Zaman: 22 Eki 2021, 06:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 05:04 

Burada veya diğer sosyal medya hesaplarından bizim üzerimize gelen insanlar sadece başarıya ve kupaya odaklanmış, metanın kölesi olmuş insanlar. Ama unuttukları şey herkesin sevdası kendine büyük. Biz ve bizim gibi sevenler için asıl olan sevdaların şampiyonluklardan büyük olduğudur. Göztepe bizim için asıl olandır. Zamanında Karataş Lisesinin duvarında yazdığı söz aklıma geldi ''Sizin tek sıfatınız, Göztepe'nin rakibi olmanız'' bizi karalamaya çalışanlara karşın düşüncemiz hep budur. Sevdasının peşinde olan arkadaşlara selametler dilerim...

En son yalçın1925 tarafından 13 May 2021, 05:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 05:05 

bestofgeorge yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="bestofgeorge"]

Toplama çıkarma bilmeyen adama laf anlatmaya çalışmak da benim ayıbım olsun :D 8 seneden buralara kadar gelebilmiş olman da iyi ama. Deplasmanda da 8 senedir yenilmiyoruz senin hesabına göre Galatasaray'a :)

Kardeş sen o final maçlarını oynadığında küme düşmekten iflahın yırtıldı gittin kulüp satın aldın ya harbi komik olsun diye mi konuşuyorsun anlamadım [emoji38]
Son 4 final maçının üçünde başarı var. 16-17 playoff finali, 18-19 ligde kalma maçı, 98-99 playoffvç finali, sen bu maçları oynasan hepsini kaybedersin. 12-13 final maçını verdik sadece.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu bu kulüp senin aklına gelmeyecek gece yatarken rüyasını kuramayacağın final maçlarını oynadı da kazandı. Yarıştığı her branşta bu ülkenin en fazla ulusal şampiyonluğuna sahip spor kulübü burası. 4000'den fazla kupa var bu kulübün müzesinde. Senin Süper Lig'de oynadığın yıl kadar Süper Lig şampiyonluğu var. Başına gelenlerin çeyreğiyle ülkede kapanmayacak kulüp yok. Senin gibi 50 tane kulüp çıkartır bu camia içinden sen kimsin ya ? Fenerbahçenin oynayacağı finali kazanacakmış [emoji38] Ulan hadi diyelim kazansan ne olur kazansan bile sen kimsin ki bu ülke sporunun mihenk taşıyla sidik yarıştırıyorsun ? Bugün final kazansan yarın yine ıssız kuytu köşelerdesin kamil. Fenerbahçe'nin masa tenisi şubesi senden büyük camia ne anlatıyorsun sen :)[/quote]

30 tane şampiyonluğun yok. Ulan kamil 2013 yılına kadar Avrupa da Göztepe'den daha az başarılıydın. O kadar imkan bence olsa iki tane uefa kupası getirirdim en az ülkeye. Başkanın Beşiktaş sponsoru, teknik direktörün Fatih Terimin akrabası, uydu kulupsün git bari adını Galatabahçe, Beşikbahçe yap birleş birisiyle. Masa tenisi şuben büyük ama futbol şuben evinde kazansan şampiyon olacağın, Sivassporu yenemeyecek kalibrede.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 07:58 
Kullanıcı avatarı

Göztepelilere tavsiye şimdi yenerseniz falan sakın sevinmeyin kızıyorlar. Normal sevinin hatta yapabiliyorsanız golden sonra iki eli yukarı kaldırıp özür dilerim gibi hareketler yapın 2 gündür bizim kafamızı şişirdiler internette,koca koca adamlar destan yazmış Karagümrük teşvik aldı diye.neyse ki biz İstanbul çocuğuyuz bunların ciğerini biliyoruz pek ciddiye almıyoruz ama size şimdiden geçmiş olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 08:28 
Kullanıcı avatarı

Alen in köşe yazısından bi satıra denk geldim dün sosyal medyada.

Eski bir köşe yazısı sanırım aylar önce yazmış. Fatih Terime gönderme yaparak
“8 de kapanır 18 de yok ya karşınızda Başakşehir Abdullah Avcı yok kapatında görelim” demiş :)

Bu adam hala Çarşı nın tribün lideri mi? Bjk li arkadaşlar kızmayın ama sosyal medya da spor yorumcularınız dahil taraftarlar felan felaket. Süreç yönetilemediği gibi rezil edip duruyorlar.

Al kapattı adamlar farkı. Ne gerek vardı malzeme vermeye çocuk değilsin ki kaç yaşında adamsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 08:41 
Kullanıcı avatarı

Tribün forumunda "Alen hala çarşı liderimi" diyen adamların yazılarını okumakta ne bilim, düşürmeyin forumun seviyesini bu kadar.
Alen abi hiç bir zaman çarşının lideri olmadı, amigosuydu.
Son 7 yıldır tribüne girdiği yoktur.
Amigo-tribün lideri farklıdır bizim tribünde.
Tribün lideri çıkıp amigoluk yapmaz.
Farklı kulvarlarda yoluna devam etmek. Söylemleri şahsidir kendisini bağlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 10:20 
Kullanıcı avatarı

Dolmabahçe yazdı:
Tribün forumunda "Alen hala çarşı liderimi" diyen adamların yazılarını okumakta ne bilim, düşürmeyin forumun seviyesini bu kadar.
Bilmediğimden sordum seviye düşürmekle ne alakası var ? Seviyeyi ben mi düşürüyorum sizin cemaat mi iyi bak :)

Neyse sitemkar mesajına rağmen öğrenmiş oldum teşekkür ederim iyi bayramlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 10:31 
Kullanıcı avatarı

Fred frith@
Anlatmak istediğim kamuoyu algısı diğer maçtan kastım bu... Yoksa malatya ve gs ye bir şey dediğimiz yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 10:37 
Kullanıcı avatarı

Alberto yazdı:
Göztepelilere tavsiye şimdi yenerseniz falan sakın sevinmeyin kızıyorlar. Normal sevinin hatta yapabiliyorsanız golden sonra iki eli yukarı kaldırıp özür dilerim gibi hareketler yapın 2 gündür bizim kafamızı şişirdiler internette,koca koca adamlar destan yazmış Karagümrük teşvik aldı diye.neyse ki biz İstanbul çocuğuyuz bunların ciğerini biliyoruz pek ciddiye almıyoruz ama size şimdiden geçmiş olsun

Alberto bak bakalim inönü de puan kaybettiğimiz Gençlere Ts ye hatta husumetli ama şiddetle puana ihtiyacı olan Ankaragucu ne ezeli rakibimiz fb nin son dk golüne...
Hangisinde böyle sevinç olmaz bu ne tahrik bu ne bilmem ne demişiz.... Bul getir....

Şimdi yalandan istanbul takımıyız bunların ciğerini biliyoruz deyip de anadoluya yalakalik yapmaya calismayin zira çok komik görünüyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 10:58 
Kullanıcı avatarı

StrangerThings yazdı:
Dolmabahçe yazdı:
Bilmediğimden sordum seviye düşürmekle ne alakası var ? Seviyeyi ben mi düşürüyorum sizin cemaat mi iyi bak :)

Neyse sitemkar mesajına rağmen öğrenmiş oldum teşekkür ederim iyi bayramlar.

"Hala çarşının tribün liderimi" derken öncesini biliyormuş gibi yazıyorsun.
Bilmediğinden sorsan "hala mı" kelimesini kullanmazdın.

Senin nezdinde tüm Göztepeli-Beşiktaşlı-Bursalısı-Ankaragüçlü-Karşıyakalı-Adanademirli-Konyalı-Antalyalı ve sayamadığım tüm farklı renklere gönül veren arkadaşların da bayramı kutlu olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 11:11 

Beşiktaş'ın en büyük şansı Göztepe ile karşılaşması. Ligin cidden kötü takımlarından biri. Ünal hoca da teknik taktik konularında zayıf. Muhtemelen Beşiktaş en az 3-4 fark atar.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye