Zaman: 24 Eyl 2021, 06:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray - Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 18:24 

bu ulkede demir yumruk olmadiktan sonra bu virus bitmez.. bir sistem koy maca 2000 kisimi gircek sat biletini girsin bu nedir.. ben girerimcilerin hepsi sokaklarda otobanlarda insanlarin hayatini riske atiyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 18:31 
Kullanıcı avatarı

Blanco yazdı:
Ressambob yazdı:
https://twitter.com/MURATAKBAS5/status/1393577113647828995?s=20

Yollar kapalı olunca tem üzerinden stada doğru inmiş taraftarlar. Çevik kuvvet durdurup geri çevirmiş.

Kuralları kişiye, kurumlara göre uyguluyorlar en çokta insanın zoruna bu gidiyor. Ayrımcılık bu ülkenin ata sporu. Pandeminin başından beri yasakları destekliyorum ama kadıköydeki maçımızdan beri yaşananlara bakınca kızmamak elde değil. Tüm bu kısıtlamara rağmen içeriye hatırı sayılır seyirci gireceğinide düşünüyorum ayrıca bu saatten sonra.
Kırmızı tişörtlü otobandan geçiyor. Sarı araba belli hıza ulaşmış yolunda giderken bi anda önüne 50-100 kişi çıkıyor ve gördüğüm kadarıyla zor duruyor. O kırmızı tişörtlü şöföre kızıyor yavaş gitsene diye. Hey allahım ya nasıl bir ülke olduk. Valla çivisi çıkmış ülkenin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugüne kadar kuralları herkese eşit ugulasalardı belki bu insanlarda bugün oraya gitmeyecekti. Ha yinede gitseler bu sefer pandemi kurallarını ihlalden ve trafiği tehlikeye atmaktan ayrı ayrı ceza yazılması gerektiğini düşünür dile getirirdik burada. Bu yaşananların tek sorumlusu kural koyucular ve koydukları kuralları uygulamayanlardır.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:03 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:
Blanco yazdı:
[quote="Ressambob"]https://twitter.com/MURATAKBAS5/status/1393577113647828995?s=20

Yollar kapalı olunca tem üzerinden stada doğru inmiş taraftarlar. Çevik kuvvet durdurup geri çevirmiş.

Kuralları kişiye, kurumlara göre uyguluyorlar en çokta insanın zoruna bu gidiyor. Ayrımcılık bu ülkenin ata sporu. Pandeminin başından beri yasakları destekliyorum ama kadıköydeki maçımızdan beri yaşananlara bakınca kızmamak elde değil. Tüm bu kısıtlamara rağmen içeriye hatırı sayılır seyirci gireceğinide düşünüyorum ayrıca bu saatten sonra.
Kırmızı tişörtlü otobandan geçiyor. Sarı araba belli hıza ulaşmış yolunda giderken bi anda önüne 50-100 kişi çıkıyor ve gördüğüm kadarıyla zor duruyor. O kırmızı tişörtlü şöföre kızıyor yavaş gitsene diye. Hey allahım ya nasıl bir ülke olduk. Valla çivisi çıkmış ülkenin.

Bugüne kadar kuralları herkese eşit ugulasalardı belki bu insanlarda bugün oraya gitmeyecekti. Ha yinede gitseler bu sefer pandemi kurallarını ihlalden ve trafiği tehlikeye atmaktan ayrı ayrı ceza yazılması gerektiğini düşünür dile getirirdik burada. Bu yaşananların tek sorumlusu kural koyucular ve koydukları kuralları uygulamayanlardır.[/quote]Kesinlikle haklısın. Valla yazıl günah orda birine araba çarpsa çarpanın günahı ne? Allahtan kaza bela olmadan geçtiler sanırım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:21 
Kullanıcı avatarı

Sen daha geçen hafta bile stadlara binlerce kişi girerken ses etmezken, tam gs taraftarıı bir enayi bizmiyiz çektiğinde yasak getirirsen olacak olan budur. göztepe stadına kural dıışı beşiktaşlı sokmayı bile biliyorsunuz. her yönüyle çok enteresan bbir lig geçirdik. çok açık bir şekilde siyaset ve siyaset tetikli bir fedarasyon düşmanlığıı ve bunun getirdiği çifte standartlarla karşı karşıyayız. ülkenin çivisi çıkmış.

akıllardan çıkmayacak bir sezon yaşadık, gs düşmanlarına hakkımı helal etmiyorum.

çok değil biz de bu kadar sokmak istiyoruz :

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:28 

Bu kadro nasıl tempo yapıp fark atacak bilemedim . Emre akbaba Arda Babel Halil . Hepsi yumuşak ve pres yapamayan futbolcular . İlk 15 dakika attık attık yoksa sıkıntı büyük .

Stad önünde yaşananlar bu senenin özeti gibi . Allah büyüktür .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:34 
Kullanıcı avatarı

Onyekuru'nun sakatlıık nedeniyle kadroya girememesi nedeniyle de artık averaj falan yalan oldu. Delici bir adamımız yok, top bizdeyken rakibe sıfır tehlike yaratacağız.

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:35 
Kullanıcı avatarı

Fazlası ile garip bir kadro... :roll:

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:37 

Şimdi bir yayıncı kuruluş stad önünü çekiyor İzmit'de oturduğum yerde dışarı çıksan polis geliyor parkta oynayan çoçukları bile evlerine yolluyorlar şimdi izliyorum stad ana baba günü millet nasıl dışarı çıkıyor nasıl stada gidiyor cidden şaşırıyorum biz çıksak anında kilitlerler cezayı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 20:07 
Kullanıcı avatarı

Stadın önü tam bir karmaşa o kadar insan çevirmeye takılmadan nasıl gelmiş malum tam kapanma. Asıl şampiyonlukta ben herkesin dışarda olacağını düşünüyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 20:19 
Kullanıcı avatarı

stadda olanlar davetliler, futbolcu eş akrabaları. asıl girmesi gerekenler girememiş. stadın tüm çıkışlarını tutmuşlar 14 farklı noktada yüksek güvenlik almışlar. adamına ve takımına göre muamaele , bu devlete bu fedarasyon.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye