Zaman: 16 Eyl 2021, 12:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray 3 - Yeni Malatyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:07 
Kullanıcı avatarı

İlk yarıyı defansta geçirip fazla pozisyon vermeden önde kapattıktan sonra 45-65 arası biraz daha öne çıktık ve pozisyonlar arttı golleri yedik. Tabi GS deki değişikliklerin de etkisi oldu bunda. 5-6 fark bekleyenlere malzeme vermeden sezonu bitirdik. Herkese geçmiş olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:14 
Kullanıcı avatarı

Ertaç ne oynadı be aynı onur kıvrak'In kadıköydeki maçını hatırlattı. 3-1 bitti ama kaleci ipten aldı resmen.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:16 
Kullanıcı avatarı

Saglik olsun haftalar önce yaristan kopacakken zorla icine cekildik. Bugün koca ilk yariyi hediye etmesek gereken farka da ulasabilirdik. Her neyse, lider girmedigimiz son hafta bisey de kaybetmedik sonucta. Aklina basinda yazan BJK taraftarlarini tenzih ederim ama coluk cocuga iyi ders olmustur su son günler diye düsünüyorum. Sen koca camiayi hafife alip erkenden havalanirsan böyle son dakikaya kadar korku yasatirlar adama. Bu arada Malatya‘nin kalecisini tebrik etmek gerekir, saglam bir performans sergiledi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:19 
Kullanıcı avatarı

Yeni Malatya'nın defansı ile bu maçta kolay pes etmeyeceğini düşünüyordum. İlk yarı da iyi yer tuttular defansta. Gs 'nin atakları hiç gol olacakmış gibi umut verici değildi.. Yalnız 2. yarıda Malatya defansı afalladı inanılmaz boşluklar ve hamle eksikleri vardı. Peş peşe 2 gol gelince herhalde 3 gelecek dedim babel baya kaçırdı Ertaç müthiş oynadı. 65'lere doğru 3 falan olsa maç açılabilirdi. Genel olarak Yeni Malatya güzel oynadı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:21 
Kullanıcı avatarı

necip muhammed'i bilerek sakatlamasa belki de her şeye rağmen şampiyonduk. hakemlerin tff nin elinde oyuncak olduğu bir sezon bitti. koskaca sezon yönetim arda'nın konuştuğunun yarısı kadar konuşsaydı bugün son haftaya kalmadan yine biz şampiyonduk. galatasaraya en büyükk ihaneti mevcut yyönetim yapmıştır. ikinci sınıf hakemlerin ego oyunacağına çevirdiler koskaca kulübü. abdülkadir bitigennler, metet kalkavavnlar, cüneyt çakırlar, halil umut melerler, halis özkahyalar içinden geçti kulübün tüm sene. pfdk , uçk, tff dalga geçti durdu tüm sene.

tek tesellim yönetimin değişecek olması. yeni gelen yönetimin ilk işi tff yi itin bir tarafına sokmak olmalı. bunu en iyi kim yapacaksa o gelsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:22 
Kullanıcı avatarı

Ertaç özelinde tüm takımı tebrik ederim. Zor bir seneyi alnımızın akıyla tamamladık. Seneye yine buralardayız bir de seyircili maçlar başlarsa tadından yenmez.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:32 
Kullanıcı avatarı

Diğer takımları bilmemde taraftar iç sahada galatasarayın %70i bu sene net şekilde bu hissedildi. Takım mart/nisan hariç sezonun genelinde kapasitesi ile oynadı.

Sağlık olsun. Piyangodan kazanma şansı çıktı önümüze ama olmadı. Kaybetmedikte son 2 haftaya bakarsak. 6/6 da ile lig ikinciliğini aldık.

Şuan artık camianın seçimlere odaklanması lazım. Güçlü bir yönetim ile ciddi bir revizyon ile önümüzdeki sezona girmemiz şart.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:32 

Öncelikle dost Malatyasporu verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim.

Avarajla şampiyonluk mu verilir anasını satayım. Yönetimi de hocası da defolsun gitsin. Yere göğe koyamadığınız Fatih Terim ve çıkardığı kadrodur yine şampiyonluğun gitme sebebi. Şu forumda %99 umuz maça ilk yarıdaki 11 le başlamazdı. He hocanın bir bildiği vardır diye diye 2 yıl oldu rezil futbolla şampiyonluk kaçırdığımız. Umarım yeni gelen yönetim sözleşme uzatmaz Fatih Terimle. Daha diyecek çok şey varda herkes çok gergin. Umarım Galatasarayımız için en iyisi neyse o olur gelecekte.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 01:13 

Tebirikler Galatasaray. Şahsen ben istediğimi aldım. Şampiyonluk gibi bir düşüncem yoktu zaten. Bu ülkede son haftaya lider girip de şampiyonluk verecek takım yoktur, Fenerbahçe dışında. O nedenle istediğim 2.lik geldi. Sorun yok yola devam :)

Başa Dön

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray- Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 10:56 
Kullanıcı avatarı

Gassaray1905 yazdı:
Cezmi1905 yazdı:
Senmi Hocaya öğreteceksin nasıl Hoca olunur? uA klavyesiyle yazıp rezil etmeyin kendinizi

Avrupa maçlarına çıkınca görüyoruz ne kadar büyük hoca olduğunu. Yada ligde oynattığı efsane futbolla gördük büyük hocalığını. Bize şampiyonlar liginde çeyrek Uefa da yarı final oynatıcak hoca lazım. Hadi hiç birini yapamıyorsa iyi futbol oynatacak zevk verecek bu sene olmadı ama 2-3 seneye bu takımdan olur dedirtecek hoca lazım. Herşeyden önce bizi satıp gitmeyecek hoca lazım.

Olum siz var ya korkaksınız korkak aciz adamlarsınız sırf s.ş hocayla ters düştü diye hocayı eleştiriyorsunuz.sadece sende değil tribünde bir çok insan senin gibi s.ş korkusundan hocayı eleştiriyorlar erkek olunda biraz fikrinizi savunun

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bazzinga, Bing [Bot], Bulut1912, burakerdim, cosh_75, cotanak, cubot, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], scuba1912, SDR 1925, sencokyasa1925, serhat5552, Spanksk, turkinho

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye