Zaman: 25 Eyl 2021, 15:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 15:19 

esgres yazdı:
Beşiktaş'ın en büyük şansı Göztepe ile karşılaşması. Ligin cidden kötü takımlarından biri. Ünal hoca da teknik taktik konularında zayıf. Muhtemelen Beşiktaş en az 3-4 fark atar.

Olum sen nerelerdesin yaaa, oh be sezon sonunu 3 puan ile kapadık. Geçmiş olsun Beşiktaş camiasina

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 15:41 
Kullanıcı avatarı

Ahmet Nur Çebi: Soyunma odası koridorlarındaki görüntüler bir kutlama gösteriyor. Küme düşmüyorsunuz da mı kutladınız, şampiyon mu oldunuz kutladınız? Bunu merak ediyorum.

Ahmet Nur Çebi: Ölene kadar bunu araştıracağım. Bu kutlamanın sebebi neydi. Maç kazanmaya sevinmeniz normal ama bu neyin kutlamasıydı?

Başkan dolaylı yoldan karagümrük'ün teşvik aldığını söylüyor.
Teşviği veren de GS değil Fenerbahçe camiasıdır ama evdeki hesap çarşıya uymadı. GS camiası dağılmış yönetim bile yok ortalıkta onlar organize değildi bu sene.

Karagümrük aynı müsabakada saha olayları ve takım halinde sportmenliğe aykırı hareketlerden disiplin kuruluna sevk edildi.
2 gündür söylüyoruz o yaptıkları mücadele alenen bir maç için değildi.

Ankaragücü geldi aslanlar gibi puan aldı gitti, kim ne dedi?

Göztepe'de duruşu olan ve adını bu ülkeye Trabzonspor Eskişehir Bursaspor gibi başarılarla yazdırmış Avrupa'da yarı final oynamış bir camia. Son dakikaya kadar mücadele edecekler eminiz teşvik işlerine girmeyecekler, kazanırlarsa tebrik edeceğiz.

En son KapkaraAşk tarafından 13 May 2021, 15:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 15:50 
Kullanıcı avatarı

ya kardeşim su bidonunda maç izleyen Fatih Terim'i hayata döndüren Beşiktaş başkanı cidden ne yapıyor şaşkınlık içerisinde izliyorum.

Konuşmasa daha faydalı sanki.

Maça ilişkin naçizane tahminim Beşiktaş kazabilir elbette ama diğer maçta G.Saray'a kaç fark lazımsa o kadar atacaktır diye düşünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:16 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş'ta iftira ve tahrik başkanlık seviyesine kadar sinmiştir. Ahmet Nur Çebi nin tam açıklamasını verin. Düpedüz tehditkar ve ağır ithamlı bir konuşma yayınlamış yine maçtan önce. Bizim yönetim efendilikten ölecek ölmüş bile olabilirler. Direkt başkan yardımcımıza boş gezenin boş kalfası demiş Çebi. Malatya'ya da averaj takımı diye anılmak istemezsin diye ithamlarda bulunmuş. Son olarak da açık ara ligde en çok hakkı yenen takımın, tüm düdüklerin Beşiktaş'ın aleyhine çalındığı bir sezon geçirdiklerini de iddia edip noktalamış.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:19 
Kullanıcı avatarı

Ahmet nur çebinin sıkıntılı demeçleri var.

Karagümrüğe teşvik imasında bulunuyorsa o zamanda adama derler ki sende sivasa teşvik verdin demek ki. Sivasta fener maçında bildiğin baya baya asıldı. Ve dahi pfdk sevklerine baksa bu konuşmayı yapmaktan utanması lazım. Adamların sevinmesi neden bu kadar dokundu kendisine sorarım aslında. Daha lafı kurumadı bizim sahaya gelirken verdiği kibirli demecinin. Beşiktaş buradan şampiyonluk verirse bunda saha içi yönetimin payından çok yönetimsel hataların payı çok daha yüksek olacaktır. Bir takım nasıl demotive edilir çebi en büyük örneği. Takımın hakkını savunayım derken baltalıyor her konuşmasında. Spor basınında ki beşiktaşı yorumcular ve taraftarının yaptığı algıda tuzu biberi üstelik. Sükünet ve sakinliğin şu dar kadrolarda en çok işine yarayacağı kulüp beşiktaş. Çünkü deplasmana giden onlar. Algı oluşturmak adına yaptıkları her konuşma ortamı daha çok geriyor ve rakipleri daha çok biliyordur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:28 

Ahmet Nur Çebi sosyal medya ergenlerine uyup boş konuşmuş.

Ligin 13. Haftasında Galatasaray'ı yendigimiz maçta 2. Gol sonrası gelen sevinci incelesin bu zahmet. Beinsporta sayfasında halen mevcut. O zamanda Beşiktaş bize teşvik primi verdi mi dememiz lazım.

Bırakın artık bu işleri beyler. Koca koca adamlar koca camialari küçük duruma düşürüyor.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:36 
Kullanıcı avatarı

Bu adamın ruh halini hiç iyi görmüyorum biraz kimyası bozulmuş gibi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:47 
Kullanıcı avatarı

Teşvik primi yasak falan ama ben şunu da anlamıyorum, Niye yasak?

Bana kalsa ben teşvik primini yasal yaparım. Takımlar en iyi mücadelelerini versinler. Olması gereken zaten bu değil mi? Sen iyi takımsan teşvik primi de alsa karşı takımı Şampiyonluk maçında yener geçersin zaten. Bir takımı teşvik primi aldı diye suçlamak, sen bize karşı niye gevşek oynamadın demek gibi geliyor bana. Etik değerleri olan takımlar teşvik falan olmaksızın son gücüyle oynar zaten ama bizde takımlar çok gevşiyor maalesef. Hele ki ligde hedefi kalmadıysa lay lay lom. Bu şartlarda bence teşvik primi lige renk ve güzellik bile katar. Hem de kulüpler para kazanır. Bir takımı teşvik primi aldılar imasıyla suçlamak bana saçma geliyor açıkçası. En ötesi Teşvik Priminin yasak olması bana garip geliyor :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:52 

Russell35 yazdı:
Teşvik primi yasak falan ama ben şunu da anlamıyorum, Niye yasak?

Bana kalsa ben teşvik primini yasal yaparım. Takımlar en iyi mücadelelerini versinler. Olması gereken zaten bu değil mi? Sen iyi takımsan teşvik primi de alsa karşı takımı Şampiyonluk maçında yener geçersin zaten. Bir takımı teşvik primi aldı diye suçlamak, sen bize karşı niye gevşek oynamadın demek gibi geliyor bana. Etik değerleri olan takımlar teşvik falan olmaksızın son gücüyle oynar zaten ama bizde takımlar çok gevşiyor maalesef. Hele ki ligde hedefi kalmadıysa lay lay lom. Bu şartlarda bence teşvik primi lige renk ve güzellik bile katar. Hem de kulüpler para kazanır. Bir takımı teşvik primi aldılar imasıyla suçlamak bana saçma geliyor açıkçası. En ötesi Teşvik Priminin yasak olması bana garip geliyor :D
Takımlar teşvik primi olmadan oynamaz hale gelir, ekstra masraf, mali gücü olmayan kulüpler için iyice dezavantaj olur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:59 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bayramlarda temennilerin güzel olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Ahmet Nur Çebi, "Tabii ki bu tür dönemler çok konuşulan ve yorumlar yapılan bir dönem değil. Ancak bazı olaylara değinmek istiyorum. Birisi sevgili Karagümrüklü sporcuların maç günündeki başarılarına ve olaylara değinmek istiyorum. Her futbolcu sahaya kazanmak için çıkar, şartlar ne olursa olsun. İyi oynadılar ve kazandılar. Takdir etmemek mümkün değil. Her futbolcu gol attığında takla atabilir, sevinebilir. Takım halinde başardıkları için birbirlerine sarılıp sevinebilirler. Ancak soyunma odasında, yaşananlar bir kutlamayı gösteriyor. Ben de şunu belirtmek isterim ki, düşmemeyi mi başardınız, şampiyon mu oldunuz, neyi kutluyorsunuz? Bunu merak ediyorum ve bu merakımı gidermek için de ölene kadar bu işin takipçisi olacağım. Soracağım, soruşturacağım. Bu kutlamanın sebebi ne idi. Bir futbolcunun gol attıktan sonra takla atması, hocasının sevinmesi, birbirine sevinmesi çok doğal. Bunun tersini düşünmek bile istemiyorum. Ama kutlama nedenini bilmiyorum. Ben herhangi bir konu bilmiyorum, merakımı gidermek istiyorum. Bu nedenle takipçisi olacağım. Bilsem zaten söylerim. Kendileri de bunu açıklayabilirler" ifadelerini kullandı.

e, ben de merak ediyorum sevgili karagümrüklü oyuncuların beşiktaş gibi bir takıma gol atmanın ve yenmenin verdiği doğal sevincinin devamının nasıl olup da bu tarz bir kutlamaya döndüğünü ve sosyal medyaya sızdırıldığını...

takatim ve sabrım olsa ben de takip ederim bu sebebi anlamak için. iftira atıp tehdit mi ediyorum ben şimdi? @Parçalıaşk, pek bir farkın yok sosyal medya trollerinden bana göre. Turgay Demir'den girip Abobakar ve Cenk 'ten çıktın, kabak tadı verdin... ha, pardon birini de b10 yazmıştı di mi... neyse.

son bir sözüm olsun: isteyen istediği an çebi'nin konuşmasından bin tane şey çıkarır, polemik konusu bulur, demagoji yapabilir. aynı şekilde isteyen istediği an çebi'nin konuşmasını pamuklara sarıp alt metinden girer, demagojinin allahını yapar ve karşı argüman da yaratabilir. belagat böyle bir şeydir. trollere mi prim vereceksiniz, yüreğinize mi?

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayaz, Bing [Bot], cado1914, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], May17, Ressambob, Sekai, YeşilBeyaz37

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye