Zaman: 17 Eki 2021, 21:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe 1 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:56 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler Beşiktaş, hakettiniz bu sene .

İzmiri yönetenlerede yazıklar olsun.Gün gelir sadece saha içinde değil saha dışındada kazanabileceğimiz günleri görürüz umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:07 
Kullanıcı avatarı

Açıkcası kimin şampiyon olduğu zerre umrumda olmaz ancak 1 kez bu Şampiyonluğu yaşadığımızdan mı bilmiyorum ama Şampiyon olmak için bir hikaye gerektiğini düşünüyorum. Beşiktaş da diğer rakiplerine göre bu hikayeye sahip olduğu için Şampiyon olacaklarını düşünmüştüm yanılmadım. Sergen Yalçın gibi kendi değerleri ile mücadele edenler bence daima daha başarılı olur bu kadro ile birtek Sergen bu işi başarırdı. Kim ne zaman özüne dönse başarılı oluyor ama ülkemizdeki basiretsizler ve sistem hataları buna nadiren izin veriyor.Beşiktaş içinde bu uzun sürmeyecektir. Bu arada kusura bakmayın ama Fırat Aydınus içinde onu bu maça atayanlar içinde rakipler ne dese haklıdır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:08 
Kullanıcı avatarı

abettor2002 yazdı:
kardeşim bende biliyorum illaki bir tesiste takılacaklarını , ilah yaptıkları sözde izmir sevdalısı İstanbul aşığı TD leri otellerde koşturuyor İstanbul'luları karşılıyor.

Zihniyet yanlış ,İlahlaştırdıkları , savundukları isimler yanlış anlıyor musun ? Altay'ın simgesi diye sahip çıktıkları adam kalbi istanbul'da olan sadece gençliğinde Altay da oynamış sıradan biri .Biri de çıkıp hoop noluyor diyemiyor , bu zihniyet yıllarca istanbul takımlarına stad açtırdı , ondan İstanbulluların bu rahatlığı ...

Neyse polemik olmasın herkes baksın kafasına göre vardır illa bir bildikleri , içlerine sindirdikleri ...

kardesim biz de istanbulspor maci icin gittigimizde floryada kamp yapacagiz muhtemelen fatih terim de mustafa denizliyle poz verecek tesiste otelde bu durumda gsliler de izmir yalakasi mi olacak. bazen harbiden agzinizdan cikanla kulaginizin duydugu tutmuyor

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:18 
Kullanıcı avatarı

Kim ne derse desin, biz takımdan ve yönetimin duruşundan razıyız. Şehri yönetenlerin yaptığını ise unutmayız. Yüreği yeten seyircili maçlarda aynısını yapmaya kalkar, sonuçlarını görür.

* Denizli mevzusunu uzatmaya gerek yok. İzmir'e pek faydası dokunmamıştır. Fakat bize düşmanlık olsun diye gidip rakibe başarı dileyecek hali yok. Zira her rakip olduğumuzda Göztepe'nin adını saygıyla anmıştır. Bu anlamda çoğu rakibimizden centilmen bir futbol adamıdır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:26 

Genel olarak iyi mücadele ettik, herkesin emeğine sağlık.
Bizim için bu maç haftalar önce de olsaydı saha içi saha dışı aynı psikolojide olcaktık.
Tribünde uygulatılan çifte standartın illa ki hesabı sorulacak.
Herkes unutur GözGöz unutmaz!

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:33 
Kullanıcı avatarı

Bu şehirde daha çok böyle olaylara maruz kalırız bakın şurda bile birbirimizi yiyoruz ne siyasisi ne sanayicisi sahip çıkmış bu şehre. Şu olay bursada ,sakaryada, eskişehirde olabilir miydi ? Siyasiler hemen devreye girerdi .Socar ,tüpraş,dimes,coca cola ,cms yüzlerce firma var hangisi destek oluyor ,yönetime kızıyoruz eyvallah ama harbiden yalnızız ,bu şartlarda burada olmamız bile mucize .Yönetim koyabileceği tepkiyi koymuş daha fazlasına gücü yetmemiş ,keşke gereken cevabı sahada verebilseydik ama olmadı canları sağolsun .Sosyal medyada da yönetim maça girmedi diye maç sattığımız yazılıp çizliyolar işin aslını bilmeden allah akıl fikir versin .Yaşananlar bir izmirli olarak beni çok incitti göztepeliliği kenara bırak ,yalnız olduğumuzu hatırlatan şehrin idari amirlerine burdan teşekkür ediyorum .

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:36 

Tüm tribün gruplarını istifaya davet ediyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:41 
Kullanıcı avatarı

Hafta boyunca sinir stresten ve bu yüzden yazılanı çizileni yanlış anlama ihtimali arttığından foruma girmedim. Yazılanları az önce baştan sona okudum. Göztepeliler bizim tarafla alakalı isyan ettiği birçok konuda haklılar. Ancak bizim taraftan birçok kişinin de onlarla aynı fikirde olduğunu söylemek lazım. Turgay Demir'i sevmeyiz, söylediklerini kaale almayız. ANÇ'nin çok gereksiz çıkışları olduğunu, nerede nasıl konuşması gerektiğini bilmediğini hep söyleriz vs vs.

Göztepe ve Yeni Malatyaspor aslanlar gibi mücadele ettiler. İki takıma da tebrikler. 1-1'ken kalbim sıkışır gibi hissettim, kendimden korkup dışarı çıktım. Son 30 dakikayı sokaklarda volta atarak bitirdim.

Ligi sonu itibarıyla çok acı çektik ancak şampiyonluk maçında bile kenardan oyuna sokup, oyunun gidişatını değiştirebilecek oyuncumuz yoktu. Bu yoklukta kendi hikayemizi yazdık. İsteyen istediğini düşünmekte mümkün ancak FB ve GS gibi iki rakiple aynı şehri paylaşıyorsan şampiyonluk için bu tür özel hikayelere ihtiyacın vardır. 100.yıl, statsızlık, dar kadro vs gibi.

Camiamıza hayırlı olsun.

Not: Forumda kaç Beşiktaşlı mod var bilmiyorum. Rime'nin nopost durumu düzeldi mi, onu da bilmiyorum ancak benim ceza almasıyla bir ilgim yok. Onu da yazmak istedim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:41 
Kullanıcı avatarı

Öncelikte Göztepe’ye kocaman bir tebrik. Eğilmeden bükülmeden kora kor mücadele ettiler.

Sezon başından bu yana taraflı tarafsız herkesin ortak payda da buluştuğu hakeden takım şampiyon oldu.

En büyük paye Sergen de şüphesiz bu şampiyonlukta. Çöplerden orkestra yarattı.

Şen ola Kartal şen ola!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:51 

Ben de söze Göztepeli futbolcuları ve hocayı tebrik ederek başlamak istiyorum. Pislik yapmadan, nasıl sonuna kadar mücadele edileceğini herkese gösterdiler.

Sanıyorum stresten bizimkiler ilk yarı berbat oynadı, ikinci yarı biraz haraketlendik sadece. Galatasaray öne geçmeseydi muhtemelen beraberliğe oynayacaktık ama o şekilde bir oyunda kesinlikle 2'yi yerdik.

Sinirden, stresten fenalık geldi. en çok biz hak ettik, sonunda da olduk.

Kalan maçlarda Göztepe'ye başarılar.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, augustus, bestofgeorge, bewitchedsoul*, Bing [Bot], canlarfeda35, Cavani17, CREATİVE, DeLaGuarda55, fikofik, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hep YEK, hepinandık, Jason, Krevchenko, lacivertACAB, network, nunp, Pomak_1925, reddern, Ressambob, Rime, sencokyasa1925, TarafsızACM, TİMİ88, tribunde, ultrasfanzin, umittek, USAKSPOR64, ValarMorghulis, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye