Zaman: 16 May 2022, 18:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 20:36 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Dün twitter'da sohbetlere katıldım Samet diye bir arkadaş var menajermiş oda anlattıkları akıl alır gibi değil çoçuk diyor ki Bülent Cevahir gelecekti Hataydan ayrıldı ama gittiler Kerem Can'ı aldılar bir yönetici menajerle iş yapmış sonra menajer onu tatile filan göndermiş bir sürü şeyler anlattı Kocaelispor'un durumunu en net anlatan adamlardan biriydi. Kocaelispor'u bitirmek için gelmişler net belli bırak Mart ayını filan derhal Şubat ayında kongre kararı almalılar..

Burak kendine yakıştırmış demek ki sıkıntı yok,kendi tercihidir.Bizimkiler istemiyordu zaten.

Bizim yukarıdaki meselelere odaklanmamız ve bu seneyi en az hasarla atlatıp kulübü emin ellere teslim etmemiz gerekiyor.

Kişiler gelip geçicidir.Aslolan Kocaelispor'dur.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 21:53 

Lazarov yazdı:
körfezlee yazdı:
Dün twitter'da sohbetlere katıldım Samet diye bir arkadaş var menajermiş oda anlattıkları akıl alır gibi değil çoçuk diyor ki Bülent Cevahir gelecekti Hataydan ayrıldı ama gittiler Kerem Can'ı aldılar bir yönetici menajerle iş yapmış sonra menajer onu tatile filan göndermiş bir sürü şeyler anlattı Kocaelispor'un durumunu en net anlatan adamlardan biriydi. Kocaelispor'u bitirmek için gelmişler net belli bırak Mart ayını filan derhal Şubat ayında kongre kararı almalılar..

Burak kendine yakıştırmış demek ki sıkıntı yok,kendi tercihidir.Bizimkiler istemiyordu zaten.

Bizim yukarıdaki meselelere odaklanmamız ve bu seneyi en az hasarla atlatıp kulübü emin ellere teslim etmemiz gerekiyor.

Kişiler gelip geçicidir.Aslolan Kocaelispor'dur.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O çoçuğun bulunup tv'de veya radyo'da konuşması lazım Kocaelispor taraftarı olarak gerçekleri öğrenmek hakkımız anlattıkları mevzular çok ciddi açıklamalardı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 22:17 

Aciklama yapmanin zamani geldi tum seffafligi ile 3. Ligten bugune kadar olanlarin canli sahidi olarak yakinda tv programinda herkesi aydinlatacagim kimsenin suphesi olmasin biz Kocaelisporluyuz burada dogduk burada buyuduk burada ticaret yapiyoruz #Kocaelispor

Yakında açıklama yapacağını bizzat kendisi söyledi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 22:18 

Gökhan Beşiktaş'ın haberine göre yarın Mehmet Altıparmak ile görüşme olacakmış yine dediğine göre anlaşmaya yakınmış hakkımızda hayırlısı ne diyeyim bu kadro yapısıyla Allah yardımcısı olsun..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 00:00 
Kullanıcı avatarı

Tolunay Kafkas haberleri gördüm. Olabilecek en kötü senaryo olur Kocaelispor adına.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 00:23 

Sorun hoca sorunu değildi. Şu anda gelecek hoca da herhangi bir şeyi değiştiremeyecek. O yüzden teknik direktör bahsini çok da önemsemiyorum. Mehmet Altıparmak kötü hoca mı? Değil. E Samsun'da neden 6 haftada gitti adam? Çünkü taraftarından yönetimine her şey karmakarışıkken bir insan gelip nasıl başarılı olsun? Mustafa Reşit Akçay hoca için de aynısını söylüyorum. Taraftar top ayağına gelince kalecisini ıslıklıyor, futbolcusunu ıslıklıyor. Yönetim, Mevlüt'ün ve diğerlerinin açıklamalarından görüyoruz ki, sağ olsunlar hiçbir futbolcuya beş kuruş para ödememiş, kulübün parasını boşa harcamıyorlar, futbolcuya maaşı ödenir miymiş hiç diye. Tesis yetersiz, stad allahın boşverdiği yerde. E bu ortamda nasıl başarı gelecek? Hadi geldi diyelim. Ki geçen sene öyle oldu. Bunun sürekli olması nasıl sağlanacak? O yüzden kim gelirse gelsin başarısız olmaya mahkum.

Şu transfer işini de bir kenara bıraksınlar artık. Yahu niye sağ bek alındı ben anlamıyorum. Eren Türkkal'ı Derince göndermiş. Kulüpten kimse iletişime geçmemiş çocuk altyapıyla çalışıyor. E bu adam neden oynamıyor? Bu adam neden gelişemiyor Kocaelispor'da? İsa neden gelişemedi 4 senedir? Vanspor'da oynayacak mı? Mervan'la Furkan'ın doğru düzgün oynadığını gören var mı mesela? Oldu. Onlar geliştirsin sen kullan. Bu takım kendi futbolcusunu kendisi yetiştirmek zorunda. Mehmet Yılmaz alarak, sol beke gelen 30 küsur yaşındakini alarak ne olacak? Ben söyleyeyim, hiçbir şey. Düşmeyebiliriz. Ama bu kafayla bir gün düşeceğiz bu kesin.

Twitter'daki sohbeti ben de dinledim. Bunları televizyonda da anlatsın elbette ama asıl mali kongrede konuşmalı. Ben her türlü desteğe varım. Bunu gündeme ekletmek lazım. Bu önemli. Hukuken de tarihe not düşmek açısından da önemli. En olmadı gündem dışı da olsa kongrede dillendirilmesi şart. Böyle hariçten gazel okumak pek bir anlam ifade etmiyor. Bunu twitterda söylemesi bile önemli ancak yıl sonu kongrede gündeme getirilmedikçe malesef hiçbir anlam ifade etmiyor bu bilinen şeyler.

"Anlat mesut" diyeceğimizi biri yok, "yediniz İzmit'in çocuklarını" diyen arkadaşlar "İzmit'in çocukları"nın sadece nalıncı keseri gibi kendine yonttuğunu umarım görmüştür. Pek sanmasam da bu güzel bir örnek oldu bu konuda. Ben Sakarya'ya gidişini gayet normal görüyorum. Çünkü Süleyman'ı ben 3.ligdeyken transfer açıldığı an gönderilmesi taraftarıydım. Disiplinsiz, bencil, tuhaf bir kabadayılık halinde dolaşan ciddi terbiye problemi olan birisiydi. Zaten Sancaktepe'den, Gölcük'ten kovulma sebepleri biliniyor. Ve bizdeyken yaptığı işler de biliniyor. O yüzden bugün rahatça bunları yazıyorum, "Sakarya'ya gitti diye kötülüyor" olmasın. He Sakarya'da da iş yapar o ayrı konu. Ama ben takımımda böyle birinin bulunmasını istemem. Kaldı ki bence Sakarya şehrine daha uygun bizden. Twitter'ına bir göz atması yeterli nedenini merak eden arkadaşların. Sözün özü, o gün kaptan yapılmamalıydı, sırf bu İzmit'in çocuğu ajitasyonu yüzünden hiç hak etmediği yerlere geldi. Hadi o hata yapıldı, sonra 2.ligde asla getirmemeliydi yönetim o hatayı da yaptı. Bu "İzmit'in çocuğu" edebiyatı zaten sadece böyle tiplere yarıyor. Eren Türkkal'a yaramıyor mesela, Doğukan Kaya'ya yaramıyor mesela. O çocukları geliştirmeye ön ayak olmuyor. Son derece profesyonel adamlar haksız olduklarında tanıdık bir yaklaşımla hemen "bizi yediler" tribine giriyorlar. Ben profesyonel olunmasına karşı değilim, bu onların hakkı ve öyle de olmalı. Ben bu "bizi yediler" tribine kılım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 00:39 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır yazmıyorum iyi oluyor böyle.
Yeni teknik direktör konusunda yazmak istedim.
Malum söz uçar yazı kalır, 2 kelamda bizim yazımız dursun safimiz belli olsun.

Eski hocamız Mustafa DENİZLİ gelsin çok isterim. Eski tip teknik direktör ama iyi bir toparlayicidir. Çağdaş, Ozbalta gibi isimler bizi küme düşürür bunlar sistem hocaları, takıma sistemi oturtucam diyene kadar zaten onlara göre pas oyunu oynayacak bir takım yok yemez yani bu hocalar ama ikiside ilerleyen yıllarda gelmesini çok isterim.
İbrahim Üzülmez bizde yemez, bu daha çok başakşehir tarzı kulüplerde başarılı olacağını düşünüyorum, oynattığı futbolda hoş değil ve yakın zamanda da bir kulüp yönetmedi diye biliyorum.
Rahmetli Hüseyin başkan 2.ligde ağzını yollamıştı, alt lige çağırmayın beni yukarı çıkarsanız konuşalım diyen adamı kulübün kapısından sokmayacaksin ne diye ayağına gidiyoruz bilmem.
Altıparmak soru işareti, tamam kariyeri parlak ama ne kariyeri parlak topçular gördük biz. Camiası olmayan kulüplerde başarılı olmuş biri.
Burada yerel medya baskısı var, tribün baskısı var ilk iç saha maçında mağlup olup küfür yemesi var.
Aybaba inşallah olmaz 10 milyon lafları dönüyor ayıptır, 10 milyona 5 tane topçu alınır, alt yapıya 2 tane tesis yapılır.
Tam hikmet karamanlik takım bu ama oda Kayseri'de, söve söve, döve döve oynatirdi bu eşekleri.

Hocayla beraber 2-3 nokta transfer lazım.
Ankaragüclu bir arkadaş bizim sorunumuzu disardan bir gözle tespit edip yazmıştı geçen maç. Topcularimizin hepsi dan dun topçu. Topu ayağına alıp yönlendirecek adam yok.
Süper ligdeki Galatasaray gibiyiz, top orta sahaya gelince gelen topçu bomba eline bomba almış gibi sağa sola saçıyor topu rastgele.
2. Bölgeden 3. Bölgeye topu taşıyacak 2 adama ihtiyaç var.
Mandjeck mücadele iyi hoşta kardeşim bir topu sırtı dönük al, baskıya gelen adamı eksilt pasını düzgün ver.
Ya adamı gecemeyip geri pas/ yan pas yapıyor ya da adamı geçip pası hatalı atıyor.
Manisa'dan Nizamettin'i bir kopartamadik, adam emekli olmadan dünya gözüyle izleyemedik şu adamı ya.

Burak suleyman transfer yapmış, çok sevindim özellikle gitmiş olduğu takımdan dolayı. Ben stadda bu karaktersize küfür ederken, bazıları sürekli sahip çıktı. Havasından geçilmedi. Sen bu camiada adam oldun, seni alt liglerin yıldız adayı yapan camiaya en yüksek parayı ben alırım çekip, kıçına tekmeyi yedin gittiğin yerlerde kepaze oldun, yine beni alın ayağına geldin birde eski yuvanda kepaze oldun.
Bizim takımda kalsaydı zaten yuhalanarak rezil olurdu, bütün İzmit gerçek karakterini gördü mutlu olmamın tek sebebi bu.
Umarım Sakaryaspor hak ettigi üst lige çıkar, karşılaşmak nasip olur.
Edilen kufurlere bile değmeyen bir adam olduğunu biliyordum.
İnşallah İlyas Kubilayida alır Sakarya bizden, canı gönülden istiyorum.
İlyas kumaşı sağlam topçu ama bizde de tutmadı. Bir alt ligde çok başarılı olur gibi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 13:16 

Gözünüzü seveyim Samet Aybaba ismine nasıl gittiler dün de dedim bu kadroyla bu sitedeki Kocaelisporlu hangi arkadaş çalışır hoca olsa bizde ne planlama var ne bir ileriye doğru hamle tesis yok vinsan'da altyapının suni çim zeminini bile değiştirmediler her maç bir çoçuk sakatlanıyor bu sene düşmeyelim İzmit'de bir sürü teknik hoca var topla onları Güvenç Hoca gelsin en kötü yanına alsın Cemsinan'ı Dobroyu Nuri'yi dışarıdan hoca almak zorundamıyız..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 14:51 
Kullanıcı avatarı

Mehmet Altıparmak Kocaelisporda.
Bu yönetimin göbek bağının Samsunda kesildiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 15:06 

Ne diyelim Hayırlı olsun Allah utandırmasın düşmeyelim yeter bu sene için

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altmisbirbucuk, argentinastyle, Bing [Bot], cienfuegos35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, kenzel, ozerctnky, Semt1919

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye