Zaman: 05 Ara 2021, 13:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe 1 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 14:48 

Ftorres35 yazdı:
Nikoo yazdı:
Bjk ile gs sampiyonluk icin yarisiyor ikisine de uzak takimsiniz dostluk olarak, misal bjk de goztepe ile karsiyakaya uzak, goztepe ile karsiyaka cekisiyor olsa sampiyonluk icin , vodefonada son mac bjk goztepe olsa valla bizimkiler ne maca girmeye calisir ne de goztepe taraftari stada alindigi icin itiraz eder, valla da billa da cok abaartiyorsunuz bazi seyleri

Size iftira atılsa iki taraftanda, itiraz edersiniz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam da goz goz gs ile bjk ye esit mesafede uzak hatta tam tersine bjk ye daha uzak daha da aralari limoni hadi ads ile bjk mac yapar ads liler galyana gelir iftitayi kabul etmemek icin boyle davranir da zaten goztepe ile bjk nin durumu belli , bence cabuk galyana geliyorsunuz helal olsun goz goze penalti pozisyonu olmasa sampiyonluktan oluyorduk aslanlar gibi sahaya ciktilar oyunlarini oynadilar galip gelselerdi de en ufak sevinc yasamazlardi bizim moralimiz bozuk olacagi icin adamlik budur unal karaman da adamdir macta sonra da sozde bjkli tv yorumcusuna iyi giydirdi adi lazim degil

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 14:54 

Russell35 yazdı:
Futbolun mantığına ters bu söylediğiniz. Göztepe ev sahibi, Beşiktaş deplasman takımı. Maç Göztepe'nin stadyumu Gürsel Aksel'de oynanıyor. Eğer Beşiktaşlı taraftarlar alınıp Göztepeliler alınmazsa tribüne bu nasıl deplasman olur ve fikstürün ne anlamı kalır bu şekilde.

Pandemi olmasaydı böyle olabilecek miydi? Tüm maçlarda Göztepe yönetimi maça seyirci almamış. Taraftar, yönetim bütün kurallara dikkat etmiş, özen göstermiş. Göztepe ödüllendirileceğine cezalandırılıyor. Bu kadar adaletsizlik, çifte standart olmaz. Yazıklar olsun.

O zaman seneye Fenerbahçe, Galatasaray Vodafone Parka gelsin Beşiktaş taraftarı içeri alınmasın, Fener Galatasaray stadınızı doldursun kabul eder misiniz? Tamamen rezilliktir dün Göztepe'ye yapılan. Hakkımı helal etmiyorum bir taraftar olarak bu işte kimlerin payı varsa. Deplasman, iç saha fikstürün bir anlamı kalmamış. Böyle saçmalık mı olur?

Siz misafirliğe gittiğiniz evin sahibini evden atar mısınız? Böyle şey mümkün olabilir mi? Buna ses çıkarmayan, bundan fayda sağlamaya çalışan Beşiktaşlılar da yarın öbür gün haksızlık yaşadıklarında adalet beklentisinde olmasın. Önce kendiniz adil olmalısınız.

Fb ile gs in vodefone gelmesiyle goz gozun gelmesi bir degil ki ben halan ayni savunuyorum bjk goz goz maci olsa bjk nin hic idddasi olmasa goz goz sampiyonluga oynasa bizimkiler ne stada girmeye calisir ne de bu kadar itiraz eder yuzde yuz eminim buna itiraz hakkinizdir her camia farkli ama bence cok cok abarttiniz

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 14:56 

Nikoo yazdı:
Tamam da goz goz gs ile bjk ye esit mesafede uzak hatta tam tersine bjk ye daha uzak daha da aralari limoni hadi ads ile bjk mac yapar ads liler galyana gelir iftitayi kabul etmemek icin boyle davranir da zaten goztepe ile bjk nin durumu belli , bence cabuk galyana geliyorsunuz helal olsun goz goze penalti pozisyonu olmasa sampiyonluktan oluyorduk aslanlar gibi sahaya ciktilar oyunlarini oynadilar galip gelselerdi de en ufak sevinc yasamazlardi bizim moralimiz bozuk olacagi icin adamlik budur unal karaman da adamdir macta sonra da sozde bjkli tv yorumcusuna iyi giydirdi adi lazim degil

Göztepe ile Beşiktaşın durumu neymiş ona bakmıyor iftiracılar, Gs, Fbliler yatış, Bjk teşvik iftirası attı. Bu iftiraları görmeyelim diyoruz, sosyal medyayı geçtim tv de bile denk geliyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 15:00 

Nikoo yazdı:
Russell35 yazdı:
Futbolun mantığına ters bu söylediğiniz. Göztepe ev sahibi, Beşiktaş deplasman takımı. Maç Göztepe'nin stadyumu Gürsel Aksel'de oynanıyor. Eğer Beşiktaşlı taraftarlar alınıp Göztepeliler alınmazsa tribüne bu nasıl deplasman olur ve fikstürün ne anlamı kalır bu şekilde.

Pandemi olmasaydı böyle olabilecek miydi? Tüm maçlarda Göztepe yönetimi maça seyirci almamış. Taraftar, yönetim bütün kurallara dikkat etmiş, özen göstermiş. Göztepe ödüllendirileceğine cezalandırılıyor. Bu kadar adaletsizlik, çifte standart olmaz. Yazıklar olsun.

O zaman seneye Fenerbahçe, Galatasaray Vodafone Parka gelsin Beşiktaş taraftarı içeri alınmasın, Fener Galatasaray stadınızı doldursun kabul eder misiniz? Tamamen rezilliktir dün Göztepe'ye yapılan. Hakkımı helal etmiyorum bir taraftar olarak bu işte kimlerin payı varsa. Deplasman, iç saha fikstürün bir anlamı kalmamış. Böyle saçmalık mı olur?

Siz misafirliğe gittiğiniz evin sahibini evden atar mısınız? Böyle şey mümkün olabilir mi? Buna ses çıkarmayan, bundan fayda sağlamaya çalışan Beşiktaşlılar da yarın öbür gün haksızlık yaşadıklarında adalet beklentisinde olmasın. Önce kendiniz adil olmalısınız.

Fb ile gs in vodefone gelmesiyle goz gozun gelmesi bir degil ki ben halan ayni savunuyorum bjk goz goz maci olsa bjk nin hic idddasi olmasa goz goz sampiyonluga oynasa bizimkiler ne stada girmeye calisir ne de bu kadar itiraz eder yuzde yuz eminim buna itiraz hakkinizdir her camia farkli ama bence cok cok abarttiniz

2010'da son maç Bursaspor ile evinizde oyanasanız deplasman daha fazla alınsa bir şey demezdiniz, Fenerbahçeliler yatacaksınız iftirası atmıştı, ezeli rakibinden böyle iftira gelmesi pek rahatsız etmeyebilir ama bize ezeli olmayan rakiplerimizden iftira geliyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 15:58 
Kullanıcı avatarı

Valla iflah olmaz açıklamalar devam ediyor, ya bizim şehrimizde, bizim stadımıza,
bizim yönetim izin vermediği halde, TFF torpili, İçişleri dayatmasıyla bizden fazla girdiniz halen nolcak ki, abartıyorsunuz diyorlar. Fb, Gs bir değilmiş onlar örnek olmazmış, bir başkasıda Gs lilerden fazla üzülmüşüz tarzı yaptıkları haksızlığı haklı göstermek için bırak bel altını, düşülebilecek en alt noktada açıklamalar.
Siz FB yada GS ile yaşadığınız rekabeti bile kimseyi yaklaştırmayan bir ilahiyat yükleyip, yaptığınız haksızlıklara kılıf uydurur hale gelmişsiniz. Biz size ikinci takımınız Fb yada Gs desek ne dersiniz, siz bizle birmisiniz siz kimsiniz denen haksız ezber harici ne diyebilirsin ? Biz bu şehrin takımıyız, bu stad bizim, bu kadar basit. Elinizi, ayağınızı bizim olandan çekin. Yada de ki Vodafona Fbliler yada Gsliler bizden fazla girebilir hiç sıkıntı yok, deki samimisin değilmisin görelim. Aynı şey değil ki denen adaletsiz söylem olmadan.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 16:36 

tribün35 yazdı:
Overkill kim almadı biliyormusun bu ülkenin ciddi makamı olan izmirin il müdürü bjk li olduğu için almadı zorluk çıkardı tabi köşede havlarsın dersin!bunların cevabı verilir sorun o değilde burada ilk önce hemen olayı chp ye bağlıyanlara şunuda belirtmek isterim vali ve il müdürene birşey söylenmeli ilk önce bunlar bizi almadı ilçe belediye başkanı ve milletvekilinin oğlu,özellikle baturdan böyle birşey beklemiyordum ya biz çok fanatiğiz yada bunlar hümanist!

kardeşim bu işin partisi lamı cimi yok ...
İzmir'i İstanbul'a kulluk edenler değil , harbi İzmir'liler yönetecek ...

Herhangi biri İstanbula'a yattığında karşısında bizi bulacağını iyi bilecek ona göre adım atacak .

sen ısırmazsan önüne süt koymaya devam ederler...

Bize bile siyaset yaptırdılar en sonunda , kendi evinden ev sahibini kovmak nedir yaa ?
hala gelip yok iddianız yoktu falan filan yapıyorlar ! kardeşim kendi şehrimde , kendi mahallemin takımının maçı vardı , kendi stadımda maç izleyemedim anlıyor musun ? en doğal hakkım olanı alamadım...

ve bu doğal hakkım olanı , kendi seçtiklerim sayesinde alamadım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 16:54 

Öyle bir güç zehirlenmesi varki resmi makamları işgal eden liyakatsizler tarafından yapılan haydutluğu savunan var. Hayretler içinde okudum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 18:51 

Beşiktaş’ı yenip şampiyonluktan etmek güzel olacaktı ama olmadı maalesef ilk yarıdaki oyunu ikinci yarı oynayamadık rakip şampiyonluk hedefiyle daha motive oynadı

Tebrikler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 19:12 
Kullanıcı avatarı

O gün yoğunluktan yazamadım,Göztepe kulübüne yapılan haksızlığa karşı Sepil ve ekibinin statı terk edip komple boş bırakması yanlış gibi geldi bana.
Konuyla ilgili açıklama yaptımı daha sonra bilmiyorum ama çivisi çıktı. Bu kahpe düzene dur diyecek kimse yok mu :(

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 20:09 

StrangerThings yazdı:
O gün yoğunluktan yazamadım,Göztepe kulübüne yapılan haksızlığa karşı Sepil ve ekibinin statı terk edip komple boş bırakması yanlış gibi geldi bana.
Konuyla ilgili açıklama yaptımı daha sonra bilmiyorum ama çivisi çıktı. Bu kahpe düzene dur diyecek kimse yok mu :(

Bence son derece yanlış bir hamle oldu, takımı yanlız bıraktılar.

Maç başlayınca 5 dakika mücadele etmeyip protokol tribunun önünde bu rezilliğe çanak tutanları alkışlasalardı uşak basın haber yapmak zorunda kalacaktı.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayaz, Bing [Bot], bunelan, Buyuurr, fba, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, körfezli_celik, saffet8

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye