Zaman: 13 May 2021, 00:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 360 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Samsunspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2021, 11:04 

phonix yazdı:
Maçınızı izleyemedim ancak twitter da ki yorumlara göre Djedje hayli iyi oynamış ilk maçı olmasına rağmen. Tebrik ederim.

Kırmızı görmeliydi ayrı konu da Arog'daki 6 aydır top görmeyen Carlos gibiydi :shock:

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2021, 21:29 
Kullanıcı avatarı

Şaka maka evimize dönüyoruz he [emoji4]

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2021, 16:36 
Kullanıcı avatarı

Konusu aşılmışken İstanbulspor'un tesislerine selam çakmış renktaşlarımız. Sosyal medyada aklı sıra YY'ye posta koyan muhterimi kapısının eşiğinde anmışlar.

Bir Samsunlu duruşumuz var derken zarta atmıyorduk. Tribünde de usul usul 2000 öncesine dönüyoruz. Süper Lig'e de çıkarsak geriye tek bir şey kalıyor. Onu da zamanı gelince zikrederiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2021, 01:15 

Haksız rekabet yapıyorlar, ligin dengelerini bozuyorlar vs.
Haksız rekabet görmek isteyen buraya baksın!

GELİYORUZ

Eklenti:
20210128_011319.jpg
20210128_011319.jpg [ 90.58 KIB | 692 kere görüntülendi ]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 19:11 
Kullanıcı avatarı

Uzun süre sonra İstanbul'u geride bırakıp ilk ikiye yerleştik. Devamı gelir inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 21:20 

Devre arasında transfer edilen Gökhan Karadeniz'in Türkiye Futbol Federasyonu sitesinde yer alan röportajı.

Samsunspor ile ilgili kısmı ;

"Futbolun Evliya Çelebisi" unvanını boşa çıkarmadın ve ara transferde Samsunspor'a transfer oldun. Öncelikle bu transfer nasıl gerçekleşti?

Hatayspor'dan ayrılmak gibi bir niyetim yoktu açıkçası. Ancak Samsunspor'dan transfer teklifi için aradıklarında çok heyecanlandım ve hiç düşünmeden kabul ettim. Samsunspor her şeyiyle çok büyük bir camia. Çok büyük projeleri ve hedefleri olduğunu biliyorum. Burada olmam gerektiğine inandım ve teklifi kabul ettim.

Alt liglerde çok sayıda şampiyonluk yaşamış bir oyuncusun. Bugün itibariyle Samsunspor da Süper Lig'i hedefliyor. Ligin kalan bölümünde neler olur?

Bu şehire gelirken tek bir şeyin hayalini kurdum. O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek… Sadece bu… Başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bu takımın Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Sadece bunu düşünüyorum.

31 Mayıs 2023'e kadar Samsunspor'a imza attın. Kariyerinin geri kalan dönemi için neler düşünüyorsun?

Attığım imzadan da belli olduğu gibi inşallah takımı Süper Lig'e çıkartıp, uzun yıllar Samsunspor'a hizmet etmek istiyorum. Bu şehirde futbol oynamak gerçekten benim için çok keyifli. İnşallah Allah da bana nasip eder.

Samsunspor'un ve şehrin nasıl bir havası var? Gözlemlerini bize anlatabilir misin?

Samsun için Karadeniz'in incisidir derler; gerçekten de öyle. Çok güzel ve keyifli bir şehir. Bunun dışında tam bir futbol şehri. Takımlarına çok bağlı, hayatları gece-gündüz Samsunspor olmuş insanları görüyorum burada. Bu kadar güzel bir şehire de Samsunsporlu bir futbolcu olarak inşallah çekilen onca zorluğun ardından büyük bir mutluluk yaşatmak en büyük arzum.

Ertuğrul Sağlam, Bursaspor ile Süper Lig şampiyonluğu yaşamış çok tecrübeli bir antrenör. Kısa süredir birlikte olduğun hocan hakkında neler söylersin?

Ertuğrul Hocamla ilk kez çalışma fırsatı buluyorum. Gerçekten çok başarılı ve bilge bir teknik adam. Futbolcularla ilişkileri de gerçekten çok iyi. Onunla çalışmak çok keyifli. İnşallah onun futbolcusu olarak sezon sonu şampiyonluk yaşamak nasip olur.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID ... xtID=34527

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 12:17 
Kullanıcı avatarı

Bu hafta İstanbulspor'u evinde devirebilir de üç puanla dönersek hem sezonun en anlamlı galibiyetini alacağız hem de ilk ikiyi perçinleyeceğiz. Bu yolun en mühim virajına giriyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2021, 00:52 
Kullanıcı avatarı

Samsunspor hakketiği yere tekrar kavuşacak aynen devam bozmadan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2021, 15:28 

Samsunspor'un efsanesi Hasbi Ağa unutulmadı!

Samsunspor'da 1984–1989 yılları arasında başkanlık yapan merhum Hasbi Menteşoğlu, (Hasbi Ağa) vefatının 19. yıl dönümünde unutulmadı.

Samsunspor Kulübünün 1984-1989 yılları arasında başkanlık yapan merhum Hasbi Menteşoğlu, vefatının 19’uncu yılında unutulmadı. Samsunspor'a kuşkusuz en parlak dönemlerini yaşatan efsane başkan Hasbi Menteşoğlu için Kırmızı-Beyazlı taraftarlar sosyal medyada paylaşımlarda bulundu.

Hasbi ağa olarak gönüllere giren efsane başkana vefalarını dile getiren 12. adam 'Sen mezarında rahat uyu Hasbi Ağa, Samsunspor küllerinden doğuyor' mesajlarını paylaşıyor.

Hasbi Menteşoğlu ve Samsunspor...

Hasbi Menteşoğlu, 20 Şubat 1984 tarihinde Samsunspor 1. Ligde iken kulüp başkanlığına geldi.

Başkanlığı döneminde Samsunspor 1. Ligden şampiyon olarak Süper Lige çıktı ve o sezon takımı şampiyonluğa oynayan bir takım haline getirdi.

1983-84 sezonundan itibaren Samsunspor 1988 yılına kadar evinde oynadığı 86 lig maçında sadece 5 mağlubiyet aldı.

Galibiyet sayısı ise 66, yediği gol 33, attığı ise 171. Toplamda oynadığı müsabaka sayısı 172, attığı gol 261, yediği gol 125. Galibiyeti 93, beraberlik 48, mağlubiyet ise 31.

1. Lig de açık ara şampiyonluk.
Süper Ligde iki sene lig 3.'lüğü, 1 sene de lig 4.lüğü var.

Ayrıca yine Hasbi Ağa nın döneminde Samsunspor 2 kez de Süper Lig gol kralı çıkardı.

Türkiye A Milli Futbol Takımına 3’ü banko oynayan dört futbolcu verdi. Menteşoğlu başkanlığındaki Samsunspor, o dönemde ligin maddi yönden en rahat takımlardan birisiydi.

https://www.google.com/amp/s/www.samsun ... 13491.html

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2021, 18:25 

Kendisinin başkanlık yaptığı dönemde henüz dünyada değildim ama büyüklerimizin her zaman hayırla yad ettiği bir isimdir Hasbi Menteşoğlu. Samsunspor bu güne kadarki en başarılı, en itibarlı yıllarını Hasbi Ağa'nın başkanlığında yaşamıştır. Süper Lig'de 3 İstanbullu'ya kafa tutmuş, şampiyonluk mücadelesi vermiştir. Mekanı cennet olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 360 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: agadu77, bestofgeorge, Bing [Bot], Bizans1905, burakerdim, caGe, Cezmi1905, cozker, Dordevic, Google Adsense [Bot], gunners, Gurbetci, king10bucuk, KsT_SuC, Nikoo, protokol, sfenk35, sorrento, Stabil35, tribün35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye