Zaman: 17 May 2021, 16:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 363 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Samsunspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2020, 21:40 

Dja Djedje için çok olumlu yorumlar okuyorum.
Ya takıma level atlatır ya da sorun çıkartır diyorlar evet, aynı Ofoedu'yu aldığımız dönemki yorumlar gibi. Onun katkısını gördük.

Dja Djedje geçen gün Media Markt'ta eşiyle TV alırken denk geldim.
Ailesinin Samsun'da olması önemli, daha mutlu ve yapıcı saatleri fazla olucak. Kafası rahat, bu durum da sahaya yansır.

Devre arası transferde kapalı kutu değil, ülkeyi tanıyan bilen oyunlara yönelecek kulüp, 2 kişi de kiralık gönderilecek. Yine sözleşme feshi olacak isimler çıkacaktır.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2020, 12:35 

Ligde 14 maçımızı izledim hala iyi mi çok kötü mü oynadığımızı anlayabilmiş değilim.
İstatistiklere bakıyorum her maç handikap yapmamız gerekiyor, maçı izliyorum çoğu zaman ne yapmaya çalışıyorlar bunlar diyorum.

Oyuncu değişikliklerinin sahaya negatif yansıdığı bizim gibi bir takım daha var mıdır acaba? Ne zaman oyuncu değiştirsek dökülmeye başlıyoruz.

Covid, yanlış bilmiyorsam İstanbul, Bursa, Altınordu, Tuzla, Eskişehir dışında her takımın başına bela oldu. Covid'i bir kenara bırakıyorum.

Transferlerin doğruluğunu yanlışlığını tartışmayacağım ama Tomane, Boli, Gyasi'nin sakatlıkları planları bozdu.
Yoklukları bir yana covid, sakatlık derken, atlattıktan sonra Gyasi'yi takıma adapte etme çabası bize çok şey kaybettirdi.
Özellikle sakatlık sonrası 4-5 maç futbolcu olduğuna inanmakta zorlandık. Her oyuna girdiğinde takım çöktü, eksik oynasak daha iyiydi.
Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal misali oynadıkça açılacak, adapte olacak, oynatsan bir türlü, oynatmasan bir türlü.
Gyasi'yi adapte etme çabası en az 4-5 puanımıza mâl oldu. Daha yeni yeni kendine çalım atabilir hale geldi!

Bursa maçına çıkılan orta saha gibi bazı maçlarda da hocanın ne yapmak istediğini anlayamadık.

Gyasi'yle birlikte Plumain'den de hiçbir şey alamayınca yedek olarak düşünülen Burak ve Guido'yu 11 oynatmak zorunda kaldık.

6 numara sıkıntısını yazmıyorum bile, Djedje'nin çözüm olabileceğini umuyorum.

Bundan sonrası için, Plumain'e yol verilmeli. Yerine nokta atışı bir kanat forvet şart.
Gyasi kalan 3 maçta farklı bir kimliğe bürünüp ne verebileceğini göstermezse onda da ısrar etmeye gerek yok.
Tomane iyileşse, sağlam olsa da yokluğunda neler yaşadığımız ortada. Sağlam bir santrafor şart.

Aksayan bölgeleri yazmaya kalksam nerdeyse takımın tamamı değişir de, sağ bek, sol bek vs konularına girmiyorum. Güldürmese de öldürmüyor.

Genel olarak baktığımızda 3-4 nokta atışı transferle başka kimliğe bürünür bu takım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2020, 08:55 

Tişörtler de indirim var.

https://www.store55.com.tr/erkek-t-shirt

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2021, 13:52 
Kullanıcı avatarı

Adana'yı yenersek sezonun ilk yarısında bu kadroya rağmen iyi puan toplamış ve sıralamada iyi yer tutmuş olacağımız kanaatindeyim. Devre arasında gelecek tranfersler de akıbetimizi belirler. Adam akıllı forvet(ler) alınmazsa kendi adıma kapatırım sezonu. Şu haliyle bu takım bırak ilk ikiyi play off maçlarında bile favori değil benim için.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2021, 14:17 

Samsunspor Brice Dja Djedje'yi kadrosuna katmış. Biz de bir sene oynadı, maddi problemlerin çok olduğu dönemde bile bize hayli katkı vermişti. Fransa Ligue 1 de 140 tane maçı olan bir futbolcu. Fizik durumu ne durumda bilmiyorum ama iyi durumdaysa Tff 1. ligin tozunu atar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2021, 15:13 

phonix yazdı:
Samsunspor Brice Dja Djedje'yi kadrosuna katmış. Biz de bir sene oynadı, maddi problemlerin çok olduğu dönemde bile bize hayli katkı vermişti. Fransa Ligue 1 de 140 tane maçı olan bir futbolcu. Fizik durumu ne durumda bilmiyorum ama iyi durumdaysa Tff 1. ligin tozunu atar.

Djedje 1 aya yakın zamandır takımla çalışıyor. Maç eksiği dışında fiziksel eksiği kalmaz ikinci yarıya.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2021, 22:55 

Melih <- Bolu ??? (Eski gücüne dönmesine sevindiğim yerli Mbappe!)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2021, 12:41 

Bolusporlu Melih'i istiyoruz.
Olur olmaz bakalım göreceğiz. Ama süper ligden de isteyen varmış.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2021, 23:35 
Kullanıcı avatarı

karadeniz yazdı:
Bolusporlu Melih'i istiyoruz.
Olur olmaz bakalım göreceğiz. Ama süper ligden de isteyen varmış.

Bolu son yılların en kötü futbolunu oynuyor kendi ölçeğinde ve mevcut koşullarda Melih Bolu'da iyi görünüyor olabilir ancak hedefi şampiyonluk olan bir takımın kadrosunda yeri olmadığını düşünüyorum. Şayet bu transfer Sağlam'ın tercihi ise hoca hedefi küçülttü demektir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2021, 00:13 

Buğra, Ahmethan, Muhsin, Enes, Freddy, Gyasi ile yollar ayrılmalı. Yameogo düzenli forma şansı bulacağı bir takıma kiralanmalı. Djedje transferinin dışında 1 sol bek, 1 merkez orta saha, 2 kanat ve 1 santrafor transferi yapılmalı. Transferde mümkünse yakın geçmişte bu seviyelerde başarılı olmuş ve güncel formu iyi olan isimlere yönelmeli.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 363 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 19alsancak14, Bing [Bot], Bozkurt1903, Cangele_38, cosh_75, Dogan Durmus, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kenzel, Spanksk, terso, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye