta Atatürk stadında oynadık o da bizim stadyuma passolig sisteminin kurulumu geciktiği için.

anladım başkan eyvallah

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 13:50 
Kullanıcı avatarı

Mawrake yazdı:
Bircok şey var yazacak ama beynim ağrıyor artık. Bizi bilen bilir bilmeyenlere komik gelebilir. Saka gibi bir kadro ile lige başladık Eskişehirspor dan sonra direk düşmenin en büyük adayı ilan edildik. Gelen oyuncular çok komik rakamlara oynadılar. Toplamda sezon boyu en fazla 5 milyon para harcadi kulüp üstüne ustun devre arası çok ciddi risk aldı sırf para uğruna sadece devre arasında kulübe 8 milyon gelir geldi transfer lerden.
Akhisarspor ve Ankaraspor bizden kat kat ustun kadroya sahiptirler.
Ligde kalmamız da bu 2 takımın emeği çok...

Futbolu iyi bilen ve takip eden biri olarak söylüyorum.
Kendi takimim diye demiyorum su şartlar da ligde kalmamız şampiyonluk la eşdeğer dir...

dogrusunu siz yapiyorsunuz, cebinde 20 milyon olup 40 milyon harcayan mi akilli, 10 milyon olup 5 milyon harcayip ligde kalan mi? bu sene resmen size ihanet ettik ama bizi affedersiniz biliyoruz, sizlere cani gonulden basarilar

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 18:20 

Ümit Karan bugün önümüzdeki sezon menemenspor’la devam etmem zor gözüküyor dedi.

Eğer öyle olursa ben Cenk hocanın geri döneceğini düşünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 01:01 
Kullanıcı avatarı

@1914Alsancak
Altay çok ama çok ayıp etti bize Akhisarspor maçında...
Ligde kaldık benim sinirim anca geçti. Altay ı kendi takımım gibi elimden geldiğince destekledim. Menemen de de birçok insan Altay i sever sayar.
Biz öyle yada böyle çok şükür hedefe ulaştık sıra inş Altay da.
Tüm kalbimle duamla Altay i destekliyorum play off da.
Ins çıkar ve İzmirimizi temsil eder Süper ligde.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Google [Bot], gorkemKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye